Anunakiai – tironai ar žmonijos gelbėtojai? Ar mes kenčiame anunakių prakeiksmą?

Nepaisant to, kad šumerai gyveno tariamai primityviu laikotarpiu 4000-3000m. pr. Kr., jie buvo labai pažengusi žmonių rasė.
Taigi, kaip šumerai įgijo pažangių žinių ir technologijų? Remiantis prieš daugiau nei 200 metų atskleistais tekstais, buvo išsiaiškinta kad šumerai garbino dievų grupę vadinamą, anunakiais, kad suteiktų jiems šias žinias.
Kyla klausimas: ar anunakiai buvo tik šumerų mitologijos dievai, ar šie antgamtiški padarai iš tikro egzistavo?

 

Kas yra anunakiai?

 

Pirmasis radęs įrodymų apie jų egzistenciją buvo britų archeologas Seras Austenas Henrikas Layardas, kuris 1800 m. atrado dantiraščių lenteles, kuriose buvo paminėti anunakiai.
Visa tai, kas žinoma apie anunakius, yra iš šių senovinių dantiraščių, kuriuose parašyti mitai bei apysakos apie šumerus. Tačiau net iki šios dienos ne visi dantiraščiai yra išversti ir renka dulkes Didžiosios Britanijos muziejuose.

 

Iš to, kas rašoma senovinėse lentelėse, galima suprasti kad anunakiai buvo grupė dievybių, gyvenusių senovinėje Mesopotamijoje, kuri apima daugelį šiuolaikinių Šventosios Žemės ir Vidurio Rytų žemių. Jie taip pat yra minimi rašytiniuose šaltiniuose. Vieni pagrindinių rašytinių šaltinių susiję su anunakiais, yra:

 

Enuma Eliš – babiloniečių kosmogoninis mitas, kuriame vaizduojama istorija, panaši į krikščioniškumo kūrybos istoriją, kurioje žmonės yra sukurti dievais.

 

Gilgamešo epas – Babilono epas, kuriame išsamiai aprašytas didysis potvynis, kurį sukėlė anunakiai. Paaiškinta, kad potvynio metu dievai įteikė instrukcijas keletui ištikimiausių tarnautojų statyti laivą, kad išgelbėtų nedidelę žmonių ir gyvūnų grupę.

 

Akivaizdu, kad šis epas turi daug panašumų į Biblijos pasakojimą apie Nojaus arką.
Tad yra įmanoma, kad grupė žmonių, vadinamų anunakiais, naudojo kažkokį laivą tam, kad išgelbėtų kai kuriuos žmones nuo potvynio, kurie vėliau šią istoriją ir aprašė. Tačiau kokios būtybės jie buvo ir kokį laivą jie naudojo? Ar tai buvo didelė medinė arka, panaši į tą kuri aprašoma Biblijoje, ar pažangus kosminis erdvėlaivis?
Senoviniai dantiraščiai suteikia tik labai mažai informacijos apie anunakių kilmę. Nors sakoma, kad jie gyveno Mesopotamijoje, jie kalbėjo ne vietos gyventojų kalba, o tai reiškia, kad jie turėjo būti iš kitur.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pasak Z. Sitchino, žinomo oficialių pasakojimų ir istorijų skeptiko, anunakiai buvo svetima rasė, kuri atėjo į žemę ir valdė visą civilizaciją tūkstančius metų. Jie atvyko iš planetos, vadinamos Nibiru, kuri greičiausiai egzistuoja mūsų Saulės sistemoje, nors manoma, kad ji yra gerokai už Neptūno ir Plutono orbitų ribų.
Kodėl anunakiai apsigyveno žemėje yra tema, apie kurią labai diskutuojama Annunaki mokslininkų bendruomenėje.

 

Štai keletas teorijų:

 

–Jie atvyko į Žemę ieškoti aukso Afrikoje.
Yra įrodymų, kad kai kuriose Afrikos dalyse aukso kasinėjimas prasidėjo labai anksti, todėl ši teorija galėtų būti paremta.

 

–Žmonijos kūrėjai.
Jie galėjo sukurti šiuolaikinę žmonių grupę savo naudai, konkrečiai, aukso kasimo tikslams. Papildoma šios teorijos dalis teigia, kad mūsų rasės gali būti suformuotos kaip žemės gyvūnų ir anunakių hibridas.

 

–Galiausiai, kai kurie sako, kad anunakiai gavo įsakymą prižiūrėti žmones dar didesniu galingumu pasižyminčios rasės, kai mes kūrėmės kaip civilizacija.

 

Kokią informaciją jie perdavė?

 

Šumerai visada buvo gerai žinomi dėl savo sudėtingos astronomijos ir matematinių teorijų bei gebėjimų, kurie gerokai pralenkė kitas savo laiko civilizacijas.
Be astronomijos ir matematikos, šumerai turėjo gilų supratimą apie žemės energetinius laukus, o tai yra itin neįprasta žmonių grupei, gyvenančiai dykumoje. Neatrodo, kad šumerai būtų turėję ypatingą poreikį mokytis energetinių laukų mokslo, taigi, kaip jie galėjo suprasti tiek daug, nesikišant antgamtiškoms būtybėms? Daugelis tiki, kad šumerai naudojosi šia technologija ir žiniomis, kad pagal žvaigždes pastatytų piramides ir monolitus.
Iš senovinių tekstų ir legendų suprantame, kad senovės šumerai buvo labai sužavėti anunakiais, jiems meldėsi ir garbino kaip dievus, dėl jų pažangumo.

 

Taigi, kaip šios būtybės atvyko į Žemę, kad padėtų šumerams?

 

Kadangi nėra jokių įrašų apie tai, kaip šie antgamtiški padarai galėjo atsirasti žemėje, išskyrus šumerų užrašus dantiraščių lentelėse, visai įmanoma, kad šios protingos būtybės iš tikrųjų atvyko iš kito pasaulio, kaip aprašyta senovės rašytiniuose šaltiniuose.

 

Žinoma, galutinis klausimas – kodėl?

 

Kodėl jie manė, kad mums reikia tokių galingų žinių? Ar tai buvo dosni dovana, ar jie norėjo užvaldyti žmoniją ir naudoti mus savo tikslams? Svarbiausias klausimas išlieka: ar jie vis dar čia? Ar įmanoma, kad jie vis dar vaikščioja tarp mūsų ir juokiasi žiūrėdami į mūsų kvailą nepažengusią civilizaciją, ir galbūt, toliau naudoja mus savo tikslams?

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Asai

Anunakiai valdo viska….

Dreamer

Is kur jus tokias tariamai zinias traukiat? :D

Pyktis.

Is savo fantaziju.

Kagi

Reiks man apsimesti dievu juk labai patogu ir prabangiai pagyvensiu. Sprendziant is teksto tie ateiviai irgi dievais apsimetinejo. Tik galai nesueina, nes tariama nibiru neegzistuoja per ta laika daug skrendanciu palydovu butu aptike. O tos planetos nera patvirtinimu.

Marsas

>> Tik galai nesueina, nes tariama Nibiru neegzistuoja..

Nibiru orbitos periodas yra apie 20.000 metų, todėl šiuo metu ji per toli stebėjimams. Pati Nibiru yra buvusi normali Saulės sistemos planeta tarp Marso ir Jupiterio, tačiau kosminė kataklizma ją išmušė iš orbitos, paliko tik asteroidų žiedą, kuris pagal masę yra nedidelė planetos dalis. Mūsų Mėnulis kilęs irgi tuo metu, iš Jupiterio palydovų, todėl toks nenormaliai didelis. Gyvybė Marse tada buvo pilnai sunaikinta, keli asteroidai pervėrė Marsą kiaurai, suformuodami didžiuosius Marso kanalus bei ugnikalnius, bei praradę energiją tapo Marso palydovais pavadintais “baimė”. Iš ten vis dar nukrenta vadinamų Marso meteoritų.

Nulis

Marsas, gal gali pasakyti, iš kur gauni tokios informacijos?

Pyktis.

;DDD sitas geras ;D

Pyktis.

Marsas jau bez bazara ;D uzminusavo visus ir tiek ziniu.

Pyktis.

Marsas.
Sita komentara raset apsiuotes kliju?
O kaip yra atrandamos egzo planetos kurios randasi nuo keliu iki keliasdesimties ar keliu simtu sviesmeciu atstumu?
Beje butu galima pagal tuos 20k metu orbita apskaiciuoti kokiu mazdaug atstumu ji turetu buti. Ir tas atstumas tikrai nebutu didelis.

Bandau suprasti tokiu kliedesiu tiksla…bet nesuprantu.

Kagi

Marsas, tavo komentaras nepaaiskina kodel palydovai sugeba aptikti planetas uz keliu simtu sviesmeciu, bet nemato tariamos planetos kuri turetu buti po pat nosim.

Mr. God?

Kad apsimestum, turi zinoti siek tiek daugiau, nei standartinis zmogus, o is Jusu rasliavos gana aiskiai matosi, kad nelabai daugiau ismanot.

Taip pat skaitykite