Medžių energetika

Medis – tai dažniausiai didelis, daugiametis, lapus metantis ar visžalis sumedėjęs augalas, kurių augantys masyvai vadinami miškais. Medžiai paplitę visuose žemynuose išskyrus Antarktidą. Nors nėra nustatyto minimalaus aukščio, paprastai medžiams priskiriami aukštesni nei 6 m augalai, turintys iš kamieno atsišakojusias antrines šakas. Tačiau ir bonsai laikomi medžiais, nors ir nesiekia metro aukščio. Dabartinių Lietuvoje augančių medžių bendrijos formavosi maždaug prieš 10 tūkstančių metų po paskutinio ledynmečio periodo. Tirpstant ledynams, palaipsniui ėmė formuotis ir anksčiau augusios, bet ledynų nustumtos į pietus medžių rūšys. Jau gilioje senovėje daugelis tautų buvo sukaupusios žinių apie įvairių medžių energetinį poveikį žmogaus sveikatai. Indų jogai aiškino, jog medžiai kaupia energiją. Apie medžių skleidžiamą energiją nemažai žinojo ir mūsų senoliai.
 
Jiems buvo svarbu, ne tik kokį medį šalia namų pasodinti, bet ir kokios medienos gaminti baldus, ant kurių jie sėdės, gulės, kokiomis grindimis šliaužios, bėgios jų maži vaikai.
 
Stipriausi – ąžuolai ir akacijos
 
Šiandien specialistai jau remiasi ne spėlionėmis ar tradicijomis, o moksliniais įrodymais, kokių medžių biolaukas yra naudingas žmogaus sveikatai. Jau išaiškinta, kad medžiai turi ne tik magnetinę, gravitacinę, elektros energiją, bet ir tokią, kuriai tirti reikia specialių prietaisų bei metodų. Tirdami medžių biolokacijos intensyvumą bei pobūdį, mokslininkai medžius suskirstė į tris tipus: teikiančius energiją, ją paimančius ir neutralius.

 

Kadaise tai buvo tik žyniams žinoma paslaptis, o šiandien medžio tipą pagal jo skleidžiamą energiją lengvai nustato operatorius, pasinaudojęs specialiu rėmeliu. Teikiantis energiją medis rėmelį atstums, o ją siurbiantis – pritrauks, neutralus – „paliks rėmelį ramybės būsenos“.Stipriausią savo bioenergiją žmogui atiduoda ąžuolai, po kuriais kaimo žmonės vasaros darbų įkarštyje gal ir instinktyviai ieškodavo atgaivos. Tačiau mažiau žinoma, kad su galiūnu ąžuolu savo teigiamos energijos dosnumu lenktyniauja ir akacija. Po jos – beržas, pušis, klevas, uosis, liepa, kaštonas, obelis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pasisavinantieji žmogaus energiją medžiai – drebulės, topoliai, eglės, alksniai, ievos. Jų arti namų sodinti nederėtų. Tačiau tai nereiškia, kad jie žmogui dėl tokios savo savybės yra visuomet kenksmingi: jei žmogus yra apimtas pykčio, išgyvena stresą, jei jo galvoje sukasi negeros mintys, nueti ir pasėdėti po tokiais medžiais būtų naudinga, nes jie pagerins savijautą, išsiurbdami blogą energiją.

 

Baldai gydo

 

Ištirta, jog savo energiją, nors šiek tiek silpnesnę, skleidžia ir nupjauti medžiai: rąstai, lentos, net pjuvenos. Štai kodėl senovėje žmonės įvairių negalių gydymui naudodavo ne tik medžių lapus, žievę, šaknis, bet ir medieną, dėdami jos gabalus prie biologiškai aktyvių kūno dalių – delnų, padų, smilkinių, nugaros.

 

Baldai, pagaminti iš ąžuolo arba beržo lentų, ne tik spinduliuos gerą energiją bute, bet, žmogui tiesiogiai su jais kontaktuojant, gerins organizmo imuninę sistemą, gydys net lėtinį poliartritą, sureguliuos arterinį kraujospūdį.

 

Įrodyta, jog ąžuolo baldai net gerina smegenų veiklą. Verta ant tokių sėdėti mokantis ar dirbant, kai itin reikia susikaupti. Beržo medienos baldai netgi padės nugalėti gripą, slogą.

 

Namuose verta turėti ir kitų teikiančių energiją – pušies, liepos, uosio, obels – daiktų. Jie kelia bendrą organizmo tonusą, stiprina atsparumą ligoms.

 

Siurbiantys žmogaus energiją medžiai padeda malšinti uždegiminius procesus, tačiau gaminti iš drebulės, eglės, topolio ar alksnio baldus bei namų apyvokos daiktus nerekomenduojama, nes jie gali pabloginti nuotaiką bei sveikatą.

 

Mediena – nemaišoma

 

Mes gerai jaučiamės mediniame name. Būstą nuo seno žmonės stato iš ąžuolinių, pušinių rąstų bei lentų. Tačiau dera žinoti, jog tokiuose namuose turi būti ir tos pačios medienos baldai. Jokiu būdu negalima baldo gaminti iš įvairios medienos. Tai anuliuotų medžių skleidžiamą energiją, kartu ir gydomąsias galias.

 

Mūsų senoliai gamino baldus, kurie neleisdavo iškrypti stuburui. Tai – ir kietas suolas atverčiamu viršumi su skrynele patalynei sudėti – viengulis baldas. Ant jo būdavo dedamas čiužinys. Tie, kurie augdami ant tokio gulto kasnakt išsitiesdavo, nežinojo, ką reiškia iškrypęs stuburas!

 

Jei, jūsų nuomone, tokie baldai gadina vaizdą, juos galima sumaniai pridengti įdomiu užtiesalu ar sukurti bute specialų poilsio kampą.

 

Baldai negali būti sukalti metalinėmis vinimis ar suklijuoti sintetiniais klijais. Kuo mažiau metalinių detalių, tuo stipresnė bus medienos skleidžiama energija. O jei baldai stovės dar ant tokio pat medžio parketo, mažiems, suaugusiems jie bus tiesiog teigiamos energijos neišsenkamas šaltinis.

 

Žinoma, jei žmogus sunkiai serga, vien baldai jo nepagydys, tačiau sveikam atitolins pavojų susirgti.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lina

Senele visada sake jog jeigu tik turesiu galimybe apkabinti medi, tai reikia ta padaryt, nesvarbu ka apie tai pagalvos zmones

Taip pat skaitykite