Išminties Valdovės San Chrit žinutė žmonijai: 2018 metai – Armagedono metai

Kiekvieni metai neša savo energetinę jėgą. Jie įtakoja žmoniją tam tikru energetiniu spinduliu, tam tikrais įvykiais.

 

Armagedono metai – tai metai, kai sukyla jėga, griaunanti nusistovėjusias senas tiesas, tai jėga, griaunanti senus įpročius, senus norus, lūkesčius. Ši jėga iš pamatų vers ego suformuotus norus, lūkesčius.

 

Bus sudėtinga gyventi tiems, kurie materialų pasaulį laiko pačiu svarbiausiu, kurių visos mintys ir veiksmai nukreipti tik į materialaus pasaulio kūrimą. Kad įvyktų virsmas ir susilietų žemiškasis pasaulis su subtiliuoju pasauliu, turi keistis žmogaus mąstymas, jo formuojamos vertybės, tikslai.

 

Žmogus turi grįžti prie žmogiškųjų (dieviškųjų) savybių – prie meilės, gėrio siekimo, prie tolerancijos, atjautos, pagalbos suteikimo. Daugumai žmonių nėra sudėtinga elgtis dorai ir atsakingai, todėl siaučianti Armagedono jėga neužgaus jų gyvenimo. Neužgaus, nes nebus ko griauti, nebus ko naikinti.

 

Armagedono jėga mėgins skaldyti nusistovėjusį piktumą, pavydą, neapykantą, gobšumą, susireikšminimą, aroganciją ir kitas neigiamas savybes, kurios trukdo atsiskleisti žmogaus gerumui ir trukdo siekti bendros gerovės.

 

Vidinio ir išorinio pasaulio susiliejimai įmanomi tik žmogui išmokus mylėti besąlygine meile. Žodžiai atrodo labai paprasti, bet kuriam iš jūsų pavyksta taip mylėti gyvenimą, kad išskleistumėte ramią, harmoningą besąlyginę meilę.

 

Gal būt jūs sakysite, kad nenorite tų pasaulių susiliejimo, kad jums gera gyventi tokiame pasaulyje, koks jis yra, bet Aš galiu atsakyti – kad Kūrėjo planas yra kitoks. Jis nori sukurti Aukso Amžių visiems žmonėms. Negi jūs nenorite gyventi Aukso Amžiuje? Teoriškai, tikrai norite, nes kiekvienas žmogus nori būti laimingas ir gerai gyventi.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Logiškai mąstantys žmonės sakysite, kad gerovė priklauso nuo politikų sprendimų, nuo šalies ekonomikos ir kitų faktorių, bet Aš atsakysiu, kad gerovė priklauso ne nuo išorės faktorių, o nuo kiekvieno žmogaus požiūrio į savo ir aplinkinių žmonių gyvenimą. Jei jūs kalbate apie politiką, ekonomiką, šalių tarpusavio santykius, tai jūs pamirštate patį svarbiausią dalyką – jūsų kūrybinės minties jėgą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pasaulis formuojasi tik jūsų asmeninių minčių ir jausmų dėka. Kokios jūsų mintys ir jausmai, toks ir išorinis pasaulis. Jūs neįsisavinate pagrindinių Visatos dėsnių, iš kurių vienas skelbia, kad žmogus yra Kūrėjas. Žmogus kuria savo minties ir jausmų energija. Proto ir veiksmo energija jis sukuria išorinį pasaulį – santykius, politiką, ekonomiką ir t.t.

 

Bet matote, kad visiškos gerovės taip ir nepavyksta sukurti, nors yra daug gerų ir gražių organizacijų, siekiančių gerovės visai žmonijai, siekiančių apsaugoti gamtą nuo sunaikinimo. Bet nuo ko saugote gamtą? Nuo žmonių neteisingos veiklos. O tos problemos nebūtų, jei kiekvienas žmogus išmoktų besąlygiškai mylėti žmogų, gamtą, Dievą.

 

Daugybę problemų net nereikėtų spręsti, nes jos nebeegzistuotų, žmogui pradėjus kitaip vertinti savo gyvenimą Žemėje. Suvokiu, kaip pasipriešins daugelis žmonių, sužinoję, kad prasideda Armagedono metai. Nes Armagedonas – stipri jėga ir gailestingumo pas Jį nėra. Jis griaus nusistovėjusius gyvenimus, nusistovėjusį mąstymą. Ir kaip tai pasireikš?

 

Jei žmogus asmeniškai stengsis keisti savo įpročius, mėgins suvaldyti savąjį ego, atsisakys nereikalingų siekių, kurie buvo formuojami tik dėl susireikšminimo, pavydo, valdžios ir turto troškimo, tai Armagedono jėga praeis per jūsų energetinį lauką ir jūs pajusite tik dvelksmą tos jėgos. Jūs, panaudodami tą jėgą, dar lengviau atsisakysite savo neteisingo mąstymo. O kuriems bus sunku pakeisti savo elgseną, savo siekius, tai Armagedonas griaus jų gyvenimus ir juo labiau prisirišę prie savo gerovės, tuo skaudžiau tai išgyvensite. Ir nekaltinkite Armagedono, kad Jis griauna jūsų gyvenimus.

 

Ne, Armagedonas tik sudaro sąlygas naujiems procesams įsitvirtinti Žemėje. Savo gyvenimus griaunate patys, nes nenorite suvaldyti savojo ego, nenorite atsisakyti asmeniškumo ir nenorite pripažinti, kad jūsų gyvenimus įtakoja Visatos dėsniai. Armagedono metai – tai didžiulių permainų metai. Vieniems tos permainos labai lauktos, kitiems tai gyvenimo suformuoti išbandymai.

 

Lengviau bus tik tada, kai išmoksite savikontrolės, išmoksite suvaldyti savo negatyvius jausmus, formuosite harmoniją ir bendrą gerovę. O tai galite pasiekti tik savo minčių ir jausmų dėka. Sėkmės visiems ateinančiais metais keičiant savo požiūrį į gyvenimą, į vertybes ir suvokiant, kad Aukso Amžių reikia formuoti kiekvienam asmeniškai ir jau dabar.

 

Parengė: Violeta Petraitienė, šaltinis: pazinimolink.com

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
alvydas

gaila, labai gaila, bet nėra Inkognito komentaro.Iš jo daug kas paaiškėtų.

Pyktis.

Jis turbut su galaktikos taryba sprendzia zmonijos likima ;D

cortesas

tik pats žmogus gali keisti savo likimą,nors galutinis tikslas žinomas tik žmogų sukūrusiam,ir nereikia aimanuoti kad nieko negalime patys vieni pakeisti,seniai žinoma-keisk mąstymą ir pasikeis pasaulis ir tai anaiptol ne tušti žodžiai

sara

Taip, taip, mes visi Dievai ir nuo mąstymo keičiasi pasaulis. Tu pirma pasakai ir nepagalvoji ka parašei, bet būtent taip ir yra. Bet kartais tas mąstymas atsitrenkia i siena-tai yra tikras išbandymas. Kartais reikia ir dvasiniame kalėjime pagyventi, bet negalima nieko bloga daryti. Gali buti klausimas kad zmogus nezino kad kažką tai bloga daro. Tada va ir tinka Jėzaus Kristaus žodžiai – ” Jie nezino ka daro”.

mortality

Mąstymas be veiksmo lygu nulis.

Droniukas1

Paistalai viskas nuo mogaus priklauso joks armagedonas nepades jei tik lovoj gulesi.

sara

Kiekvieni metai vienodi-augini bulves, morkas. Tik tos darzoves skirtingais metais skirtingai auga-tai priklauso nuo lietaus.:-)))

Taip pat skaitykite