Slaptos Zodiako ženklų silpnybės

zodiaku-silpnybesKiekvienas mūsų turime savų silpnybių, kurių nenorime rodyti kitiems. Dauguma jų gali mums pakenkti, nors iš tikrųjų jos slepia mūsų jėgą, o ne negalią, rašo tradicinių vertybių tinklalapis seimairnamai.eu.
 
Mes bijome atrodyti apgailėtinais, pamiršdami, kad svarbiausia yra tai, kaip pateikiame save pasauliui. Mes turime silpnybių ir ydų, kurias reikia ne tik slėpti, bet kartais ir pademonstruoti, kad nusimestume naštą nuo širdies. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savas konkrečias silpnybes. Tai daro visus ženklus unikaliais vienas kito atžvilgiu ir primena mums, jog visi žmonės skirtingi.
 
AVINAS
 
Avinai stiprūs dvasia ir neretai kūnu, tačiau jų slapta silpnybė, kurią įtarti gana sudėtinga – draugų ir artimųjų palaikymas. Kitiems žmonėms Avinai atrodo kaip visiškai savarankiškos, kitų nuomonės nepaisančios ir jokios pagalbos neprašančios asmenybės, pasižyminčios milžinišku potencialu. Tačiau jie niekada jums neprisipažins, kad už jų pergalių stovi tėvų ar antrosios pusės tikėjimas ir palaikymas.

 

JAUTIS

 

Aplinkiniams Jaučiai visada atrodo pasitikintys savimi, bet artimai susidraugavus ar turint artimą giminaitį Jautį, galima suprasti, kad jie pakankamai dažnai abejoja tuo, ką daro ir kalba. O dar jie labai mėgsta komplimentus. Jei pasakysite kažką panašaus į „tu puikiai atrodai“, jie visada atsakys maždaug „aš žinau, nevertėjo aušinti burnos tokiems akivaizdiems faktams išsakyti“. O širdyje baisiai džiaugiasi, tarsi vaikai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

DVYNIAI

 

Charizmos, erudicijos, proto ir žavesio įsikūnijimas. Jų paslaptis paprasta kaip dukart du, juk jie labai dažnai būna totaliai sutrikę ir pasimetę. Išoriškai jūs stebite absoliučią ramybę, o viduje viskas kunkuliuoja nuo emocijų. Kai Dvynius pagauna meluojant ar priverčia pasijausti nepatogiai, jie paprasčiausiai tylės. Turėkite galvoje – šiomis sekundėmis jiems ypatingai sunku. Jeigu juos palaikysite – tapsite geriausiu draugu. Dvyniai šito nepamirš.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

VĖŽYS

 

Vėžiai – šeimos žmonės. Gerbia draugus, artimuosius, tačiau turi slaptą silpnybę – savo pačių troškimus. Jie kad ir myli artimus žmones, tačiau kartais būna tokiais baisiais egoistais, kad jiems galėtų pavydėti didžiausi Zodiako egoistai. Šią paslaptį jie sėkmingai slepia, tačiau ji kartais išplaukia į paviršių. Artimieji linkę to nepastebėti.

 

LIŪTAS

 

Laiko save ypatingais žmonėmis, tačiau turi paslaptį, kurią galima būtų pavadinti slapta silpnybe. Kalba eina apie kompleksus. Liūtai – labai kompleksuoti žmonės, patys savikritiškiausi Visatoje. Vienintelis žmogus, kuriam jie gali apie tai papasakoti – tai jų antroji puselė. Visi kiti mato tik baisiai į save įsimylėjusį Zodiako ženklą, kenčiantį nuo narcisizmo.

 

MERGELĖ

 

Mergelės – užsispyrusios, griežtos slapukautojos, tačiau kartais tampa nepakeliamai romantiškomis. Apie tai žino visi, kam bent kartą teko pasėdėti su šio ženklo atstovais prie šventinio stalo. Po poros taurelių jie myli visus aplinkui. Kaip sakoma, kas blaivam galvoje, tas girtam ant liežuvio. Tai gryna tiesa, Mergelės išties labai stipriai jus myli širdyje. Jeigu draugaujate, dažniau juos apkabinkite. Jeigu esate jo antroji puselė – dažniau bučiuokite.

 

SVARSTYKLĖS

 

Geri ir ramūs žmonės, tačiau turi slaptą silpnybę – chaosą. Jie dievina pašėlusius vakarėlius, šventes, keliones. Svarstyklės jaučia silpnybę žmonėms, kurie daro, ką nori, dėl to svajoja tapti didžiais aktoriais ar muzikantais, kad jiems daugiau nereikėtų dirbti svetimam dėdei. Nors kas apie tai nesvajoja?

 

SKORPIONAS

 

Kalbant apie šiuos mėgėjus „save pakandžioti“, tai atrodo jie kaip stiprūs žmonės, nors viduje ne visada tokiais būna. Jie nori, kad visi galvotų apie juos kaip apie paprastas pilkas pelytes, o iš tikrųjų turi slaptą silpnybę – intrigas, emocijas, kovas. Jie baisūs provokatoriai, keliantys grėsmę savo energetika. Jei esate įsimylėję į Skorpioną ar esate jų priešais, gyvenimas netrukus pavirs pragaru.

 

ŠAULYS

 

Šaulius į priekį varo troškimas visame kame pirmauti, tačiau jie apie tai niekam nesako. Tai jų silpnybė, juk Šauliai gyvena tam, kad būtų pagirti didelės žmonių minios akivaizdoje, už kokią nors pergalę, o pergalės tinka bet kokios. Kitaip Šauliai negali. Iš šalies jie atrodo idealiai subalansuotais, o štai viduje degte dega troškimu nugalėti.

 

OŽIARAGIS

 

Ožiaragiai – vieni iš pačių atsakingiausių darbuotojų. Jie puikūs partneriai, kolegos ir draugai, tačiau turi silpnybę – valdžią. Jie trokšta pagarbos, visuotinio pripažinimo, dėl to bet kokiais būdais viso šito sieks, net jeigu teks griebtis melo ar veidmainystės. Didelio malonumo jiems tai nekelia, ko nepasakysi, apie pasiektą rezultatą.

 

VANDENIS

 

Žmonės, į kuriuos lygiuojasi kiti. Labai protingi ir charizmatiški. Jų atkaklumas siekiant tikslo neįtikėtinas, bet netgi sėkmingiausi Vandeniai trokšta patikti absoliučiai visiems be išimties. Pabandykite juos pašalinti iš draugų socialiniame tinkle ir pamatysite, kaip greitai paskambins, kad išsiaiškintų, kas atsitiko ir kodėl jūs nenorite su jais bendrauti.

 

ŽUVYS

 

Visi galvoja, kad Žuvys – geri ir šviesūs žmonės, o iš tikrųjų jos turi vieną slaptą silpnybę – siaubingą smulkmeniškumą. Daiktus, pinigus, artimus draugus ir savo antrą puselę jie laikys įsikibę iš paskutiniųjų. Jie tokie savininkiški, kad griebsis visko, kad tik nereiktų skirtis su savo auksu – materialiu ar ne visai. Trumpiau tariant, pasaulinio masto egoistai.

 

Šaltinis: seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mergelė

Mergelė visus myli? Ha ha! Mano atveju greičiau atvirkščiai :D

nesvarbu

Na apie mane iš dalies tiesa rašo

!!!

Mano zodiako ženklas yra svarstykles, bet… Man netiko tas aprašymas.

Horoskopas skiedra

Vsio, tavo gyvenimas baigtas..

Taip pat skaitykite