Naujas tyrimas išduoda, kad psichopatai labai mėgsta vieną muzikinį žanrą

psichopatas-sociopatasNiujorko Universiteto mokslininkai po savo atlikto tyrimo sako tiesiai – muzikinis skonis gali tapti diagnozės įrankiu, bandant atpažinti psichopatus, rašo technologijos.lt.
 
Visai ką tik atliktas tyrimas, kuris iš pat pradžių daug nežadėjo, pabandė susieti tai, kokią muziką žmogus klausosi ir mėgsta, su tuo, kokia jo psichinė sveikata. Pasirodo, ištisos koncertų salės gali būti pilnos psichopatų!
 
Jei rimtai, Niujorko Universiteto mokslininkai norėjo pažiūrėti, kokios muzikos klausosi psichopatai. Pasirodo, jiems labai patinka repas. 200 tyrimo dalyvių turėjo paklausyti 260 muzikos kūrinių, o po to atsakyti į keletą klausimų.

 

Psichopatija nebūtinai yra sunkus, gyvenimo kokybę žalojantis sutrikimas – įmanomos ir lengvesnės formos. Todėl tuomet tyrimo dalyviai turėjo atlikti testą, kuris nurodė jų polinkį į psichopatiją. Teliko sujungti taškus – kokia muzika jiems labiausiai patiko.

 

Iš tikrųjų, jau skaitant šį tyrimo planą darosi aišku, kad tikimybė, jog jokio aiškaus rezultato nebus įmanoma pastebėti, buvo labai didelė. Tačiau mokslininkai ir patys nustebo pastebėję aiškų ryšį – beveik visi žmonės su aiškiais psichopatiniais bruožais labai mėgo repo dainas. Tie, kurie turėjo mažiausiai psichopatinių bruožų, labiau mėgo pop stilių. Hanibalas Lekteris, garsaus filmo personažas, mėgo klasikinę muziką, tačiau panašu, kad realybėje jis būtų klausęs repo.

 

Visgi, negalima pamiršti ir akivaizdžios tiesos. Net jei dauguma psichopatų klausosi repo, tikrai ne dauguma žmonių, kurie mėgsta šią muziką, yra psichopatai. Mokslininkai nori atlikti išsamesnius tyrimus, tačiau pastebėtas ryšys jiems atrodo labai tvirtas. Iš tikrųjų, toks tvirtas, kad muzikinis skonis gali padėti diagnozuoti sutrikimą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Psichopatai retai kada geranoriškai bendrauja su medikais, kad būtų tinkamai diagnozuoti. Todėl reikia surinkti visus įmanomus bruožus, kuriais pasižymi psichopatai, ir pagal juos diagnozuoti šį sutrikimą. Taigi, vien repo muzikos klausymas psichopato neišduoda.

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mango

Labai priklauso nuo paties zmogaus. Pvz. as esu didelis gerbejes hiphop ir r&b, todel kaip ir cia sako ‘jeigu patinka, tai dar nereiskiasi, kad esi psichologiniu problemu turintis zmogus’. Manau, kad pries sprendziant reikia pilnai zinoti rezutaltus.

hidden name

o tu garantuotas uz save? gal stresinei situacijoi ir nurestum kam galva

Cha gera diagnoze

Tai as tada psichopatas, nes vien repo klausau kaifuodamas.

...

Tai štai kodėl juodaodžiai klausosi repo.

Ghost

Jai moderatoriai patvirtino šį komentarą, tada jie parodė savo supuvo laipsny

Evaldas

Repas nusikalteliu ausim. O toki kaip Hanibalas tikrai repo neklausytu.

bestgore

O tu jo klausiai? ar filma paziurejas taip nusprendiai?

Taip pat skaitykite