Orbai – vaiduokliai, kuriuos yra visi matę

Kas yra orbai? Tai rūko sūkurio, korėto ar deformuoto rato formos energetinis kamuolys dažnai pasitaikantis pilkos spalvos arba spektrų spalvos ir retu atveju vienspalvis. Dar rečiau dviejų spalvų ir su veidais viduje.

 

Daugumos skeptikų vadinami dulkėmis ar tai lietaus lašais, sniegu ir kitais panašiais reiškiniais, tuo tarpu mediumai, ekstrasensai, aiškiaregiai vadina orbus sielų energetiniais kamuoliukais arba net žmonių dvasiomis.

 

 

Tikriausiai kiekvienam iš mūsų keliaujant ir lankantis po įvairias vietas, kurios yra apleistos ir nykios užeiti pašaliečiui, ne kartą teko fotografuojant aptikti nuotraukose orbų.

 

Energetiškai jautresni žmonės gali jų buvimą jausti ar net matyti juos pačius. Tai pilki orbai, kurie pasikrauna nuo žmonių emocijų (baimės, įtampos, streso ir t.t.), greitai išnyksta ir būna tik arti žmonių arba tose vietose, kur neseniai praėjo žmonės.

 

 

Kai kurie orbai yra vadinami “vietiniais”, mat sutinkame kaskart apsilankę toje pačioje vietoje. Jie išlieka tokios pat formos, tokios pat spalvos ir dydžio.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kita rūšis orbų – tai orabai, kurie yra savaime stiprūs energetiškai. Jie fiksuojami tiek patalpose, tiek lauke. Šių orbų švytėjimas ypatingai stiprus palyginus su pilkaisiais ir būtent tokius orbus galima pastebėti plika akimi, o ne tik fotografijose.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nežinomi veiksniai įtakoja jų atsiradimą ir, užsikrovus energijai, buvimą matomais fotoaparatų objektyvams ar plikomis akimis. Galbūt tai mėnulio fazės, galbūt magnetiniai laukai ar dar kažkas, ko niekas dar negali paaiškinti. Bet faktas toks, kad jau net dauguma mokslininkų nedrįsta pasakyti, jog tai tik dulkės. Jie palieka šį klausimą diskusijoms.

 

Aldonos Kalinienės ir Anomalija.lt inf.

Rekomenduojami video:


2500
26 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
as

man teko buti belgijoj vienoj senoj baznycioj,tai kiek darem nuotrauku visur matesi svelniai rausvos spalvos orbos,ypatingai kur dege sventos zvakes,ant lubu,kampuose,net sunku suprast kas tai

robke

Per seses penkiasdesimtmety, sutemus leidom dangaus zibintus ir sese fotkino.pirmoje ntr.tik kylantys zibintai matosi,kitose trijose tie sviesuliukai-ir mazesni ryskus,ir didesni pilki.tikriausiai tai -orbai.?…bet tikrai atrodo idomiai.

rainiukee

Q.When a picture is taken using a flash, white spots appear on the image. ID: 110200137 Aug 13, 2012 A.White spots are out-of-focus particles of dust. When taking flash photos with a digital camera, the flash light reflects off dust particles floating in the air and the particles may be captured in pictures. Dust particles very close to the the lens are in an out-of-focus state and reflect the light more strongly compared to distant ones. Those particles may be recorded as whitish objects in the shape of the aperture (regular polygon or circular form). This phenomenon can be generated… Skaityti daugiau »

bv

Ne taip seniai mačiau tikrovėj. Bet čia paskaičius, tai supratau, kad tai orabas buvo, labai švytintis. Buvo nemažas toks, delno dydžio ir ovalus. Po kelių sekundžių tiesiog išnyko

sd

Jusu komentare skaitau kad orbus matet labai švytinčius man teko matyt lempos svytejimo skrituliukus ar tas švytinčios orbos buvo tokios svytincios
pas jum

Em

Arba tiesiog tavo fotoaparato objektyvas nusitepes, dėl to ir tie orbai atsiranda :)

foto

Jei būtum mokesis optiką, tuomet žinotum, kad abjektyvo užterštumo dalelių nuotraukoje nesimato. Jei objektyvo dalis užteršta teršalais, gauname neryškia, bet visai tolygia foto.

RRR

Mano nuotraukose jų taip pat yra.Skaičiau, kad tai angelų , kurie saugo mus, energija.Jie nori mums kažką pranešti.

Ohoho

Vajej, čia tikra anomalija. Šitas puslapis ir dauguma psichiškai nestabilių komentatorių. Ups, atsiprašau, gal ir stabilūs, bet tikrai itin neišsilavinę arba žemo IQ. Faktas

Atsakymas

Jeigu čia tikrai kažkas antgamtiško, tai kas nusprendė jog tai dvasios. Gal tai ateiviai tik neįprastu pavidalu.

Melas

Straipsnis, kuris praskaidrino man nuotaiką. Rimtai, žmonės, gal dabar pradėkim galvot, kad raudonos akys nuotraukose reiškia, kad tarp mūsų vaikšto ateiviai, arba tas žmogus apsėstas, arba panašias pievas. Tuo labiau, kad Vikipedijoj paprastai paaiškinta kaip tos “skraidančios dvasios” atsiranda.

Taip

>> pradėkim galvot, kad raudonos akys nuotraukose reiškia, kad tarp mūsų vaikšto..

Indge

Turiu klases nuotrauka 4 klases ir ant tos nuotraukos man ant galvos kazkas pilkai melyno , db supratau jog orbas …

Taip pat skaitykite