Žuvusio berniuko siela gyveno kartu su manimi nuomojame bute

berniukas-vaiduoklisNeprisistačiusi anomalija.lt portalo skaitytoja pasidalino savo gyvenimo istorija, kai teko susidurti su nepaaiškinamu. Žemiau pateikiame jos laišką.

 

Atsikrausčiau į nuomojamą būtą ir nuo pat pirmos dienos kažkaip labai nejaukiai būdavo ten, bet per daug nesureikšminau, galvoju gal nauji namai, nepažįstama mane vieta taip veiki. Bet kažkodėl buvo labai nejauku.

 

Praėjus maždaug savaitei, atsikeliu nuo garso, lyg kažkas vaikščiotų (turiu vaikiną, bet tuo metu buvo užsienyje, liko jo šuo kartu su manimi, bet tada jis ramiai gulėjo šalia manęs lovoje). Pakeliu galvą ir matau berniuką – tikrą berniuką, galėjau net matyti jo veido bruožus, drabužius. Buvo dar su kuprine, atrodė kaip koks pirmokas.

 

Žiūriu vaikšto jis, šuo neloja net, bet irgi žiūri į tą pusę. Nors esu labai bailė tokiems dalykams, bet kažkodėl nelabai išsigandau, buvau tarsi užhipnotizuota. Įjungiau ant komodos stovėjusią lempą ir daugiau jo nemačiau. Po kurio laiko užmigau.

 

Kai ryte viską prisiminiau, pagalvojau, kad tiesiog prisisapnavo. Bet klydau.

 

Laikas nuo laiko naktimis pradėjau jį matyti. Kilnojo mano daiktus, buvo vaza su saldainiais, jis tuos saldainius ėme, kartais ryte rasdavau net saldainių popieriukus. Tai netrukdavo ilgai, matydavau ji tik kelias akimirkas, o kai įjungdavau šviesą jis tiesiog išnykdavo akyse.

 

Sugalvojau išdėlioti kvepalus, kuriuos jis kilnodavo visados, pagal eile. Ryte atsikeliu, tai tie kvepalai visai kitaip išdėlioti jau!

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iš pradžių galvodavau gal man protas pasimaišė ir pati lunatikuoju naktimis, bet apsilankymas pas kaimynus sudėliojo viską į savo vietas.

 

Antrame aukšte labai maloni moteriške gyveno, tai pasipasakojau jai ką kartais tenka matyti bute. Ji išklausė, visa perbalo ir sako: prieš pora metų čia gyveno šeima ir turėjo berniuką. Pačią pirmą diena kai jiems reikėjo jau eiti į mokyklą, jį partrenkė automobilis gatvėje ir jis mirė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Užteko man šito pasakojimo per akis, jau ta pačia diena susipakavau daiktus ir dabar jau nebegyvenu ten. Įdomu ir tai, kad pasak kaimynės šeimininkai, kurių atžala paliko šį pasaulį irgi iš ten išsikraustė ir pradėjo nuomoti būtą, bet beveik jokie nuomininkai ten neužsibūna.

 

Neprisistačiusi skaitytoja

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Simonas

Cia tokia realybe. Per SiFi kanala rode tokius dalykys Ghost Hunters.

Martynas

tai gal reikejo pameginti padeti, siai neramiai suseliai iskeliauti i kitus pasaulius, o ne pabegti???

Taip pat skaitykite