40 tamsių šeimos paslapčių (III dalis)

seimu-paslaptysKartais atrodo, kad tikrai baisios tragedijos paliečia tik kitus žmones, kažkuo ypatingus, o ne visą gyvenimą šalia buvusius šeimos narius… Deja, atvejai, kuriais anonimiškai pasidalino vieno portalo skaitytojai, gali nutikti kiekvienam, ir įrodo, kaip svarbu neužsimerkti prieš tai, kas vyksta šalia.

 

21. Mano sėkmingas, pasiturintis pusbrolis atidavė į globos namus savo vaiką, nes jis gimė su Dauno sindromu. Pradžia kaip Dorotos Terakowskos „Lėliukės“, bet pabaiga… Įdomu, ar jo „atitinkantys teisingą standartą“ vaikai žino, kad turi brolį, gyvenantį nežinia kur, nežinia kokiom sąlygom…

 

22. Mano pusiau brolis (ne pusbrolis) mėgo smagų žaidimėlį – „imtynes“, kurių eigoje visi mano drabužiai atsirasdavo ant grindų… Buvo ir išprievartavęs. Pusiau sesuo nesuko sau galvos – išeidavo nakvoti pas draugelį, kad mudu galėtume netrukdomi „žaisti“.

 

23. Tikriausiai mano šeima galvoja, kad tai AŠ beprotė, nes šimtus kartų buvau paguldyta (savo noru ir ne) beprotnamin, vartojau 20 skirtingų psichotropinių vaistų, nebaigiau jokios padorios mokymo įstaigos, nes buvau arba ligoninėje, arba psichotiškos būsenos, negaliu išlaikyti pastovaus darbo, nes sveikata neleidžia, gyvenu nusmurgusioje studijoje landynių rajone.

 

Tačiau aš manau, kad tai jie bepročiai, nes „nematė“, jog tėvas septynerius metus mane prievartavo, kartais į šį veiksmą įtraukdamas ir užtaisytą ginklą.

 

24. Tėtis su savo tėvu nuolat kovojo. Tėčio kūną vagoja randai, palikti muštynių. Senelis laikė peilį prikišęs močiutei prie gerklės, sūnus apgynė ją tik nutaisęs medžioklinį šautuvą. Paskutiniai senelio žodžiai buvo, jog tėtis neturėjęs kiaušų jį nušauti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

25. Mano teta trenkta – nusiuntė erotinę savo mažametės dukros nuotrauką nepilnamečiui berniukui, sutiktam internete… Ir išsisuko. Siaubas.

 

26. Tėtis, kovojęs sovietų-afganų kare, yra nužudęs tris modžahedinus (religinio judėjimo dalyviai, musulmonų kraštuose kovojantys už tikėjimą).

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

27. Mano įbrolis gyvenimą pradėjo sunkiai – jo motina, prostitutė, į buteliuką pildavo vaistus, kad tik jis nurimtų ir netrukdytų jai ramiai dirbti savo darbo.

 

Kai buvo įvaikintas, prasidėjo… Vagystės, turto naikinimas, seksualinė prievarta (kai man buvo 7, o jam 11 metų), narkotikai (nuo 13 metų), žiaurus elgesys su gyvūnais. Galiausiai jį, visiškai nusivariusį ir lūžusį, patį kažkas išprievartavo…

 

Diagnozė – šizofrenija. Šėtonas jam sako taip elgtis. Paskutinis „įgalus“ jo veiksmas buvo močiutės apsvaiginimas ir… Patys supratot…

 

Šiuo metu jis geria labai stiprius vaistus ir yra beveik neveiksnus.

 

28. Mano mama buvo Čarzlo Mensono „Šeimos“ narė.

 

29. Dėdės žmona pavadino pirmagimį kulto lyderio garbei.

 

30. Tėtis myli mane kaip moterį… Tas nelaimingas alkoholikas visada buvo nudistas, o vėliau ėmė dar ir masturbuotis mano akivaizdoje, prašyti, kad paduočiau servetėlių… Galiausiai pareiškė, jog alternatyvioje realybėje paliktų mamą dėl manęs… Supranta, jog tai blogai, bet negali susivaldyti.

 

Parengė: E.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Pastebejimas

ar pastebejot, kad visi E straipsniai susije su ziaurumais? Ir tai jega! :D

Taip pat skaitykite