40 tamsių šeimos paslapčių (IV dalis)

seimu-paslaptys2Kartais atrodo, kad tikrai baisios tragedijos paliečia tik kitus žmones, kažkuo ypatingus, o ne visą gyvenimą šalia buvusius šeimos narius… Deja, atvejai, kuriais pasidalino vieno portalo skaitytojai, gali nutikti kiekvienam, ir įrodo, kaip svarbu neužsimerkti prieš tai, kas vyksta šalia.

 

31. Pusseserė parsidavinėja, kad galėtų nusipirkti narkotikų.

 

32. Dėdė nužudė žmogų… Nušovė narkotikų prekeivį. Negana to, rūkė marihuaną. Mačiau ne vieną nuotrauką, kur jis traukia dūmą su dabartiniais politikais ir garsenybėm.

 

33. Tėčio meilužė augina jo vaiką. Aš turiu pusiau brolį/seserį.

 

34. Senelė ketino pasidaryti abortą. Kai išsiruošė į kliniką, jos jau turimą vaiką nutrenkė autobusas. Tai ji palaikė Dievo ženklu ir gimė mano dėdė. Iki šiol nežino, kaip arti negimimo buvo…

 

35. Brolis buvo nuteistas už vaikų pornografijos laikymą.

 

36. Pusseserė seksualiai priekabiavo prie manęs, kai buvau 8-14 metų. Fiziškai viskas liovėsi jai nusižudžius, bet psichologiškai… Aš irgi norėjau mirti. Negalėjau pakęsti to gyvuliško jausmo, kad tie veiksmai lyg ir jaudino mane… Nežinau. Tai siaubinga. Tikrai norėjau mirti.

 

37. Išsiaiškinau, kad tėvas iš tikrųjų nėra mano biologinis tėvas, ir labai džiaugiuosi, nes daugybę kartų tvirkino mane. Ir dabar dar kartais paliečia. Be to, per muštynes užmušė žmogų, tik jo tėvas jį išsuko.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

38. Teta pagimdė vaiką nuo kunigo.

 

39. Pusbrolis pasamdė žmogų, kad nužudytų jo dėdę.

 

40. Tai daugiau “kieta“, nei baisu, bet mano prosenelė buvo pasimatyme su Al Kapone.

 

Parengė: E.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vikce

39. Pusbrolis pasamdė žmogų, kad nužudytų jo dėdę.
Tai tavo teva gaunasi idomu ar dar kita broli :D blemba kokiu pievu prikurta

Taip pat skaitykite