Apsėstą namą išsinuomojusi britė spruko neatsigręždama

ghost-identityPaslaptingos tamsios figūros, keisti švytėjimai ir šiurpą keliantys riksmai – tik keletas nepaaiškinamų dalykų, kuriuos patyrė vieno namo, esančio Norwicho mieste, gyventoja. Manoma, kad namas apsėstas, bet į jį baiminasi užeiti net paranormalių reiškinių tyrėjai, rašo portalas tiesa.com.

 

Minėto namo gyventoja – ne vienintelis žmogus Norwiche, kuris matė panašius dalykus. Teigiama, kad šis Rytų Anglijoje esantis miestas yra labiausiai apsėstas, su panašiais reiškiniais bent kartą gyvenime yra susidūrę net 49 proc. vietinių.

 

Rūpybos specialistė Lisa Hamilton antgamtinio pasaulio liudininke tapo kai apsigyveno name, esančiame šiaurinėje Norwicho dalyje, Silver Road.

 

„Keisti dalykai name dėjosi kurį laiką, bet aš maniau, jog tai tik mano fantazija.

 

Šviesos savaime įsijungdavo arba išsijungdavo, rasdavau nuo lovos nutrauktas antklodes, jausdavau vėsius gūsius, o naktį prabudusi prie sandėliuko mačiau tamsią dėmę, kuri didėdavo tarsi norėdama įkalinti mane kambaryje.

 

Kai tai ėmė kartotis, nusprendžiau ieškoti pagalbos“, – pasakojo apie patirtus išgyvenimus 44 metų moteris.

 

Tokių reiškinių specialistai patarė L. Hamilton namuose sudeginti šalaviją, pabarstyti aplink sandėliuko duris druskos, o virš patalpos durų pakabinti specialų kristalą. Jos nuostabai, įvykdžius šiuos patarimus, keistenybės nurimo.

 

Vėliau name buvo keičiamos grindys, šeimininkė nutarė išimti sandėliuko duris.
„Ir tada vėl viskas prasidėjo iš naujo. Naktimis girdėdavau siaubingą beldimo garsą, mano katės tiesiog pašėlo, bet keisčiausia, kad skambėdavo mano telefonas, o atsiliepusi aš tik girdėdavau statišką garsą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Visa tai taip mane išgąsdino, jog nutariau dingti iš šio namo ir apsigyvenau pas mamą“, – sakė L. Hamilton.

 

Name vos metus ištvėrusi moteris apie keistenybes pranešė pastato savininkui ir jas nurodė kaip išsikraustymo priežastį. Šis, tikrindamas nuomininkės pasakojimą, kreipėsi į paranormalių reiškinių ekspertus ir paprašė jų ištirti nuosavybę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ekspertai tikino name pajutę pikto vyro dvasią, kuris praeityje galimai buvęs nusikaltėlis ir nužudęs ne vieną žmogų, patalpose taip pat jaučiamos dar kelios dvasios, viena iš jų – mažo berniuko, šioje vietoje gyvenusio XVIII amžiuje, kita – nuskendusios moters, o mansardoje vaiduoklių medžiotojai aptikę demoną.

 

Išgirdusi tai moteris susirinko savo daiktus ir spruko neatsigręždama.
Namas apie mėnesį stovėjo tuščias, tačiau kaimynai teigė matydavę jo viduje mirksinčias šviesas bei girdėdavę, kaip kažkas bėgioja laiptais.

 

L. Hamilton sakė, kad namą vėliau išsinuomojo pora, tačiau moteris nesidomėjo, ar jie patyrė kažką panašaus.

 

„Žinau tik tiek, kad aš daugiau kojos ten nekelsiu, to nedarys ir paranormalių reiškinių tyrėjai“, – sakė L. Hamilton.

 

Paranormalių reiškinių tyrėjai specialioje duomenų bazėje nurodo, kad Norwiche iš viso yra mažiausiai 19 apsėstų pastatų, nurodo jų adresus, nuotraukas, apsėdimo priežastis ir požymius. Pastatų sąrašas publikuojamas viešai.

 

Šaltinis: tiesa.com

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Poltergeistas

Gyvenu butent minetame mieste. Sio miesto bei apylinkiu istorija byloja kad aplinkui gali buti antgamtiniu reiskiniu. Norfolk krantai buvo siaubiami vikingu, romenu kiek kraujo juose pralieta.
Ruosiuosi parasyti anomalijoms straipsniuka apie aplankyta Norwich Lunatiku beprotnamy. Jis ne tik beprotnamis.Cia buvo ir ligonine. O pojuciai…. Wow… sunku perpasakoti :)

trollolol

Tai bent kokia bulve reikejo issitraukt ir pafilmuot… O dabar tik seku seku pasaka
Muahahahahaha

Vilmantas

Pats tikriausiai kiekviena diena su tokiais dalykais susiduri ar ne? Nestandartinese situacijose zmones nesiima standartiniu veiksmu.

Taip pat skaitykite