Namai pagal žvaigždes – koks būstas suteiktų laimės kiekvienam Zodiakui?

bustas-zodiakasNamai tai vieta kurioje kiekvienas iš mūsų nori jaustis saugus, pailsėjęs. Tačiau kartais namai gali netgi slėgti. Pasinaudojus žvaigždžių pagalba galima pasiekti, kad sirgtume mažiau o gera nuotaika aplankytu dažniau.

 

Namai, kuriuose gera Avinui

 

Avino namų interjere būtinai turi būti raudonos spalvos, ant sienų kabėti paveikslai. Gerai kai namuose yra ne vienas veidrodis. Gerà poilsį įtakos žvakės, jų liepsna Avinus veikia raminamai. Jeigu yra galimybës vertėtu įsitaisyti židinį. Miegamajame ar specialiai įrengtame kambaryje turėtu būti treniruoklis ar kitokia sporto atributika Vazose turėtu būti pamerktos raudonos gėlės.

 

Namai Jaučiui

 

Jautis yra žemės ženklas, todėl namuose turėtu dominuoti žalia spalva (kuri, beje dar ir pinigus pritraukia Jaučiams). Tai gali būti augalai ar užuolaidos, kilimas, užtiesalas…. Aplamai Jautis jausis gerai tokiuose namuose kur daug augalų ir visai nesvarbu ar jie egzotiški ar paprasti.

 

Jaučiams svarbus visas namų interjeras, nes jiems tiesiog būtina turėti komfortą.

 

Tačiau iš visų namų Jaučiams yra svarbiausia virtuvė, virtuvėje taip pat turėtu dominuoti žalia ir ruda spalvos. Maksimaliai gerai Jautis jausis gyvendamas name.

 

Didelė erdvė Dvyniu namuose

 

Dvyniams būtinai reiktu daug erdvės ir šviežio oro o mažoje patalpoje to negali būti,todėl Dvyniai būdami siauroje patalpoje gali pradėti net sirgti, grįžus į mažus namus jų nuotaika gali pablogėti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šio ženklo atstovus teigiamai veikia gražus vaizdas matomas pro langus. Jiems namuose reikia turėti daug geru daiktų: knygų, kompiuterį,…įvairių smulkmenų.

 

Kuo daugiau įvairios aparatūros namuose tuo geriau jausis Dvyniai.

 

Konservatyvus namai Vėžiui

 

Vėžio namuose turi būti daug atsiminimus keliančiu ir mielu jo širdžiai daiktų. Vėžio artimiesiems tie daiktai gali pasirodyti nereikalingi, bet negalia jų išmesti, nes bus sužeista Vėžio širdis.Vėžiui jauku tokiuose namuose kur jį supa prisiminimai, nes Vėžio namai tai jo asmeninis pasaulis, kuriame negalima laužyti jo taisyklių.Vėžiui didelės reikšmės nesudaro kokie bus namai, svarbu, kad jį suptu aplinka, kurią jis vertina.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ištaigingi Liūto namai

 

Kad namuose Liūtas gerai jaustųsi, namai turi būti šviesus, prabangiai apstatyti , daug erdvės, prabangus baldai, brangus servizai ir kitą. Nėra spalvos atitinkančios visiems Liūtams, tačiau prie bet kokios spalvos turėtu būti geltonos spalvos detalių, ir svarbiausia kad namai nebūtu tamsus, nes tai Liūtą veda į depresiją. Liūtui gerai tokiuose namuose, kuriuos girs aplinkiniai, todėl kad jam labai svarbi yra jų nuomonė.

 

Švariuose namuose gera Mergelei

 

Tam, kad Mergelė namuose jaustųsi gerai, visų pirmą juose turi būti švara, netvarkinguose namuose ji jausis nuolat pavargusi. Šiems žmonėms patinka įvairios smulkmenos jų interjere, bet ir jos turi turėti savo vietą. Mergelės namuose dažniausiai vyraus ruda (natūrali) spalva su baltomis detalėmis, net patalynę rinksis su balta spalva, nes ši spalva Mergeles ramina.

 

Jaukus Svarstyklių namai

 

Žmonės gimę po šiuo ženklu neapkraus namų daiktais, nes jiems, kaip ir dvyniams reikia erdvės. Namuose mažai baldų, bet būtinai visa reikalinga buitinė technika. Svarstyklių, tarpe yra daug dizainerių iš prigimties, todėl jų namuose vyraus koks nors vienas bet harmoningas stilius, kurį jiems pakuždės intuicija.Svarstyklės namuose, kaip ir gyvenime ieško harmonijos ir jei jos neras namuose jos didesnę laiko dalį praleis ten kur tą harmoniją ras.

 

Paslaptingi Skorpiono namai

 

Kadangi Skorpionai yra dviejų rūšių, tai ir namuose jie jausis gerai gali dviejų tipų.Vieniems gerai kai namuose yra prietema o kitiems kai daug šviesos.

 

Tačiau pas abiejų tipų Skorpionus namai turi alsuoti paslaptimi Jiems tiktu rytietišku stiliumi įrengti kambariai su prabangiomis detalėmis, gali dominuoti medis ir oda. Aplamai Skorpionai mėgsta tas medžiagas, prie kurių yra malonu prisiliesti. Jeigu šie žmonės neturi atskiro kambario, tai namuose jiems reikia nors nedidelio kampelio kur jie galėtu nors kartais atsiriboti nuo viso pasaulio.

 

Kelioniniai Šaulio namai

 

Šie žmonės tiesiog negali sėdėti „tarp keturių sienų“ ir jiems visai nesvarbu kokie tie jų namai, jie vis tiek nori pastoviai kur nors eiti.Jiems gera grįžti į jaukius ,sutvarkytus namus, bet jam niekad nemaišys koridoriuje sudėti jo kelioniniai daiktai.Jam svarbu kad namuose būtu kompiuteris, televizorius…

 

Dalykiški Ožiaragio namai

 

Ožiaragio namuose turi vyrauti žalia, raudona, ruda spalvos.Paprastai šie žmonės mėgsta antikvarinius, senovinius daiktus. Ožiaragis gali gyventi ir ne prabangiuose namuose, nes jis vis tiek sugebės padaryti juos jaukius.Ožiaragiai prieš įsigydami daiktus daug galvoja, todėl jų namuose vyrauja savitas stilius.Jiems reikia namuose ramybės.

 

Originalūs Vandenio namai

 

Šio žmogaus namai turi būti įrengti taip kad jis galėtu pailsėti ir atsipalaiduoti. Namų aplinka turi būti komfortiška, bet ne perdėtai. Namuose tinka visos spalvos, bet geriausiai dangiška. Gerai kai yra paveikslų su peizažais.

 

Namai, kuriuose jauku Žuvims

 

Žuvims gerai kai namu aplinkoje yra daug augalų, paveikslų, daug daiktų, nes jos mėgsta tuos daiktus rūšiuoti,sisteminti, taip jos pailsi. Žuvys gali gyventi tiek prabangiuose, tiek paprastuose namuose, nes poilsį jos sugeba pajausti per savo vidini pasaulį.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite