Čigonės žodžiai pasitvirtino: ant mirties slenksčio buvęs sūnus – išgyveno

gyvenimas-mirtis-zmogusKartais gyvenimo įvykiai susiklosto taip, kad nori nenori esi priverstas patikėti antgamtiškais dalykais. Būtent taip atsitiko ir mūsų skaitytojai Sofijai, kuri dalinasi savo istorija.

 

Viskas prasidėjo nuo 2007 metų, žiauria mirtimi mirus tėčiui. Po poros metų susapnavau jį. Jis man atsakė į visus užduotus klausimus ir pareikalavo eiti kartu. Aš atsisakiau. Po dienos vakare pajutau aštrų širdies skausmą, ji vos plakė (aš buvau visiškai sveika iki tos dienos, vedžiau sveiką gyvenimo būdą). Mane išvežė į ligoninę ir vos “atpurtė”…

 

Bet tuom viskas nesibaigė… Po metų mirė mano brolis. Jam sustojo širdis. Kažkas panašaus kaip ir man buvo (beje jis prieš savaite buvo patikrintas visas sveikatos stovis, nes tai reikalavo darbas. Sveikata privalo būti ideali. Beje, tokia ir buvo).

 

Tą savaitę prieš mirtį mes labai daug kalbėjom ir jis man pažadėjo niekados manęs nepalikti, visada būti šalia, kad ir kas nutiktų. Mirus broliui kai jį laidojome atsidarė karstas ir pasirodė koja… Minioje žmonių girdėjau klyksmą “jis dar grįš”…

 

Tuo metu man buvo labai sunku suprasti šita frazę. Mano brolis mirė 2000 metais. Praėjus porai metų mintimis aš jam vis sakydavau, kodėl mane palikai , kodėl man pažadėjai ir neištesėjai duoto pažado… Tie metai man buvo labai sunkus. 2012 sužinojau, kad laukiuosi. Mano vaikas turėjo gimti per brolio mirimo metines, tačiau jis gimė per gimtadienį gerokai anksčiau pasibeldė. Ir pasak mamos – valandos skirtume. Beje, mano sūnus vos nenusinešė mano gyvybės. Ir tai dar ne viskas…

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mano sūnus sunkiai sirgo, daktarai sakė, kad jo minutės suskaičiuotos. Kai buvau aš pas sūnų ligoninėje, reanimacijoje, mano mama dirbo – jai buvo „išpuolęs“ budėjimas. Bevažiuojant į darbą ją stotelėje sustabdė į čigonę panaši moteris. Jos frazė mano mamai buvo labai keista ir nesuprantama: „Jūsų šeimoje gimė vaikas, jis dabar klaidžioja per du pasaulius… Jis liks gyvas jį saugo 4 angelai… Bet jis atsineša iš mirusiųjų pasaulio skola gyviesiems. Kai jis užaugs jis žinos ja ir gražins…”.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tie žodžiai buvo keisti, kadangi jau medicina buvo mano sūnui viska padarius ir vilties jau nebuvo. Čigonė iš karto pasakė, kad iš mamos pinigų neims, o tiesiog privalėjo jai ištarti tai ką pamatė savo galvoje.

 

Rytojaus dienai buvo jau nuspręsta atjungti aparatūrą ir leisti vaikui ramiai numirt. Į vakarą jis buvo pakrikštytas. Naktį pradėjo kilti visos gyvybinės funkcijos, pradėjo viskas gerėti. Tai stebino ne vien tik mane bet ir ligoninės personalą… Iš ryto buvo atsisakyta atjungt, nes būklė darėsi stabili. Po ilgo gydymo mes likome gyvi.

 

Kai nueinu į kapus pasižiūrėti ir mintimis pabendrauti su savo broliu ir tėčiu. Grįžus įvyksta kažkas gero. Nežinau bet gimus sūnui pasibaigė nelaimės… Atėjo ramus gyvenimo periodas.

 

Sofija

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums!

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Indigas

Rasei kad brolis mire kaip supratau 2 metai po tevo mirties, tai kaip suprantu 2009 poto rasai brolis mire 2000 mindfuck

Akmuo

Kodėl tu pasivadinai Indigu? Ar “ant prikolo,, ar tai turi gilesnę reikšmę?..

eaglerider

jei rašė iš klaviatūros, kurioje nėra numpad’o, tai galėjo būti, kad tai tiesiog klaida, nes gi viršuje skaičiai 9 ir 0 seka vienas po kito, gal suspaudė netinkamą mygtuką.

Taip pat skaitykite