11 atvejų, kada nebūtumėte norėję būti viešbučio personalo vietoje

viesbutis-ahsViešbutis – vieta, kur vykstama atsipalaiduoti, atostogauti, ar dalykiškai praleisti naktį iki kito skrydžio… Tačiau nevalia pamiršti, jog greta jūsų į kambarius registruojasi žudikai, bepročiai, antrininkai, šmėklos ir kitokie įdomūs asmenys. Maža to, kai kurie svečiai užsilieka ir mirę…

 

Susipažinkite su 11 atvejų, kada nebūtumėte norėję pakeisti viešbučio personalo.

 

1. Į brangiausią viešbučio numerį įsiregistravo vyras. Kiekvieną kartą, kai sutikdavo kokį darbuotoją, maloniai pasisveikindavo, ir apskritai atrodė normalus žmogus – tik ant jo kambario durų visada kabojo „netrukdyti“, o turint galvoje, jog ėjo ketvirta svečiavimosi savaitė, buvo keistoka… Bet koks mūsų reikalas? Ir štai vieną dieną „netrukdyti“ kortelė dingo ir mano mama, kambarinė, užėjo sutvarkyti.

 

Kambarys buvo kaip po uragano. Negana to, dvokas… Tvyrojo nepakeliama smarvė. Ji sklido iš spintos… Mama atidarė ir išvydo dėžę. Iš pradžių galvojo ją tiesiog išmesti, bet visgi atidarė ir…

 

Viduje buvo sukapotas moters kūnas, jau apiręs. Ji buvo prostitutė. Svečias užsiregistravo išgalvotu vardu, naudojo netikrą kortelę. Mama išėjo iš darbo.

 

2. Mįslingas svetelis vaikštinėjo po holą, šnekėjo su savimi, prisėsdavo, o tada atsistodavo vien tam, kad pakeistų kėdę. Ir taip kas dvi-tris minutes. Į kiekvieną pasiūlymą kuo nors padėti atsakydavo murmesiu ir „nieko nereikia“.

 

Kai pagaliau grįžo į kambarį, tuojau vėl nusileido. Neva įsijungė šildytuvą kambary ir susvaigo galva. Paprašė greitosios. Iškviečiau.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tuoj pat užkaukė priešgaisrinė sistema ir atlėkė ugniagesiai. Į to vyro kambarį!

 

Kai užėjau ir pats, pasirodė, jog visus baldus svečias nustūmė į vonios kambarį, o vidury kambario padegė šiukšliadėžę.

 

Nors svečias buvo vienas, po kambarį mėtėsi mažų vaikų drabužėliai…

 

3. Leidausi liftu. Kai atsidarė durys, už jų laukė nemažai žmonių. Keista, bet jie neįlipo, nors aš buvau vienintelė keleivė visam lifte… Durims užsidarant, nugirdau sakant: „Kodėl liftas toks prisigrūdęs žmonių?“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

4. Esu barmenas. Atėjo toks vyrukas… Atrodė kažkoks… Švelniai tariant, nusiminęs. Pabandžiau prasklaidyti nuotaiką lengvu pašnekesiu. Jis bandė atsakyti, bent nepavyko. „Ar kas blogai?“, – paklausiau.

 

„Taip. Mano kambaryje guli prostitutė, persirėžusi venas“.

 

Paskambinau 911.

 

Kai vėl atsigręžiau į vyriškį, jis buvo sukniubęs ant stalo, išbalęs ir šaltas.

 

Atvyko pareigūnai ir medikai. Negyva prostitutė ir negyvas prislėgtas verslininkas… Palikęs, beje, raštelį su paaiškinimu, jog prieš kaip nors nusižudydamas tenorėjo patirti moters prisilietimą… Labai liūdna.

 

5. Kartą „kambarinis“ pakvietė mane į vieną kambarį ir parodė į lubas. Ant jų buvo baso žmogaus pėdsakai. 3 metrų aukštyje…

 

Atsakydamas į komentarus, jog tai pokštas, noriu pabrėžti, kad tai įvyko Vidurio Rytuose, kur žmonės, sakykim, ne tokie linksmi. Beje – dar svečias paliko vieną kulką ant stalelio. Ir daugiau nieko.

 

6. Kartą naktį paskambino iš vieno kambario – svečiai virš jų labai triukšmauja. Deja, kambarys virš jų buvo tuščias… O kažkada jame žmona nušovė vyrą. Po žmogžudystės kambarys buvo paverstas į sandėlį, bet karts nuo karto registratūra vis sulaukdavo skambučių iš jo.

 

Ir ne tik tai: nuo tada, kai baseine nuskendo mergaitė, svečiai vis pranešinėja apie riksmus nuo jo pusės.

 

7. Viešbutyje buvo tuščias kambarys, į kurį kambarinės ateidavo nusnūsti. Kolega eilinį kartą užsuko pailsėti ir numetė švarką ant kėdės. Netrukus pajuto, kad kažkas sėda šalia jos ant lovos… Bet nieko nebuvo – tik švarkas gulėjo šalia, o kėdė, ant kurios prieš tai jis buvo padėtas, buvo atsukta nebe į langą, o į lovą.

 

8. Rašiau laišką klientui, kai užmačiau kažką akies krašteliu. Tai buvo žmogus – spoksojo į mane pro langą. O tada lėtai nuėjo.

 

Išėjau į lauką pasižiūrėti, kas ko norėjo, bet kiemas buvo tuščias.

 

9. 303 kambarys mūsų viešbutyje buvo tiesiog užkeiktas: pasak klientų, kažkas daužydavo sienas, spoksodavo, įjungdavo ir išjungdavo televizorių ir šviesas, šnabždėdavo, kvėpuodavo į ausį ir taip toliau.

 

10. Mama netiki paranormaliais reiškiniais, bet kartą šį tą patyrė… Siurbė siurbliu, kai kilimas ėmė banguoti. Iš pradžių nesupratau – gal kas į siurblį pakliuvo, ar ką, ir tiek. Bet kai paaugau, mama paaiškino, jog mažas būsiu ne taip supratęs: kilimas subangavo ir tos bangos pakėlė JĄ (MAMĄ) ir visus BALDUS gal dešimčiai sekundžių! Mama norėjo parduoti visą viešbutį ir mesti šį šeimos verslą, bet tėtis perkalbėjo. Visgi ji nebegrįžo į tą, aštuntąjį, kambarį.

 

Tarp kitko, joks svečias niekada nesiskundė dėl jokių paranormalių reiškinių. Netgi atrodė, kad viešbutis mėgsta būti pilnas svečių: kai laisvų kambarių nebelikdavo, viskas eidavosi kaip per sviestą: jokių neveikiančių televizorių, sudužusių stiklinių ir t.t.

 

11. Vienas nuotykis įstrigo mano atmintyje ilgam ir iki šiol neduoda ramybės…

 

Kasnakt tarp pirmos ir antros valandos naktį atnešdavau kambariokei, dirbančiai naujai pastatytame viešbutyje vadybininke, kavutės. Tą vieną naktį radau ją labai sutrikusią…

 

Pasakė, jog ką tik įregistravo žmogų, kuris tegalėjo būti tik doppelgänger (antrininkas) kitos mūsų kambario draugės: toks pats ūgis, šukuosena, akių spalva, pietietiškas akcentas (o juk gyvenam šiaurėj). Kambariokė bandė kalbinti, net rodyti kambariokės nuotrauką telefone, bet viešnia tik nemandagiai atsakė. Na, gal sutapimas… Susimąsčiusios gurkšnojome kavą. Antrininkės “originalas” svečiavosi pas tėvus, toli toli.

 

Paskui atsisveikinome ir 2:30 parvažiavau namo. Išlipusi iš automobilio radau krūvą praleistų skambučių laiku 2:17: “Baikit, nejuokinga”, “Jūs idiotės”, “Kas darosi???”. Iškart paskambinau. Kambariokę ištiko isterija.

 

Koridoriaus gale stovėjome mudvi – aš (su tais pačiais drabužiais kaip ir realybėje) ir ana kambariokė, kurios antrininkę jau matė prieš tai. Mes tiesiog stovėjome ir spoksojome į ją. Ji pagalvojo, kad juokaujam, todėl nekreipė dėmesio. Kai suskambo telefonas, mes išgaravome.

 

Tarp kitko, viešnia, kuri atrodė kaip antrininkė, kitą rytą atėjo kažkokių paslaugų, ir atrodė tik vos vos panaši.

 

Tiesa, kai ko draugužei, nenorėdama gąsdinti, nepasakiau. Kai grįžau į namus, sieninis laikrodis buvo sustojęs ties 2:17 valanda. Greta stovėjo mano ir “pirmosios antrininkės” nuotrauka.

 

Parengė: E.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Aurel

Astuntoj tai paprasta zmogus isejo

100

Nieko nesupratau 11 istorijoj…

Bum

Pasakaitės iš rūsio!

TavoDraugas

Labai gerai!

Vilmantas

Pasiilgau E. naujienu!

Aušra

Super!

FoxFiles

Iškart X-Files pirmas serijas prisiminiau!

Darbuotojas

Ziauriai patiko!

Taip pat skaitykite