18-mečiui išaugo net 20 centimetrų ilgio uodegą

uodega-vaikasAtšventęs 14-ąjį gimtadienį, vaikinas iš Indijos netrukus pastebėjo keistą dalyką – ant jo nugaros ėmė augti uodega. Nors paauglio tėvai tai ignoravo, per ketverius metus uodega užaugo iki beveik 20 centimetrų, rašo alfa.lt.

 

Nors vaikino tėvai nenorėjo atskleisti savo ir sūnaus tapatybių, kad nepritrauktų nereikalingo žiniasklaidos dėmesio, vis dėlto nusprendė palengvinti paaugliui gyvenimą ir pasiryžo operacijai. Medikų nuomone, atauga susiformavo berniukui dar būnant motinos įsčiose, tačiau kūno paviršiuje pasirodė tik jam pradėjus bręsti.

 

„Reguliariai veždavau jį pas gydytojus, tačiau niekas nieko nesakė. Mano sūnus atrodė visiškai sveikas, – teigė berniuko motina. – Visa tai tapo problema, kai uodega pasirodė išorėje. Kiekvieną kartą keičiant drabužius, jam reikėdavo tą uodegą pakelti. Mačiau, kaip jam tai buvo sunku ir skausminga, todėl pagaliau ryžausi nuvežti jį į ligoninę.“

 

Neurochirurgų komanda sėkmingai pašalino vaikino ataugą, kuri, pasirodo, buvo rekordiškai ilga. Nors operacija nebuvo pavojinga gyvybei, medikams tikrai reikėjo pasistengti, kadangi vaikino kūne slypėjusi uodegos dalis lietė nugaros smegenis.

  

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
goku

songokas!

Taip pat skaitykite