Švento vandens savybės

sventas-vanduoVandeniui, kuris mus supa gamtoje, kurio yra mūsų gyvenamojoje aplinkoje, būdingas labai platus savybių spektras. Susiduriame su vadinamuoju aktyvuotu vandeniu – techniškai įmagnetintu, elektrolitiniu, “negyvuoju” – turinčiu rūgštinių savybių), gaminamu prietaisais, tirpsmo vandeniu ir bioenergetiškai įkrautu. Visos šio vandens rūšys veikia žmogų ypatingu, specifiniu būdu. Šiame straipsnyje portalas sveikaszmogus.lt nusprendė išsamiau panagrinėti bioenergetiškai įkrautą vandenį.

 

Kas žinoma apie “šventąjį” vandenį, jo savybes, galias? Koks tai vanduo? “Šventu” vandeniu vadinamas paprastas vanduo, paveiktas religinių apeigų metu – “pašventintas”, vanduo, tekantis iš įvairių šaltinių, susijusių su vietovėmis, kuriose įvyko stebuklai, šventųjų pasirodymai, pvz., Lurdo vanduo.

 

Vietų su vadinamuoju “stebuklingu” vandeniu yra ir Lietuvoje. Tai vanduo iš Alksnėnų-Mažučių (netoli Pilviškių), Užpalių, Krokulės šaltinis prie Šventosios upės. Jų gyvybiškumą ištyrė bei patvirtino ir šio straipsnio autorius. Skaitytojai greičiausiai žino ir daugiau vietovių, kuriose iš vandens šaltinių paimtas vanduo turi gydomųjų savybių. O ar tikrai jis yra toks kaip kalbama?

 

Maskvoje nuo 1995 m. veikia Tarptautinė bioenergoinformacinių mokslų akademija, kuriai priklauso keletas mokslinių institutų. Tarp jų – Maskvos informacinių-banginių technologijų institutas, turintis unikalią aparatūrą, galinčią nekontaktiniu būdu matuoti labai aukštų dažnumų elektromagnetinių virpesių parametrus.

 

Vieno iš instituto filialų vadovė, mokslininkė, aukščiausiosios kategorijos gyd. I.J.Martjanova sausio mėn. pabaigoje priėmė pacientę, sergančią sunkia onkologinės ligos forma. Po mėnesio pacientė buvo neatpažįstamai atsigavusi, papilnėjusi, lengvai rausvais skruostais, papasakojo, kad jai grįžo jėgos, apetitas, gera nuotaika. Kas gi įvyko per tokį trumpą, kelių savaičių laikotarpį?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Sunkios ligos iškamuota pacientė prieš Jėzaus Kristaus krikštijimo šventę (sausio 19 d.) nuvyko į Trojicos-Sergejevo vienuolyną pas tėvą Germaną. Jis surinko visus kenčiančiuosius ir visą naktį juos “auklėjo”. Ryte išleido, prisakęs kiekvieną dieną maudytis vonioje, į ją įpylus vieną arbatinį šaukštelį “švento” vandens. Po savaitės tokių procedūrų minėta pacientė pasirodė gydytojai I.J.Martjanovai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mokslininkai, “netikėdami stebuklais”, nutarė paieškoti netikėto išgijimo priežasties ir paaiškinimo.

 

Į 30 C temperatūros vandens vonią buvo įpiltas vienas arbatinis šaukštelis “švento” vandens. Būnant vonioje, jau po kelių minučių kaktą išpila prakaitas lyg būtumei pirtyje, po to juntami lengvi kūno “pabadymai”. Procedūra tęsiama 15 min.

 

Net ir išlipus iš vonios, apsirengus, visą valandą kūnas dega lyg gerai išsipėrus pirtyje. Pradėta mažinti vandens temperatūra, specialiai neįsitrinta rankšluosčiu, tačiau rezultatas liko tas pats – oda paprasčiausiai “degė”. Pakakdavo į vonią neįpilti šaukštelio “šventinto” vandens ir neįprasti pojūčiai dingdavo.

 

Akivaizdu, kad šį efektą sukėlė ne mechaninis ar cheminis poveikis, tad eksperimentuotojams beliko patikrinti elektromagnetinio spinduliavimo galimybę.

 

Kai tik minimo instituto darbuotojai prietaiso zondą palaikė virš “švento” vandens, prietaiso ekrane pasirodė slenkanti laužyta linija. Impulsas yra! Spinduliavimo dažnių charakteristikos tokios, kokias turi absoliučiai sveiki organai. Eksperimentas kartotas tris kartus. Tirtas ir paprastas vanduo. Jo parametrai iš esmės skiriasi.

 

Paimtas paprasto ir “švento” vandens mišinys turėjo tą patį signalo pobūdį kaip ir vieno “švento” vandens. Tyrimų išvados: “šventinant” vandenį, bioterapeutų apdorojimo dėka vanduo paveikiamas energiniu poveikiu, kurio rezultatas – vanduo įkraunamas atitinkama informacine programa su atitinkamais “sveikais” dažniais. “Kraudami” vandenį, bioterapeutai galvoja, kokį gydomąjį poveikį jis privalo turėti. Bioenergetiškai paveiktas vanduo gydo žmogų.

 

Bioenergetiškai vanduo kraunamas kontakto būdu, rankomis, bei, kaip parodė šio straipsnio autoriaus eksperimentai, mintimis per atstumą, per elektronines ryšio priemones. Rankomis krauto vandens savybės skiriasi nuo krauto mintimis, t.y. pasitelkus mentalo lauką. Bioenergetiškai ypač aktyvus “gyvas” vanduo, gaminamas panaudojant biogeneratorių BG-6.

 

Parengta pagal: sveikaszmogus.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dronas

Tai reik išbandyt kas serga ir matysim tiesa ar melas

Taip pat skaitykite