Fantominis neštumas – kai pilvas pradeda didėti ir pas vyrus

fantominis-nestumasPastoja moteris, tačiau pilvas pradeda didėti ir pas jos vyrą. Skamba neįtikėtinai? Tačiau tokie atvejai tikrai yra užfiksuoti medicinos istorijoje. Angliškai šis iki galo kol kas neištirtas sindromas vadinasi “false pregnancy” arba “phantom pregnancy”.

 

Nors dažniausiai fantominis neštumas pasireiškia kūdikio atėjimo laukiančiam tėveliui, kur kas mįslingesnį atvejį turėjo Williamas Bennettas.

 

Per visą savo gyvenimą Williamas net 30 kartų kentėjo nuo fantominio neštumo. Paskutinis kartas pilvas jam išaugo 1981 metų vasarą – tuomet viena iš jo anūkių laukėsi vaikelio. Tada vyrui buvo jau 79-eri.

 

W. Bennetto šeimos daktaras žurnalistams sakė, kad kai tik viena iš jo anūkių pastodavo, vyro pilvo apimtis pradėdavo didėti. Kartais pats Williamas pranešdavo savo šeimos nariams, kad kažkuri iš jo anūkių laukiasi, nors jos to pirmos nesakydavo.

 

Vyro pilvo apimtis padidėdavo net iki 76 centimetrų.

 

Šis atvejis pasaulio istorijoje yra išskirtinis ir vienintelis, nes Williamui didėdavo pilvas kai jis buvo moterų seneliu, o ne jų vyru.

 

Nors medikai vyrą tyrė net 30 kartų, tačiau fantominio neštumo priežasties taip ir nepavyko išsiaiškinti.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
...

Įkeltoj nuotraukoje po kaire puse – moteris. Ji yra lesbietė. Pasidomėkit, prieš keldami nesąmones.

Taip pat skaitykite