Pasaulyje dingo tarakonai: įspėjimas apie besiartinantį pavojų?

tarakonaiPastaraisiais metais miestų gyventojai buvo priversti konstatuoti įdomų faktą – iš butų dingo tarakonai. Vabzdžiai, kuriuos anksčiau buvo galima išnuodyti bute tik dichlofosu, ir tai neilgam, – tiesiog išnyko, rašo alternatyvių naujienų portalas infa.lt.

 

Kai kuriuos vienetus dar galima sutikti atskiruose butuose ar privačiuose namuose, tačiau to nė iš tolo negalima lyginti su buvusiais juodai-rudos ordos antplūdžiais.

 

„Kodėl ir kur išėjo tarakonai?“ – vis dažniau klausia žmonės. Šimtmečiais mes gyvenome šalia neišnaikinamų parazitų ir jau įpratome prie vabzdžių antplūdžių į namus. Tai kodėl gi išnyko tarakonai, sėkmingai okupavę mūsų virtuves ir vonių kambarius nuo neatmenamų laikų?

 

Pasidavus pirmam įspūdžiui galima tik pasidžiaugti, tarakonai išnyko – ir ačiū Sutvėrėjui! Atkrito būtinybė kurti strategines priemones ir būdus jų nuodijimui. Į virtuvę dabar galima drąsiai ateiti ir naktį, nebijant susidurti su neprašytais svečiais, naršančiais po jūsų puodelius ir lėkštes su maistu ar jo likučiais.

 

Tačiau žmogaus psichika sudaryta tokiu būdu, kad įprastos gyvenimo eigos pasikeitimai kelia jam nerimo ir pavojaus pojūtį. „Kur dingo tarakonai?“, – užduoda sau klausimą kas antras individas, jausdamasis kažkuria prasme net nejaukiai, išnykus šiems įprastiems „naminiams išlaikytiniams“.

 

Reikėtų pastebėti, jog mokslininkai iš dalies irgi jaučia nerimą dėl prūsokų dingimo, iškeldami keletą jų dingimo priežasčių – versijų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kodėl išnyko tarakonai: pirmoji versija

 

Tarakonai išėjo, nes jiems tiesiog nebeliko kuo maitintis. Ne, maisto kiekis mūsų namuose nesumažėjo, tačiau, žiūrint iš tarakonų požiūrio taško, anksčiau prieiga prie jo buvo kur kas laisvesnė. Prisiminkite, jog dar tik prieš keletą dešimtmečių polietileno maišeliai buvo retenybe: sviestas, pavyzdžiui, buvo pakuojamas į popierių, o duonos gaminiai apskritai buvo parduodami kaip yra.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dabar gi, pati paprasčiausia smulkmena pakuojama į storiausią polietileno sluoksnį, pro kurį prasibrauti tarakonams labai sunku. O šiukšlių paketų atsiradimas maisto gavybą tarakonams padarė tiesiog neįvykdoma užduotimi.

 

Tačiau ši hipotezė visai neatsako į klausimą „Kur dingo tarakonai?“, juk ieškodami maisto jie turėjo kažkur išeiti. Tačiau išaugusios šių vabzdžių populiacijos jokioje kitoje vietoje nebuvo pastebėta.

 

Kodėl dingo tarakonai: antroji versija

 

Juos išgalabijo mūsų kasdieniame gyvenime naudojamos buitinės chemijos gausa. Versija, reikėtų pastebėti, mažai tikėtina, turint omenyje minimų veikėjų gyvybingumą. Reikėtų prisiminti, jog prūsokai priskiriami prie vienų seniausių gyvių Žemėje, gyvenusių dar dinozaurų epochoje.

 

Tačiau skirtingai nuo gigantiškų reptilijų, šiems plėviasparniams pavyko sėkmingai išgyventi ledynmečio periodą ir Tunguskos meteorito pasekmes. Dar daugiau, mokslas tvirtina, jog tarakonai sugebėtų išgyventi netgi po branduolinio sprogimo.

 

Kur išėjo tarakonai: trečia, tikroviškesnė versija

 

Tarakonus žudo radijo bangų spinduliuotė. Šiandien sudėtinga įsivaizduoti žmogų, pas kurį namuose nebūtų mobilaus telefono, o dažniau – keleto, mikrobangės krosnelės, kompiuterio su Wi-Fi.

 

Visa tai kartu paėmus sukuria galingą radijo spinduliuotės lauką, darantį poveikį viskam, kas gyva, esančiam jo poveikio zonoje. Pilnai gali būti, jog tarakonų organizmas pasirodė esąs per daug jautrus tokiai spinduliuotei, ir prūsokų kolonija tiesiog išmirė.

 

Kur dingo tarakonai: ketvirtoji versija. Taip pat turinti teisę egzistuoti

 

Genetiškai modifikuotų organizmų gausa mūsų maiste žudančiai paveikė jų reprodukcinę funkciją. Vienu žodžiu, su jais atsitiko tai, apie ką jau seniai įspėja mokslininkai – dėl neteisingo maitinimosi šie vabzdžiai prarado dauginimosi funkciją.

 

Jeigu ši hipotezė pasitvirtins, tai žmonijai verta rimtai susimąstyti apie savo ateitį, todėl, kad vieną gražią dieną mes galime atsidurti nelaimingų tarakonų vietoje. Kai Žemėje staiga pasirodys nesant sugebančių gimdyti žmonių.

 

Kodėl išėjo tarakonai: penkta versija. Fatališka

 

Kai kurie tyrinėtojai tvirtina, jog ankstesniais amžiais tarakonai išnykdavo kažkokių kataklizmų išvakarėse. Prisimenama, jog jie pilnai išnyko prieš Antrąjį pasaulinį karą, o Kinijoje – prieš didžiulį Žemės drebėjimą.

 

Ar tai reiškia, jog tarakonai savo dingimu stengiasi mus įspėti apie besiartinantį pavojų?

 

Inf. šaltinis: infa.lt

Rekomenduojami video:


2500
16 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nustebusi

Pas mus ir buvo tarakonų. Kai iš visų pusių kaimynai renovavo savo butus, o mes į grindų plyšius pripylėme jiems skirtų efektingų nuodų , tai ir išnyko. Švara ir jų efektyvus naikinimas…, o ne pasakų kūrimas.

pas mane irgi

KINIECIAI isiveze,o jai rimtai mano bute ju buvo visada ir neimanoma buvo isnaikint kosmaras buvo,dabar specialiai ieskojau nei vieno neradau ir jokio remonto nedariau ir wifi neturiu

Aurora

Nedingo tie tarakonai tik persikele i Tilzes 44 Siauliai . ☺

to visiems

nu jus duodate taigi jau senai rodė laida pas rusus atliko bandymus, tarakonai neatlaikė mūsų statybinioų medžiagų… visos statybinės medžiagos turi kenksmingų priemaišų kur remontai nedaryti nuo caro laikų tai ir jie veisiasi o tik pasidarykite euro remonta ir isnyksta jie

net tarakonai...

Isnyko nuo cheminio maisto:) Tas pats laukia ir zmoniu!!!

as

Nesamone. Dariau buto Naujininkuose remontą, kekėmis kampuose tupejo. Ir kokios ,,Tungosko meteorito pasekmes,, galėjo kam nors padaryt itaką.

beda

bute anyksciuose tarakonu pilna ,diena nelabai matosi ,bet nakti iejus i tuoleta ir uzdegus sviesa visada koks ant sienos kimarina,nors uzklijavom ventiliacijos angas ir visus galimus tarpus bei purskiam nuodu sneimanoma ju isnaikint,gal kas zino koki efektyvu buda kovot su sitais parazitais?

Anonimas

Tai gal tarakonai į erkes mutavo nes jų tūkstančiai

Pozityvus žmogus

Sveiki. reikia tik džiaugtis, kad nyksta tarakonai. Jie ne pelės, kurios pirmos bėga iš skęstančio laivo, kai dar nematyti jokių nelaimės požymių. ir visos išvardytos priežastys – pakankamai banalios ir labai materialios. Tai labai geras ženklas kad tarakonai traukiasi iš žmonių pasaulio. Tegul ir erkės, uodai traukiasi. O bitutės tegul lieka, tik nustoja gelti žmonėms.

Atsakymas

O nebūsi komforto auka ?

Anonimas

visa chemija, kuri yra dedama i maista zmonems,netinka vabalams. beje ji dedama ne tik i maista….

Taip pat skaitykite