Babos Vangos šiurpi ateities prognozė 2024 metams

 

Šiurpi Babos Vangos prognozė dėl 2024 metų. Visiems gerai žinoma pranašė, kurios pranašystės jau daug kartų pasitvirtino, dar esant gyvai įspėjo mus apie žemės neramumus, kurių, rodosi, mes nebegalime sustabdyti.

 

Visuotinis karas, pasitelkiant naujausias technologijas. Vanga prognozavo didžiulį karą, kuris neturėtų būti lyginamas su jokiu kitu, ką mes matėme anksčiau. Jo epicentras bus Rytuose, tačiau jo liepsnos gali apglėbti visą pasaulį. Naujausios karo technologijos ir ginklai, kurių pasaulis dar nėra matęs sunaikins milijonus gyvybių.

 

Vėliau, pasibaigus šiam karui, žemėje iškils didžiausias badas per visą žmonijos istoriją. Žemės dirvožemiai bus nuodijami, o ūkininkavimas taps beveik neįmanomas. Miestai taps pelke, kurioje žmonės kovos dėl paskutinio maisto šaltinio.
Vanga mini, kad visa tai neatsitiko atsitiktinai. Tam tikros vyriausybės ir organizacijos žinojo apie artėjančias negandas, tačiau joms rūpėjo tik asmeniniai interesai, o ne žmonijos saugumas.

 

Bet net tarp tų tamsiausių laikų atsiranda vilties spindulys. Baba Vanga pranašauja, kad nauja karta, vadinama “Šviesos Vaikais”, gali išvesti žmoniją iš šio nesibaigiančio chaoso ir nuves žmoniją į naują erą, kurioje viltis, meilė ir bendrystė taps pagrindiniais žmogaus principais.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
dar sexsi

aaaaah oh uf aš darau sexsa

morkos

“Sviesos Vaikai” cia tie TikTokeriai >

Šviesa a.b

Vanga senai mirusi o kaškas pranašauja

Taip pat skaitykite