Numerologija ir sveikata – apie ligas gali pranešti skaičiai

ligos-numerologijaBendrosios numerologinės tendencijos, gali parodyti polinkį į sveikatos sutrikimus pagal Jūsų numerologinį skaičių. Suprantama, tiksliai pasakyti kuo galite susirgti neįmanoma, tačiau reikėtų turėti omenyje, kad ateityje gali atsirasti šios problemos, todėl kažkiek daugiau dėmesio atkreipti būtent į tas sritis tikrai nepakenks.

 

Tai puiki proga pasitikrinti ir galbūt įvesti į savo racioną pokyčių, kurie padėtų Jums jaustis geriau ir apsisaugoti nuo sveikatos problemų, rašo nuotolinio būrimo projektas “Vajezau buria“.

 

Dažniausiai mėgstama sveikatą apskaičiuoti pagal gimimo dienos, bet kurio mėnesio skaičių. Tačiau praktikoje labiau pasiteisina gyvenimo kelio skaičius.

 

Kaip sužinoti savo gyvenimo kelio skaičių? Jums tiesiog reikės atlikti elementarų aritmetikos veiksmą. Pavyzdžiui, gimėte 1988 metų spalio 27 dieną. Ant lapo analogiškai surašykite savo gimimo datą tokia tvarka: 1988 10 27

 

Sudėkite visus surašytus skaitmenis: 1 + 9 + 8 + 8 + 1 + 0 + 2 + 7 = 36

 

Jeigu gaunate dviženklį skaičių, jums reikia juos sudėti, kad gautusi vienženklis skaičius. Šiuo atveju 3 + 6 = 9 – tai bus jūsų gyvenimo kelio skaičius. Jeigu gaunate 10, sudedate 1 + 0 = 1, tad jūsų skaičius yra 1.

 

Skaičius 1

 

Jautresnės Jūsų sritys: kardiologinės problemos, akys – silpnesnė rega, astigmatizmas, prasta kraujo cirkuliacija, didesnė tikimybė saulės smūgiams, nuovargis nuo per didelio krūvio.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iš esmės šie žmonės dažniausiai pasižymi gera sveikata, stipriu imunitetu, didžiausią įtaką jų savijautai ir neigiamų pokyčių atsiradimui daro stresas. Būtent jis čia atlieka stiprų vaidmenį ir gali priversti šiuos žmones stipriai palūžti. Nepaisant šio faktoriaus, neturėtumėte skųstis sveikata, esate stiprūs žmonės.

 

Rekomenduojama vartoti daugiau miežinės duonos, citrinos, apelsinų, datulių, imbiero, razinų, cukrų pakeisti salvija, iš prieskonių dažniau rinktis čiobrelį, levandą, lauro lapus, ženšenio šaknį, muskato riešutą, įtraukti į racioną daugiau medaus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Metai, kuriais patariama atkreipti didesnį dėmesį į sveikatą: 19, 28, 37, 55. Padidintos sveikatos prevencijos reikalaujantys mėnesiai: spalis, gruodis, sausis.

 

Skaičius 2

 

Jautresnės sritys: skrandis ir virškinimo sistema, prasta kraujo apytaka, padidėjęs nervingumas ir jautrumas, miego sutrikimai (dažniausiai nemiga), didesnė tikimybė astmai, moterims – dažnesnės skydliaukės problemos.

 

Esate jautresni už kitus, emocijos Jūsų gyvenime vaidina stiprų vaidmenį. Stresą ir nerimą padės nuvyti geriamasis vanduo iš sidabrinio indo. Dažnesnės virškinimo sistemos bei infekcinės ligos.

 

Rekomenduojami reguliarūs masažai, juodųjų pipirų ir medaus mišinys rytais, nepatariama priprasti prie kavos ir juodosios arbatos. Labai tinkamos organizmą iššluojančios dietos, kurios padėtų sutvarkyti virškinimo sistemą. Įtraukite į racioną ropes, kopūstus, melionus, agurkus, bananus, rapsų sėklas. Kuriais mėnesiais reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į sveikatą: sausis, vasaris, liepa.

 

Svarbūs sveikatai metai: 20, 25, 29, 43, 47, 52, 65.

 

Skaičius 3

 

Jautresnės sritys: krūtinės ląsta, plaučiai, gerklė, persidirbimas, greitesnis nuovargis, odos problemos, didesnė tikimybė diabetui, artritui išsivystyti.

 

Vėjas ir oro permainos vieni didžiausių Jūsų priešų. Patariama vengti česnako, imbiero, tačiau į savo racioną įtraukti apelsinų, morkų sulčių. Rekomenduojami kvėpavimo pratimai, vegetarizmas (nebūtinai kaip gyvenimo būdas, bet kaip reguliari dieta), rytinė lengva mankšta. Jūsų bendra fizinė būsena turėtų būti nebloga, tačiau patariama atkreipti dėmesį į inkstus, arterijas, kvėpavimo ir odos sistemas bei saugotis staigių, bet stiprių peršalimų, kuriuos traukiate lengviau nei kiti.

 

Ką patariama įtraukti ir padidinti racione: mėta, šafranas, salvija, alyvuogės, figos, riešutai, šparaginės pupelės, burokėliai, obuoliai, persikai, granatai, ananasai, vynuogės, mėlynės, braškės, gervuogės, vyšnios.

 

Kuriais mėnesiais reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į sveikatą: gruodis, vasaris, birželis ir rugsėjis. Svarbūs sveikatai metai: 12, 21, 39, 48, 57.

 

Skaičius 4

 

Jautresnės sritys: polinkis į melancholiją ar depresiją, kojos, kvėpavimo sistema, šlapimo takų infekcijos, širdies veikla, anemija, nugaros sritis.

 

Didesnis polinkis į tokias ligas, kurias sunku tiek nustatyti, tiek gydyti. Dažniau pasireiškia rūgščių kilimas, taip pat gastritas. Rekomenduojama vartoti morkų, apelsinų, burokėlių sultis, taip pat raminančias, natūralių žolelių arbatas bei į savo racioną įtraukti daugiau žaliųjų lapinių daržovių, vaisius valgyti po saulėlydžio.

 

Gerti ir valgyti iš sidabrinių indų bei visomis išgalėmis vengti pykčio ir visų jo apraiškų, kiek tik įmanoma, vengti didelių medikamentų dozių ar stipresnių vaistų bei žalios mėsos. Jums tinka: visi žali vaisiai ir visos žalios daržovės, baklažanai, kalafiorai, salierų šaknys. Kuriais mėnesiais reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į sveikatą: sausis, vasaris, rugpjūtis, rugsėjis.

 

Sveikatai svarbūs metai: 13, 22, 31, 40, 49, 58.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
!!!

“Skaičiai praneša apie ligas” žiūrint kokie skaičiai: jūsų sąskaitoje 0 eurų, sąskaita už elektra ir vandenį, sąskaita kavinėje ir t.t. :DDDD

vandens lelija

Man atitinka. Ypač dėl skydliaukės :)

grodd

mano skaicius 8 nuo vaikystes turiu problemu su dantim ,daktare kasmet sako gert kalci bent kelis menesius , turiu problemu ir su tulzim bei silpnos kepenys ,na gal tai sutapimas ,bet vistiek keista :) gal kas nors dar pasidalins savo patirtim ?

Taip pat skaitykite