Kaip žmonės patys blokuoja savo čakras?

cakrosNuo neatmenamų laikų, žmonės siekia dvasios tobulumo, nes intuityviai jaučia, jog tai – vienintelis kelias į tikrąją laisvę ir laimę. Kai džiaugiasi siela, viskas atrodo klojasi kuo puikiausiai. Bet pakanka sujaukti savo dvasinę energiją ir užpuola bėdos.

 

Prieš daugelį tūkstantmečių Indijos jogai nušvitimo metu aptiko savyje subtiliosios psichinės energijos centrus ir pavadino juos čakromis. Čakros transformuoja ir paskirsto pro jas srūvančią gyvybinę energiją praną.

 

Teigiama, kad šešios pirmosios čakros išsidėsčiusios kūne, o septinta yra šiek tiek pakilusi viršum viršugalvio. Reikia nepamiršti, kad čakros nėra grynai fiziniai dariniai, tad tiesiogiai tapatinti jų su kūno dalimis nederėtų, tačiau taip pat nederėtų ir blokuoti jų veiklos. O žmonės tai daro dažnai net nesuvokdami to.

 

Kaip žmonės patys blokuoja savo čakras? Atsako ezoterikė Roma Vičienė.

 

1. Pirma čakra – raudonos spalvos; smaigalys – Susijungimas su Žeme, atsakingas už žmogaus gyvenimišką jėgą.

 

Mes ją blokuojame tada, kai jaučiame baimę. Ši būsena blokuoja pirmą čakrą. Kad galėtumėt geriau dirbti ir nuimti bloką, nenustumkite savo baimių į šalį, o pasistatykite jas priešais ir pažiūrėkite savo baimėms į akis, sudėliokite jas į lentynėles.

 

2. Antra čakra – oranžinės spalvos; truputį žemiau bambos, ji atsakinga už kūrybinę realizaciją ir poreikių patenkinimą.

 

Ji blokuojama, jeigu žmogus jaučia kaltę. Tai griaunanti būsena. Kiekvienas, kuris ją patiria, jaučiasi kaip lipniame beviltiškumo kokone. Norint ją atblokuoti, reikia elgtis taip, kaip su pirma čakra. Nebėkite nuo to. Išsiaiškinkite, kame jūs matote savo kaltę. Pažiūrėkite į situaciją iš kitos pusės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

3. Trečia čakra – geltonos spalvos; bamba – tai energetinis mūsų organizmo centras, atsakinga už mūsų ketinimų galią.

 

Blokuojama, jeigu žmogus jaučia gėdą, nusivylimą. Gaila, bet to mus moko dar mokyklose, kai pastoviai bando sugėdinti vaiką, kalbėdami: “o tau ne gėda?” Taip blokuodami ne tik trečią, bet ir antrą čakrą. Čakros atblokavimas nesiskiria nuo atblokavimo pirmos ir antros čakrų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

4. Ketvirta čakra – žalios spalvos, širdis, ji dalyvauja visuose žmogaus gyvenimo procesuose.

 

Blokuojama, jeigu žmogus jaučia sielvartą. Jis yra ne mažiau griaunanti žmogaus emocinė būsena. Kai užsiveria ši čakra, žmogus patiria nemalonią, liguistą būseną širdies plote. Atblokuoti sunkiau, negu kitas čakras, nes visa tai lydinti apatija nesuteikia žmogui galimybės blaiviai pažvelgti į problemą. reikalinga labai didelė valios jėga, kad, būdamas sielvarto būsenoje, žmogus pabandytų išanalizuoti situaciją, pamatytų priežastį ir pažvelgtų į viską iš kitos pusės.

 

5. Penkta čakra – žydros spalvos; gerklė, komunikacija.

 

Ji blokuojama, kai žmogus pasirenka melą ir meluoja pats sau. tai tikriausiai pats sudėtingiausias dalykas – nemeluoti. Ypač, jeigu mes bendraujame su žmonėmis, kurie nuolat meluoja. Jie ir kituose mato apgaulę, net tada, kai jų niekas neapgaudinėja. Gaila, bet melas užkrečiamas. Jeigu jūs išanalizuosite šią būseną ir atidžiai pažiūrėsite kaip ji gimsta, tai pamatysite, kad tai kaip virusas, kuris perduodamas nuo vieno kitam. Sudėtinga tam turėti imunitetą, sudėtinga, bet įmanoma. Neatsakykite apgavikui tuo pačiu, neapgaudinėkite savęs. Būkite prieš save sąžiningi.

 

6. Šešta čakra – mėlynos spalvos, viduryje kaktos, trečia akis. Ji reguliuoja kūno sąlytį su pasąmone, dvasinė valia.

 

Blokuojama, jeigu žmogus jaučia suskaidymą, gyvena iliuzijomis. negalima krauti ant savęs daugiau, negu galite panešti. “Žvaigždžių liga” visada veda į smukimą. Jūs tampate akli ir kurti viskam. Priimkite tai, ką jūs turite, o ne tai, ką turi kaimynas. Nesistenkite būti aukščiau savo artimo. Svajonės išsipildo, jeigu jos realios.

 

7. Septinta čakra – violetinė, virš galvos – ryšys su kosmine energija.

 

Blokuojama, jeigu žmogus turi stiprių žemiškų prisirišimų. Čia įeina viskas – namai, darbas, mašina, žmonės ir t.t. Reikia išmokti viską paleisti. Sudėtingiausia – paleisti žmogų, kurį mylim. Bet priėmus tai, kad meilė nėra materiali, tai taip pat įmanoma padaryti. Nepriimkite savo žemiškus prisirišimus kaip dogmą, nedėkite visur štampo “čia mano”, paleiskite viską.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite