Pastebėta šviesa liudija, kad mūsų Visata gali būti ne vienintėle

visataMokslininkai galbūt pastebėjo kitą visatą, kuri yra visai greta mūsų. Tokias išvadas mokslininkai pradėjo daryti po to, kai jie pastebėjo keistą sklindančią šviesą kosmose, praneša naujienų portalas alfa.lt.

 

Jau seniai buvo manoma, kad mūsų visata tikriausiai nėra vienintelė, susiformavusi po Didžiojo sprogimo. Greičiausiai mūsų visata tik vienas elementas, sudarantis žymiai didesnę struktūrą.

 

Kaip rašo „Independent“, neatmetama tikimybė, jog šis reiškinys pasireiškė dėl kitos visatos, kuri driekiasi šalia mūsiškės. Mokslininkai kuria teorijas, jog visa esatis yra sudaryta iš burbuliukų, t.y. visatų, bet vargu, ar mes kada nors sugebėsime jas aplankyti.

 

multivisata

 

Galbūt kada nors atsiras galimybė bent kažkiek žvilgtelėti į vieną iš visatų, tačiau tik su viena sąlyga, jog ji priartės prie mūsų visatos pakankamai arti ir beveik prisilies. Tik tokiu atveju iš esmės svetima visata gali palikti mums matoma ženklą.

 

Norėdami aptikti šiuos ženklus, mokslininkai palygino kosminių mikrobangų visatos fono žemėlapį su nuotrauka, kurią padarė Europos Kosmoso agentūros teleskopas „Planck“. Kai jie buvo sugretinti vienas su kitu, buvo pastebėtas keistas šviesos ruožas viename krašte, kuris gali būti likęs iš visatų susidūrimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kaimas

Ka jum aiškint kad nesuprantat kas yra visata

idiotas

Nesupratau apie ka KAIMAS cia sneka, ar gali paaskinti smulkiau?

Anonimas

Gerai kad tu cia viska visiems paiskinai, ka mes be taves darytume :D

Kaimas

Tai vat nso ar ateiviai ir persikele iš kitos visatos tik reik moket kaip padaryt todel ir nerandam jų musų visatoj

ZMOGUS

is kitos paralelines turejei meny ,taip dalis ju isten,dalis is tos pacios versijos tik aukstesniu matavimu,dalis is tu paciu matavimu kitu vietu,dalis musu paciu slapti…

Taip pat skaitykite