Top 10: Žmonės, pabėgę nuo mirties

Mirtis nėra baisi tol, kol nesusiduri su ja akis į akį. Ji tavęs nieko neklausinės, tiesiog ištrauks iš gyvenimo be jokio paaiškinimo. Naujienų ir pramogų portalas oops.lt pristato sąrašą, kuriame rasite 10 neįtikėčiausių istorijų apie tai, kaip jų herojai sugebėjo apgauti mirtį.

 

1. Isidro Mejia

 

Šis vyrukas dirbo vienoje statybų bendrovėje ir kaip tik buvo gavęs naują objektą.Vieną dieną, kai jis stovėjo ant pastolių, jo koja praslydo ir jis nukrito žemyn. Laimei, aukštis buvo nedidelis.

 

Isidro-Mejia

 

Didelei jo nelaimei – jis nukrito ant vinių (kiekvienos jų ilgis siekė 9 cm) ir net šešios jų smigo į jo galvą. Buvo stipriai sužalota jo galva, kaklas, keletas vinių netgi praskėlė jo kaukolę. Teoriškai, jis turėjo mirti vietoje. Tačiau Isidro laimingai gyvena iki šiol.

 

2. Richard Blass

 

Superžmogus, mirtį apgavęs net keletą kartų. Galima sakyti, kad Richard yra laimės kūdikis. Pirmąsis kartas, kai jis pabėgo nuo mirties, buvo per vietinį mafijos užpuolimą. Antrasis kartas – kai jis ištrūko iš liepsnojančio viešbučio kambario, kuriame buvo laikinai apsistojęs.

 

Trečiasis – kai jis buvo pašautas ir kulka pataikė į galvą, tačiau ir tąkart nemirė. Nepaisant to, jis gyveno labai rizikingą gyvenimą: buvo medžiojamas mafijos, du kartus sėdėjo kalėjime, ir abu kartus iš jo pabėgo. Galiausiai Richard mirė, kai į jį buvo šauta net 23 kartus.

 

3. Ahad Israfil

 

1987 metais po atsitiktinio šūvio į galvą, kone pusė Israfil smegenų buvo pažeistos. Tuo metu jam buvo vos 14 metų. Nežinia, kokio stebuklo dėka jis išgyveno, tačiau dabar jis gyvas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ahad

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jo sužeista galvos dalis buvo užpildyta specialiu silikono implantu.

 

4. Vesna Vulovic

 

Ši moteris pateko į lėktuvą, kurį užgrobė teroristai. Visi keleiviai aiškiai suprato, kad jie neturi kitos išeities, nebent iššokti iš skrendančio lėktuvo.

 

Nepaisant to, kad Vesna kuo puikiausiai suprato esanti kone 33 000 pėdų aukštyje ir neturi parašiuto, ji pasiryžo ir iššoko. Jai tada buvo 22 metai. Galbūt jaunystė dovanojo gyvybę, nes po šuolio ji buvo rimtai sužalota: skilusi kaukolė, sulūžusios abi kojos ir stuburas.

 

5. Ludger Sylbaris

 

Ludger Sylbaris sėdėjo viename požeminių Kanados kalėjimų, kai staigai išsiveržė šalia esantis Pelee ugnikalnis. Dėl nepakeliamo karščio ji nudegė didžiąją dalį kūno odos. Tačiau jos drabužiai neužsidegė, jais ji stengesi prisidengti nuo nuodingų dumų, kad neuždustų. Ji yra viena iš keleto žmonių, kurie išgyveno šią katastrofą.

 

6. Shannon Malloy

 

Ši moteris pateko į avariją, kurios metu patyrė stiprių sužalojimų. Įskilo jos kaukolė ir ji atsiskyrė nuo stuburo, nutrūko visi galvą laikantys raiščiai ir sausgyslės. Tačiau, nepaisant visko, ji liko gyva ir jai reikėjo ištverti ne vieną skausmingą atstatymo operaciją.

 

7. Roy Sullivan

 

Daugelis mūsų yra matęs audrą, tačiau retas kuris gali pasigirti išgyvenęs po žaibo smūgio. Mokslininkai teigia, kad įmanoma išgyventi gavus vieną žaibo iškrovą (šansai labai maži, bet vis tiek yra), tačiau jei gauni antrą kartą – neįmanoma.

 

Sullivan

 

Šis fenomenalus vyriškis – Roy Sullivan – paneigė visus mokslininkų tvirtinimus. Jis gyvena ir pasakoja istorijas, kaip į jį žaibas trenkė net 7 kartus!

 

8. Ann Hodges

 

Ann Hodges miegojo savo kambaryje, kai mažas meteoritas staiga įkrito į jos namą. Jis nukrito ir sužeidė jos ranką. Jos ranka atsipirko vos keletu kitų sužalojimų, tačiau ji sunkiai vaikščiojo.

 

9. Ben Carpenter

 

Šis 21 metų vaikinas nuo gimimo yra prikaustytas prie invalido vežimėlio. Jam važiuojant per gatvę, jį partrenkė didžiulis sunkvežimis. Po smūgio vaikinas nuskrido apie 4 metrus. Vairuotojas teigia jo nepastebėjęs.

 

10. Phineas Gage

 

Jis dirbo šalia geležinkelio bėgių, kai staiga vienas, nežinia iš kur atsiradęs, strypas pervėrė jo galvą nuo užpakalinės dalies iki pat žandikaulių.

 

gage

 

Daktarai turėjo daug vargo, kol pašalino svetimkūnį. Phineas dabar yra gyvas, tačiau turi keletą fizinių negalių.

 

Inf. šaltinis: oops.lt

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Bulshit

Ann Hodges miegojo savo kambaryje, kai mažas meteoritas staiga įkrito į jos namą. Jis nukrito ir sužeidė jos ranką. Jos ranka atsipirko vos keletu kitų sužalojimų, tačiau ji sunkiai vaikščiojo.

Cia kas anekdotas ???

Anonimas

7. Roy Sullivan.
Jis gyvena ir pasakoja istorijas, kaip į jį žaibas trenkė net 7 kartus!

Pries pora dienu straipsnis buvo cia pat idetas, kad jis nusisove.. :)

waat

abejoju ar dar phineas dar gyvas, nuotrauka tai iš XIX a. kažkur…

Taip pat skaitykite