Energetinis nutekėjimas – kas daro mus silpnesniais?

Nemažai pasiligojusių žmonių, kurių organizmas sujauktas tiek, kad tradiciniai gydymo būdai jau  nepadeda, galiausiai pradeda kapstytis savo esybėje. Ir ką gi jie atranda? Anksčiau ar vėliau visiems ateina suvokimas, kad visi atsakymai glūdi mūsų sieloje. Panorėję patys sau galime tapti ir gydytojai, ir... budeliai…Žmogaus energija yra pats svarbiausias resursas, tai gyvenimo jėga, kurios mums reikia laimingam gyvenimui, geriems santykiams, sveikatai ir tikslų realizavimui. Galime pastebėti, jog vieni žmonės veikia visuomenėje aktyviai ir stipriai , o kiti ne… kodėl taip nutinka? Šiuos du žmonių tipus skiria požiūris į pačius energetinius pricipus.

 

Dažnai pastarieji žmonės kaupia nuoskaudas, laiko pyktį, kuris skatina nepasitenkinimą, nemokėjimą susivaldyti, agresiją, baimę, nepasitikėjimą… Veikiamas visų šitų negatyvių emocijų žmogus tiesiog išvaisto savo gyvybinę energiją. Bet koks pyktis, bet koks kaupiamas negatyvas viduje anksčiau ar vėliau pramuša energetines “skylutes” žmoguje.

 

Kaip gi atsiranda energetinis nutekėjimas?

 

Jei turime daug nebaigtų darbų prie kurių turime nuolat grįžti, taip pat skolinamasi ir negrąžinama skolų, arba žmonės pažadukai. Jei nuolat ir nuolat grįžtame prie nebaigtų darbų, švaistome savo laiką, materialinius išteklius, nebaigti darbai ryja mūsų dėmesį ir energiją.

 

Kai meluojame sau ir kitiems. Kai žmogus meluoja, jis turi išeikvoti daug energijos, kad išlaikytų išgalvotų vaizdų ir situacijų sistemą. Dėl to sutrinka gerklės ir širdies čakros. Tai žmogus “veidmainis”. Nuo melo išsikreipia pasamonės suvokimas. Veidmainystė, saviapgaulė, bandymas iškreipti faktus yra tiesioginis žmogaus energijos nutekėjimas.

 

Kada kaupiame nuoskaudas, laikome apmaudą savyje šitaip izoliuojame save. Žmogus – atvira energetinė sistema. Ir, jei jis yra izoliuotas, jo energetiniai srautai susilpnėja. Jei izoliuoti bet kokį fizinį, ekonominį ar net informacijį objektą, – ir jis pradeda nykti. Kai taip atsitinka, žmogus atsisako giminystės ryšių, pamiršta protėvius, tėvynę, artimuosius, toks žmogus dažnai pats to nenorėdamas įžeidžia kitus. Kai asmuo tampa izoliuotu arba pats save izoliuoja, jo energija sumažėja. Bendravimo praradimas su savo kultūra, su egregoru – tai taip pat energijos nuostoliai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai nepasitikime savimi, esame priešiškai nusiteike, baimė – tai tiesioginis „nusikaltimas“ pieš save. Nes kūnas ir pati žmogaus sistema nuolat yra pasiruošusi kovai, karui, atakai, gyvename bėgimo režime. Tai tampa varginačiu dalyku ir tai yra tiesioginis energijos nutekėjimas.

 

Jei dažnai patiriame fizinių, emocinių ar informacinių perkrovų, kai trūksta sąlyčio su gamta. Dažnai žmonė save susitapatina su darbu, gyvena darbe, gyvena mintimis apie darbą. Tokiu būdu energetinės galios tai pat senka. Smegenys nebesugeba apdoroti visos informacijos, nuolat sukama ir sukama „plokštelė“ susibraižo. Žmogus nebesugeba racionaliai mąstyti.

 

Vienas svarbiausių dalykų gyvenime yra miegas. Jei miegame nepakankamai ar neteisingai, jūsų kūnas negali pasikrauti. Žmogus kaip baterija, kuria reikia nuolat pakrauti. Neišlaikant bioritmo, organizmas pradeda kaupti toksinus, smegenys „nebesuvirškina“ informacijos šitaip netenkame energijos.

 

Jei samoningai „žudome“ save. Persivalgymas, apsinuodijimas alkoholiu, cigaretėmis ir narkotikais. Jis sukelia organizmui stresą, todėl reikia papildomų energijos ištekliu neutralizacijai ir toksinų šalinimui. Alkoholis, narkotikai, persivalgymas tiesiogiai veikia nervų sistemą, inkstus ir žarnyną.

 

Žmogų naikina per dideli ir dažni vidiniai dialogai. Dialogas – tai jūsų protas. Kurdami vidinius konfliktus, kovodami vidiniuose dialoguose su neaiškiais priešais iš tikrųjų išsvaistome milžinišką kiekį energijos, dažnai veltui. Reikėtų stengtis praktikuoti tylos praktikas.

 

Beabejo energijos netenkame sirgdami, bendraudami su nemaloniais žmonėmis, susidurdami su energetiniais vampyrais. Sirgdami turime kuo mažiau bendrauti su kitais ir nešvaistyti energijos. Susidūrus su energetiniais vampyrais, stengitės neliktu su tokiu žmogumi vienas, bendraukite kuo mažiau, nesiginčykite, “įjunkite” humoro jausmą ir apgaubkite save stikliniu kupolu.
Vienas galingiausias kanalų per kurį nuteka energija – seksualiniai. Šiuo metu mūsų sexo „vartotojiškoje“ aplinkoje dažnai turi žmonės ne vieną ir ne du partnerius per gyvenimą. Nors ir nutraukiame santykius su savo buvusiu partneriu, bet nenutraukiame energetinio ryšio su juo, tokiu būdu „maitiname“ savo buvusį.

 

Taigi, kai energija teka neteisinga kryptimi, Žmogui nelieka motyvacijos, džiaugsmo ir pasitenkinimo gyvenimu ir savimi. Nuolatinis energijos trūkumas kenkia darbui, šeimai, santykiams ir tikslų įgyvendinimui.

 

Mylėkime save ir saugokime savo energetinius išteklius

 

Straipsnio autorė: Ingrida PocciaMagijos Šaltinis

Rekomenduojami video:


Naujausius Seniausius Geriausius
indigo

tie energetiniai v. kaip jie daknisa kartais, jie matyt to patys nezinodami, bet jaucia tam tikrus energijos parametrus. reiki dariausi del nugaros kelis kartus, tai konfliktiniu situaciju padaugeja. ju aura jaucia salia zmogu, kad galima daugiau nusiurbt energijos, cia stopudovai

saulius

aciu uz tikrai gan idomu straipsni tikrai neiskris is galvos tai ka perskaiciau

Anonimas

Geras straipsnis. Dabar kas netingi, tegu užsimauna žalius guminius aulinius batus, pabraido po šūdus ir užeina arbatos. Visi welcome – vardan ENERGIJOS.
Taip pat patiko pasiūlymas: Jei turi priešų ir nori juos sunaikinti – paskolink jiems daug pinigų. Juos sąžinė užgrauš negyvai.

nokia 3310

Pas mane potenc… t.y. energijos kaip trečios noškės baterijoje. Kuri čia nori per savo kanalą priimt?

Anonimas

Pravartu tokius dalykus žinoti. Dėkui str. autorei

Rasa

Aciu Ingridai uz labai idomius straipsnius! Sveikatos Jums p. Ingrida!

Taip pat skaitykite