Festivalyje “Tundra” lankytojų lauks ir aptarimai ufologinėmis temomis

roswellElektroninės muzikos festivalyje “Tundra”, kuris vyks liepos 18 d., be kitų įdomių užsiėmimų, lankytojų lauks ir žymiausias Lietuvos ufologas Lukas Devita su savo programa.

 

Lukos Devito užsiėmime (16 val., bendroje palapinėje) bus aptariamos ateivių apsilankymo senovėje hipotezės, ufologija kaip studijų sritis bendrai ir jos sąryšiai su pažangių technologijų įslaptinimu, dabartinės ufologijos (egzopolitikos) aktyvistų veikla siekiant atskleisti ir paviešinti informaciją apie NSO bei nežemiškų civilizacijų egzistavimą.

 

***

 

Pastarąjį dešimtmetį daugiau nei dešimt valstybių paviešino savo žinybų sukauptus duomenis apie neatpažintus skraidančius objektus (NSO) ir su jais susietus reiškinius. Taip pat daugiau nei šimtas buvusių aukšto rango karinių pareigūnų, vyriausybės bei ypatingų tyrimų departamentų darbuotojų, mokslininkų, dirbusių slaptose projektuose pagal sutartis, astronautų bei kosmonautų viešai patvirtino ir papildė gausią su NSO susietą oficialią dokumentaciją, kuri iš esmės byloja, kad NSO apsireiškia kaip realūs, sąmoningai valdomi objektai ir dalies jų kilmė gali būt įvardinta tik kaip nežemiška ar priklausanti ne šio, mums žinomo, pasaulio civilizacijai.

 

Kas ne mažiau svarbu, pasitvirtina ir NSO informacijos įslaptinimo ryšis su pažangiomis technologijomis, kurios vienaip ar kitaip, o kai kada tiesiogiai susietos su konkrečiais NSO tyrimais. Tačiau žmonijai išlieka neprieinamos tiek žinios apie alternatyvius energijos gavimo būdus, tiek pažangiausios technologijos, sutelktos elitarinėse šešėlinės valdžios grupuotėse, atsakingose ir už pražūtingą degaus kuro energetikos monopoliją.

 

Vien šios sampratos atveria naują ufologijos etapą, kuriame iki tol neva „nutrūkusi nuo tikrovės” fantastikos mėgėjų sritis tampa itin aktuali ir virsta egzopolitika (exopolitics) – visuomeninės transformacijos iniciatyva, apjungiančia nežemiškų civilizacijų egzistavimą su sociopolitiniais klausimais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Egzopolitika pirmiausia siekia paviešinti informaciją apie NSO, o taip pat numato tokio viešumo pasekmes ir įtaką pasaulio sistemai bei jos institucijoms, dabartiniam tikrovės modeliui, viskam, kas turėtų dramatiškai keistis ateinančioje tikrai kosminėje eroje.

 

***

 

Daugiau informacijos apie renginį galima sužinoti oficialiame “Tundra” festivalio puslapyje.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite