„Chirurgė“ pacienčių krūtis bei užpakaliukus putlino klijais ir cementu

Floridoje gyvenantis 33 metų Onealas Ronas Morrisas mėgino nelegaliai pasipelnyti, tačiau už tai turės paaukoti ne mažą duoklę. Ne pačiu kokybiškiausiu „botoksu“ ir „implantais“ putlinusi pasigražinti troškusių moterų veidus bei sėdimąsias, transseksualė užsitraukė teisėtvarkos nemalonę, rašoma dailymail.co.uk.

 

Onealas Ronas Morrisas

Onealas Ronas Morrisas

 

Be licencijos dirbantis daktaras moteris „gražindavo“ toksinių medžiagų mišiniu į kurį įeina kambario remontui skirti klijai bei cementas. Ši nestandartiškos procedūros klaikiai subjaurojo nieko apie tai nenutuokusias moteris.

 

Transseksualės aferos į viešumą iškilo, kuomet viena iš jos „pacienčių“ po atliktos procedūros mirė. Shatarka Nuby dėl ūmaus ir lėtinio kvėpavimo nepakankamumo gyvybės neteko 2012 m. Tuomet iškelta byla dėl Onealo Rono Morriso neteisėtų veiksmų.

 

Nukentėjusi pacientė.

Nukentėjusi pacientė.

 

Lygiai prieš metus jai buvo paskirtos 336 dienos viešųjų darbų už neteisėtą gydymą be licencijos. Pateikti kaltinimai dėl 7 nuo „chirurgės“ nukentėjusių „klienčių“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Penktadienio (01.09) rytą įvyko teismas, kuriame nusikaltėlei paskirta 40 000 dolerių bauda, tačiau ši atsisakė sumokėti šią sumą, o tai reiškia, jog ji verčiau renkasi kalėjimo prieglobstį. Kol teismas sprendžia kiek metų transseksualei teks kalėti už nužudymą, ji vėl pasodinta už grotų.

 

Onealas Ronas Morrisas

Onealas Ronas Morrisas

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Išsiaiškinta, jog transseksualė veiklą pradėjo 2007 m. Nuo tada iki 2011 m. „gydytojos“ rankose atsidūrė bent 10 klientų. Už procedūras šie nelaimėliai paklojo bent po 2000 dolerių.

 

Vykstant tyrimams paaiškėjo, jog iš viso „daktarės“ subjaurotais kūnais ir sveikatos problemomis skundžiasi net 30 žmonių.

 

Viena iš teisme dalyvavusių „pacienčių“ prisipažino procedūriniame kabinete pastebėjusi klijus, tačiau „chirurgė“ tuomet pareikalavusi nesižvalgyti.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Paradigm Shift

Ot pyderas!

Mer

:DDDDDD

Taip pat skaitykite