Klausimas, kuris parodys, ar jis tikrai tave myli

Moteriai visada svarbu žinoti ir suprasti, ar tikrai ją myli vyras, su kuria ji jau turi ilgalaikius santykius. Yra vienas klausimas, kuris padės tai padaryti. Uždavusi jį savo vyriškiui, suprasite, kaip jis iš tikrųjų į jus žvelgia ir ką jaučia – tikrą besąlygišką meilę, ar tik patogumą dėl to, kad esate tokia, kokią jis nori jus matyti.

 

Užduokite jam paprastą klausimą: „Kokia aš, tavo nuomone, turėčiau būti?“. Ir labai atidžiai išklausykite atsakymą.

 

Atsakymų variantų, savaime aišku, gali būti begalė, tačiau iš esmės visi tie atsakymai susiveda į du pagrindinius.

 

Pirmasis variantas – kai atsakydamas vyras ims aktyviai aiškinti, kad, jo nuomone, turite rūpintis išvaizda, būti pasitempusi, moteriška, gera šeimininkė, švelni, rūpestinga, mylinti, seksuali, miela. O dar turėtumėte domėtis visu tuo, kuo ir jis domisi, patikti jo draugams ir giminaičiams, na ir dar daug visko gali pateikti iš ilgo savo svajonių moters ypatumų sąrašo.

 

Antrasis variantas – vyras pasakys, kad turite tiesiog būti savimi, juk būtent tokią jis jus pamilo. Ir kad jeigu norite kažką savyje pakeisti ar patobulinti, tai jis, žinoma, palaikys ir su džiaugsmu padės, jeigu tai išties padarys jus laimingesne. Tačiau, jo nuomone, jūs ir taip nuostabi ir jums pakanka paprasčiausiai būti. Būti laiminga. Štai kas jam svarbiausia.

 

Manau, iš atsakymų variantų jau supratote, kada vyras išties myli savo moterį ir nuoširdžiai linki jai laimės, o kada nori „nusilipdyti“ iš savo idealą ir bus kartu su ja lygiai iki to laiko, kol moteris tą „idealą“ sugebės atitikti.

 

Dėl to darykitės teisingas išvadas ir nepamirškite: tikroji meilė – kai jus priima su visais trūkumais ir tarakonais galvoje, su kuriais jūs, aišku, galite ir privalote kovoti, užsiimdama saviugda, tačiau darysite tai suprasdama, kad jus myli ir priima tokią, kokia jau dabar esate.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vyrui jūsų jau pakanka ir jums nėra reikalo kiekvieną dieną nertis iš kailio, kad kažkaip priblokštumėte, apstulbintumėte, iš naujo sužavėtumėte savo mylimą žmogų. Juk jis pirmiausiai vertina jūsų asmenybę, o ne vien „įpakavimą“. Vertina jūsų unikalumą – būtent tai, kuo išsiskiriate iš tūkstančių kitų ir dėl ko jis jus kažkada pamilo.

 

Žinoma, didelę reikšmę turi ne vien atsakymas į klausimą, bet dar ir vyro elgesys, t.y. ar savo žodžius jis patvirtina darbais ir pastangomis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Būtent tai, kuo laiko jus žmogus – objektu, kuriam dar darbuotis ir darbuotis iki tobulumo, ar gyvu žmogumi su savo pliusais ir minusais, bet užtat tokiu mylimu ir artimu – būtent tai turi esminę reikšmę kuriant išties laimingus ir harmoningus santykius.

 

Štai tokių santykių jums ir linkiu.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lietuvis

Jei kyla tokie klausimai, tai tamsta ne tik nepažįsti meilės, bet ir nemoki lietuviškai. Turėtum klausti: “ar pavyko apgauti”.

Dark infinity

Aš nesuprantu kiek jūs dar toko pobūdžio straipsnius kelsit? Jau nusibodo įgryso, kur mistinės, nepaaiškinamos, baugios, neįtikėtinos istorijos kurios yra įdomios. Būdavo seniau ką paskaityti, nustokit pagaliau tokius straipsnius rašyti!! Arba keiskit šio puslapio pavadinimą kuris visiškai jau neatitinka dėl dabartinių strapsnių. Ikelkit nors viena stripsnį apie Vinkoksų juodosios magijos lėles, visur ieškau šios istorijos kuri buvo kažkada išspausdinta laikraštyje ,,Žvilgsnis”. Neišsaugojau šio laikraščio.

CNN

Super pasakyta, pritariu tau visu 100%

Kunigėlis

Pirmiausia, tai terminas “anomalija” paprastai nesiejama nei su religija nei su magija. Anomalija siejama su mokslu, mokslinėmis anomalijomis bei moksliniais paradoksais.

Kad “anomalija” spausdina įvairias legendas ir mitus, tai ne dėl “juodosios magijos”, o dėl galimai įmanomų mokslinių iššifravimų.

Taigi, “juodieji magai”, gal pas kunigėlį nueikite?

CNN

Visu pirma nuejas i google, susirades zodyna ir ten yrašes anomalija matau kas ten parasyta, nereik man tamstos išvedziojimu, antra žmogus papraše konkretaus straipsnio, o ne, kad keltu juodaja magija kasdien cia, trecia, pvz: Pasąmonės testas: pirmas dalykas, kurį pamatysite, jūsų vidinės būsenos atspindys! neturi nieko bendra su anomalija, ketvirta, visi cia besilankantys tikisi straipsniu apie ateivius, vaiduoklius, savaime uzsidegancius daigtus ir t.t o ne klausimu, kurie parodys ar jis tave myli. Todel pats gali keliaut pas kunigeli

Receptas

>> tikisi straipsniu apie ateivius, vaiduoklius, savaime uzsidegancius daigtus ir t.t

Pritariu, kad minėtos problemos vis dar neištirtos mokslo, būtent tik dėl to priskiriamos “anomalijoms”. Reik pripažinti, kad sąmonės, pasamomės, meilės reiškiniai irgi nėra pilnai ištirti, todėl gali čia egzistuoti.

Tačiau tikrai blogai, kai “anomalija” ima platinti “receptus”: tikrai atsiranda naivuolių, kurie tais “receptais” sugadina gyvenimą ir sau ir kitiems!

NickName

Meiles reiskinius tegul aiškinasi paugliai, aš taippat manau, kad šitas tinklapis bando pasiekt dugna.

Taip pat skaitykite