Kinijoje po 17 metų gyvas rastas šachtoje įkalintas angliakasys

kalnakasiaiVakarų Kinijos provincijoje grupelė angliakasių buvo giliai sukrėsti, kai už akmenų krūvos išgirdo kalbantį žmogų.

 

Pasirodo, tai buvo vienas iš nukentėjusiųjų po 1997 m. žemės drebėjimo. Cheungas užgriuvusioje šachtoje išgyveno 17 metų. Kino psichinė ir fizinė būklė buvo labai sunki, tad jis iš karto išvežtas į ligoninę.

 

1997 m. įvykęs žemės drebėjimas siekė 7,8 balo. Vargšą žmogų dirbant po žeme užgriuvo su kitais 78 vyrais, iš kurių tik jis vienas liko gyvas. Jam pasisekė, nes būtent jo „kape“ buvo tarpas, pro kurį patekdavo oras.

 

Išgyventi jam padėjo ir ryžių bei vandens atsargos, kurios po žeme buvo laikomos būtent tokių katastrofų atvejams. Savo maisto racioną jis papildydavo žiurkių mėsa, kurių kino kalėjime buvo į valias. Vitaminų jis gaudavo iš po žeme augančių samanų. Pagarbos šis vyras vertas ir dėl to, kad tokiomis sąlygomis sugebėjo palaidoti visus savo žuvusius bendrus.

 

Kad ir kaip pažengusi pramonė, tokių incidentų Kinijos kalnakasyboje pasitaiko labai daug ir dažnai. Per metus miršta apie 4 000 žmonių. Praėjusiais metais imta uždarinėti pačias pavojingiausias kasyklas, taip perpus sumažinant žūstančiųjų jose skaičių.

 

Cheungo atvejis išties unikalus, nes dar nė vienam žmogui nėra pavykę tiek laiko išgyventi po žeme. Paskutinį kartą vyras išėjo į darbą, kai jam buvo 59-eri, o grįžo iš jo 76-erių. Gineso rekordų knygoje yra užfiksuotas atvejis, kai vienas žmogus savo noru buvo palaidotas po žeme, kur išbuvo 142 dienas.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vaida

O as tikiu.vidiniai organizmo rezervai isijunge.Psichine bukle buvo kritiska,tai ir nesugalvojo kastis…Arba tai buvo neimanoma (issikasti)

Laura

Gal cia taip trumpai bendrai aprase , o tu smulkmenu nepaminejo, tuo labiau koks tikslas kazkam kurt tokia istorija, mes tiesiog esam iprate prie iprastu dalyku ir kai skaitom tokias neitiketinas istorijas, iskarto atrodo , kad tai melas. Istiesu zmogaus protas ir kunas turi labai dideliu galiu, jos slypi kiekviename is musu ir pasireiskia ekstremaliose neiprastose situacijose.
Nepulkit iskarto kritikuoti, ka dauguma ir daro. Geriau isviso nieko nerasyti, negu rasyti tai , kuo nesam isitikine 100%.

Gi

Na, na, netikiu, kad tų atsargų buvo po žeme net septyniolikos metų laiko tarpui… Max keliems mėnesiams ten jų turėtų būt.

to algutino

Man irgi sunku patikėti. Pamėgink tam urve praleist 17 dienų, ir jau bus per akis. Jei tau po to pasiūlys praleist 17 savaičių, tokį siūlytoją greičiausiai pasiųsi, kur nesakoma. O čia 17 metų..

illuminati

na tas a la urvas tikrai buvo ne keliu kv metru, jei ir palaidot zuvusiuosius uzteko vietos ir ziurkiu medziokles rengt… tik toks itarimas, kad is pradziu, ne vien tik ziurkiu mesa maitinos…
dar vienas pastebejimas – per 17 m nesaugomas zmogus kiaurai kalejimo sienas issigrauztu nagais ir dantim… o uola ir zeme tai ne gelzbetonis… be to kalnakasys tikrai turejo ir kazkokios irangos. taigi prie esmes – kodel jis neissikase lauk? juo lab, kad buvo anga pro kuria patekdavo oras, o jei jau patenka oras, tai ta vieta is kurios jis patenka veda i isore…

zipphead

opa… pasirodo kinieciai ir bus tie, kurie pirmieji kolonizuos marsa:)

...

Tai jis 17 metu sviesos nemate?
Ryzius sausus valge?
Kaip patamsi galejo kitus palaidoti?
o issikasti I pavirsiu negalejo?
Kaip jis neuztuso nuo deguones trukumo (kas kad jo pateko bet kaip jis keitesi)?
Tai jis per tuos 17metu gal dar nesirgo?(gyvenant prastomis salygomis, visi kampai apsikti turejo buti).

algutino

as irgi netikiu sia pasaka…jei jis turejo sociai ryziu ir vandens,o gryno oro netruko,tai jis turejo po kiek laiko isproteti ,nes netikiu,kad zmogaus nervu sistema butu ant tiek stipria,kad net 17 metu vienisas zmogelis urve,nematydamas net gamtos,isskyrus ziurkes ir kazkokias samanas,kerpes galetu tiek laiko isgyventi,jus tik isivaizduokite: ka jis veikdavo,is kampo i kampa vaikciodavo,skaiciuodavo,ziurkiu medziojimu uzsiminejo? Pabandykite ilisti i bunkeri,pasieme tik maisto ir vandens ir pabandykite kiek laiko jus istversite :))))

la.benas

HOAX

Taip pat skaitykite