Reinkarnacija arba rodos, pažįstu tave visą gyvenimą

Kas atsitinka, kai mes paliekame savo fizinį kūną? Ar yra gyvenimas po gyvenimo, tai yra, gyvenimas po mirties? Koks yra tas pomirtinis pasaulis? Ar mūsų sielos pakartotinai sugrįžta į Žemę, įsikūnijusios į kitą fizinį pavidalą?, – klausia Aurelija Veršininė, projekto sielosnamai.lt įkūrėja.

 

Šie ir daugelis kitų panašių ezoterinių klausimų domino ir tebedomina žmoniją jau ne vieną tūkstantį metų. Pomirtinio gyvenimo ir reinkarnacijos tema yra parašyta daugybė grožinių ir ezoterinių knygų, besiremiančių klinikinę mirtį išgyvenusių ar savo praeitus gyvenimus atsimenančių žmonių pasakojimais, tačiau, ko gero, pačios pirminės jos ištakos randamos religiniuose šaltiniuose ir postulatuose.

 

Būtent persikūnijimas yra vienas pagrindinių bene seniausių pasaulio religijų – budizmo ir hinduizmo – principų, teigiančių, kad po mirties žmogaus siela, pagal savo paties susikurtą karmą (priežasties ir jos pasėkmės dėsnį) iš naujo atgimsta kitame kūne. Šio reiškinio aprašymai taip pat randami ir Antikinės Graikijos filosofų bei keltų raštuose.

 

Manoma, kad tikėjimas reinkarnacija nebuvo svetimas ir senosioms krikščionybės bei judaizmo religijoms, iš kurių raštų vėliau buvo sąmoningai pašalintas, siekiant didesnės masinės tikinčiųjų bendruomenės kontrolės.

 

Reinkarnacijos pavyzdžiai regresinėje hipnoterapijoje

 

Šiais laikais geriausiai reinkarnacijos, tai yra sielų persikūnijimo faktą patvirtina jau seniai iš metafizinės plotmės į mokslinį lygį peršokę tyrimai, hipnoterapeutų atliekami jau kelis dešimtmečius skirtingose pasaulio šalyse. Prieš dvidešimt ar trisdešimt metų persikūnijimo istorijos apie žmones, staiga prisiminusius savo praėjusius gyvenimus ir galinčius papasakoti smulkiausias detales apie tuometinę gyvenamąją vietą, šeimos narius ir nutikusius įvykius arba netgi taisyklingai kalbėti niekada negirdėta kalba, kuri kadaise buvo gimtoji, tebuvo vienetiniai abejotini pavyzdžiai. Šiais, naujausiųjų technologijų laikais, tokie „stebuklai“ įgavo daug didesnius mąstus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ieškodami reinkarnacijos įrodymų net kelis dešimtečius šiais klausimais dirba tokie žinomi pasaulinio lygio psichoterapeutai kaip Ianas Stevensonas, Ursula Demarmels, Brian Weiss, Sylvia Browne ir kiti. Per ilgus tyrimų metus šie specialistai dirbo su kelioms dešimtims tūkstančių įvairiose šalyse gyvenančių, įvairioms rasėms ir kultūroms priklausančių žmonių. Visiems jiems buvo taikomi taip vadinamos regresinės hipnoterapijos seansai, kurių metu žmogus įvedamas į hipnozės būseną ir psichoterapeuto klausimų vedinas keliauja prisiminimais atgal iki gimimo momento, o vėliau ir į būseną prieš gimimą. Taip palaipsniui sugrįžtama į praeitus įsikūnijimus, o tam tikrais sėkmingais atvejais – net ir į GTG („gyvenimas tarp gyvenimų“) būseną.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Visi pacientų pasakojimai yra įrašinėjami ir po seanso gali būti perklausomi iš naujo. Labiausiai stulbina ne patikrintų praėjusio gyvenimo faktų sutapimas, bet tai, kaip tiksliai atsikartoja visų šių dešimčių tūkstančių vienas kito nepažįstančių žmonių pasakojimai apie sielos būseną prieš gimimą ir kaip viskas atrodo tuomet, kai nesame kūne. Dar daugiau – dalis seanso metu būseną tarp gyvenimų pasiekusių pacientų, remdamiesi kosminio srauto jiems teikiama informacija, savo gydytojams sugebėjo pateikti daug neįtikimų, visiškai niekam nežinomų faktų iš asmeninio paties psichoterapeuto gyvenimo. Kaip visa tai logiškai paaiškinti?

 

Skaitant ezoterines ir grožines knygas apie reinkarnaciją, dažnai gali susidaryti įspūdis, kad susidūrėme su eiliniais fantastiniais, pasakos pobūdžio paistalais – kitaip tariant – masine psichoze. „Nes juk taip tiesiog negali būti.“ Būtent tokį įvertinimą pradžioje bando duoti dauguma psichologų, bandančių šiuos reiškinius paaiškinti įvairiausiais psichiniais pacientų nukrypimais, įtaiga, telepatiškai perduodama informacija ar neįtikėtinomis žmogaus proto galimybėmis, leidžiančiomis individui staiga laisvai prabilti jam nežinoma kalba vien dėl to, kad ji buvo nugirsta kažkada kažkur vaikystėje kaip ir autobiografiniai buvusio gyvenimo faktai.

 

Dalis skeptikų teigia, kad reinkarnacijos faktas buvo išgalvotas kaip paguoda ir negalėjimas susitaikyti su faktu, kad mirtis yra visa ko pabaiga arba kaip lengviausias daugelio veiksmų pateisinimas, nuimantis nuo mūsų bet kokią atsakomybę. „Ai, neva, ko nepadariau šį gyvenimą, padarysiu sekančiame.“ , arba „Ai, toks mano likimas ir nieko čia nepadarysi“. Mano manymu, reinkarnacijos faktas atsakomybės ne tik kad nesumažina, bet ją netgi padidina, nes tai, kokį kelią ir sprendimus pasirenkame šiame gyvenime, tiesiogiai sąlygoja tai, ką turėsime sekančiame, todėl skleisdami blogį kenkiame visų pirma sau ir savo nemirtingai sielai.

 

Žinoma, galima viską kategoriškai neigti ir toliau bandyti ieškoti pateisinimų, kodėl taip būti paprasčiausiai negali. Arba galima tiesiog praplėsti savo sąmonės ribas, pasakyti sau „Iš kur žinai, kad taip nėra?“ ir bent jau priimti galimybę, kad reinkarnacija iš tiesų egzistuoja, o visi šie tūkstančiai viena kitai antrinančių istorijų tai tik patvirtina.

 

Akivaizdu, kad būtent tokį kelią pasirinko dalis garsių psichologų, išdrįsusių surizikuoti savo reputacija ir savo daugiamečius tyrimus publikuoti viešai. Daugelį metų bandę, bet taip ir nesugebėję pacientų pasakojimų paaiškinti niekaip kitaip nei prisimenamos reinkarnacijos pavyzdį, atsisakę savo moksliško principo netikėti niekuo, kas nėra realiai, materialiai įrodyta, jie ryžosi pripažinti, kad yra tam tikri nepaaiškinami ir mums nesuvokiami dalykai, kurie vis dėlto egzistuoja. Tai jeigu tokie patyrę ir protingi mokslininkai perlipo per save ir sugebėjo išplėsti savo požiūrį, manau, kad paprastam mirtingajam tai padaryti neturėtų būti sunku.

 

Sielos, keliaujančios grupėmis

 

Dar vienas reinkarnacijos temą tęsiantis argumentas, su kuriuo susiduria ko gero kiekvienas iš mūsų, yra naujai sutikti žmonės, su kuriais pabendravus, norisi sakyti: „Toks jausmas, kad pažįstu tave visą savo gyvenimą“. Toks ką tik į mūsų gyvenimą įžengęs žmogus mums atrodo be galo savas, pažįstamas, emociškai, o svarbiausia – dvasiškai artimesnis už daugumą kitų, su kuriais labai šiltai draugaujame jau kelias dešimtis metų.

 

Kaip paaiškinti tokį reiškinį, kai net ir turėdami polinkį savo asmeniniu gyvenimu dalintis išskirtinai tik su itin artimais draugais, naujai sutiktam žmogui galime ir norime papasakoti ne tik jausmingiausius savo išgyvenimus, bet ir paslaptis, kurių nepatikime net ir seniems draugams? Iš kur atsiranda tas nenusakomai stiprus ryšys, kurio skatinami su tuo žmogum galime nepavargdami kalbėti valandų valandas?

 

Kodėl šnekantis norisi kaskart linksėti sutinkant bene su viskuo, ką jis arba ji sako, nes visos gyvenimiškos vertybės, požiūriai, domėjimosi sritys ir dvasiniai pomėgiai yra jei ne tokie patys, tai bent jau labai panašūs?

 

Vienas iš paaiškinimų būtų reinkarnacijos principas teigiantis, kad gyvendami ne vieną, o daugybę kartų, su tais pačiais žmonėms ar tiksliau su juose įsikūnijusiomis sielomis susitinkame nebe pirmą gyvenimą, todėl joms ir pajaučiam tokį staigų nepaaiškinamą artumą.

 

Sakoma, kad ateiname į šį pasaulį, išeiname ir realiai visą gyvenimą esame „po vieną“ (vienintelė išimtis – dvynukai, trynukai ir kiti vienu metu gimę kūdikiai), nes jokie žmonės, net mūsų šeimos nariai ir mūsų pačių vaikai mums nepriklauso. Jie tik laikinai palaiko mums kompaniją ir papuošia mūsų vienatvę. Galbūt materealistiniu ir psichologiniu požiūriu tikrai esame individualios asmenybės ir keliaujame per gyvenimą vieni, tačiau dvasiniu požiūriu, yra ne visai taip.

 

Tikima, kad sielos visuomet keliauja grupėmis, tai yra kartu atgimsta toje pačioje vietoje. Būtent taip jos gauna galimybę ne tik palaikyti, praturtinti viena kitą, išvengti vienišumo jausmo, bet ir svarbiausia – šansą mokytis ir toliau augti kartu. Atgimdamos vienu metu vėl ir vėl jos suteikia viena kitai visas reikalingas (ne būtinai vien malonias ir gerais jausmais apipintas) pamokas ir tęsia tokias kelionės tol, kol visos užduotys būna įgyvendinamos. Būtent iš čia atsiranda jausmas, kad ką tik sutiktą žmogų pažįsti visą savo gyvenimą, o kartu išgyvenamos patirtys tai patvirtina vėl ir vėl. Juk esate pažįstami jau seniai seniai…

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Vėja

Vidurinysis sūnus,dar būdamas mažas, nuolat pasakodavo apie savo kitą mamą (jis net detaliai ją nupasakodavo, kokios spalvos jos plaukai buvo, kaip jį mylėjo…) ir kitą namą bei kaimą,kuriame gyveno, bei blogus ,, dėdes,kurie juos skriausdavo su lazdomis… Nuolat klausdavo ar galės ten grįžti… Praėjus tiek metų, aš tik dvr suvokiu, kad tos jo vaiko ,,fantazijos,, galėjo būti net labai realu!

kaip tik šiandien galvojau, kodėl susipažinau su draugu, su kuriuo draugystė truko sąlyginai trumpai, kodėl mes susipažinom, ko turėjom išmokyti vienas kitą, ir kodėl jis mirė. ir štai internetas atvedė iki šio straipsnio….
tikrai tuoj pradėsiu tikėti, kad yra kažkas daugiau nei tik materialus pasaulis.

Kristina

Labai noreciau padaryti regresine hipnoze.. Siuo metu esu UK. Gal kas patartu, del patikimu galimybiu. O gal yra rimtu specialistu tai praktikuojanciu LT?

joanna

zinau tokiu,paskambink man:))

Austeja

Jeigu reinkarnacija egzistuoja kaip negincytinas faktas ,tuomet isties kyla labai daug idomiu klausimu ,reiskia kazkur pasaulyje is naujo yra atgimusios istorines asmenybes mire izymus zmones ir pns ,o galbut jie netgi vaiksto tarp musu

ropke

faktas kad taip, stipriai intelektualus, kazkokiu galiu turintys zmones atgimsta retai, kai kurie gal net kas 1 tukstanty metu, ten koks buda , ar jezus

joanna

tai yra sielos pabaigusios tobulejimo zemeje kelia ir toliau dirba sviesiosioms jegoms arba aukstesnio proto(kaip pavadinsi taip nesugadinsi:)) zodziu aktyviai prisideda prie civilizacijos zemeje islaikymo,kad zmonija nesusinaikintu.

lolita

Stipriu nervu zmonem,kurie nori suzinoti daugiau , nei mokslas skelbia.Labai siulau isbandyti regresine chipnoze.Lietuvoje tai nezinau, bet UK yra psichoterepautu asociacija, issirenki gydytoja, uzsiregistruoji ir eini.Mes buvom Kembridze.Kaina 150svaru.Tai trunka 45min. Tik reikia apgalvoti klausimus i kuriuos tu ieskai atsakymu.Visas seanso laikas yra filmuojamas-gauni filmuota medziaga. Labai patiko!

joanna

mokslas siuo atveju nieko neskelbia,o visa tai neigia,nes visas mokslas ir tradicine psichologija paremtos tisliais faktais,patvirtintais eksperimetrais:) dvasiniu sielos kelioniu neismatuosi racionaliu protu ar ne tep:)
0, past life regresion, galite pasidaryti patys is interneto yra labai geru su gidu jei kalbate kiek angliskai. tikrai labai idomi kelione i save:) sekmes visiems!!!

ytr

ir tęsia tokias kelionės tol, kol visos užduotys būna įgyvendinamos.” kokios tos užduotys?

Evaldas

Sakyčiau, jog viskas logiška ir aišku.
Poliariškumo dėsnis galioja visuomet.

ropke

kas liecia poliariskuma, tai taip Netgi yra variantas, pvz. saule musu, ima energija is jodosios saules, be jos neveiktu jinai. kas ta joduoji saule dar kol kas neisiaiskinau, skyle gal kokia juodoji, reiks pasigilint rimciau.

Taip pat skaitykite