JAV valdžia nestatys „Mirties žvaigždes“

Yahoo.com praneša, jog JAV Baltieji rūmai oficialiai atsakė į gana keistą peticiją, už kurią per trisdešimt dienų pasirašė net 25 tūkstančiai JAV gyventojų. Peticijoje buvo prašoma JAV vyriausybės sukurti „Mirties žvaigždę“, kurią galima išvysti „Žvaigždžių karai“ filmuose.

 

Kaip rašoma, JAV Baltieji rūmai turėjo pateikti oficialių pareiškimą į šią iš esmės fanatikų sukurtą peticiją, nes ji neva atitiko dabar vykstančio projekto „We the People“ kriterijus. JAV valdžios organams neliko nieko kito, kaip tik sugalvoti logišką istoriją, kodėl negali įvykdyti žmonių norimo projekto.

 

JAV Baltųjų rūmų Mokslo ir kosmoso departamento vadovas Paulas Shawcrossas pateikė tris labai rimtas ir logiškas priežastis, kodėl JAV negali statyti „Mirties žvaigždės“ (angl. Death Star), kurią galima pamatyti „Žvaigždžių karų“ (angl. Star Wars) filmų epopėjoje.

 

Visų pirmiausia tokio projekto kaštai būtų apie 850 000 trilijonų JAV dolerių. Visų antra, JAV vyriausybė labai neigiamai žiūri į kitų planetų naikinimą. Trečioji priežastis yra ta, kad tokia kosminė stotis galėtų būti sunaikinta vos vienu šūviu iš erdvėlaivio, o apie jos apsaugos sistema kainuotų dar daugiau lėšų.

 

JAV Baltieji rūmai 25 tūkstančiams Žvaigždžių karų“ fanatikų priminė, jog kosmose jau veikia beveik futbolo aikštės dydžio kosminė stotis, kurioje šiuo metu darbuojasi astronautai. Primintos ir dvi kosminės laboratorijos, kurios šiuo metu aktyviai tyrinėja Marso orus ir planetos sudėtį. Tad kosminių projektų jau ir taip pakanka.

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
gg

man patiktu toks prikolas, kodel ne aisku jai niekas nesauditu i ja tai zjbs butu :D

Wox

Wow! rimtai nestatys? kaip cia taip? taigi jav valstybei ypatingai svarbi yra Mirties žvaigžde,ne nu bet kokias nesamones issilavine zmones paleidzia klaidziot po pasauli… siaubas…

Calibrae277

fantazija nori realibe paversti ”mirties zvaigzde” tai kas po to laiko masina bandis pagamint kaip filme atgal i ateiti ar isvis neaisku ka sugalvos:D

Pabaisa

Žmonės išprotėjo…

Taip pat skaitykite