Kruvinoji grafienė

Elžbieta Batori, reali istorinė asmenybė, gyvenusi 1560 – 1614 metais, vengrų grafienė ir Lenkijos karaliaus Stepono Batoro dukterėčia. Liūdnai pagarsėjusi dėl jaunų mergaičių žudymo.

 

Būdama penkiolikos metų (1575 m.) Elžbieta ištekėjo už dešimčia metų vyresnio grafo Ferenz Nadasdy. Vyras prisijungė žmonos pavardę prie savosios, taip išsaugodamas žmonos Elžbietos mergautinę pavardę, su kuria pagarsėjo kaip „kruvinoji grafienė“. Per 25 metus kai vyras buvo kare jai buvo vis nuobodžiau ir nuobodžiau. Retkarčiais ji paskirdavo mirties bausmę, valandų valandas grožėdavosi savo atvaizdu veidrodyje ir turėjo galybę jaunų meilužių.

 

Bet neilgai truko, kai grafienė susidomėjo okultiniais dalykais. To ją pradėjo mokinti senmergė Dorotėja Sentės , dar vadinama Dorka. Senmergė gerai išmanė juodąją magiją todėl buvo laikoma ragana. Pirmosios Elžbietos aukos buvo tarnaitės kankinamos požemio kambaryje. Jai padėjo Jos auklė Ilona, Tarnas Johanes ir kambarinė Ana (manoma, kad ji buvo Elžbietos meilužė).

 

Su šia kompanija Csejthe pilį pavertė pragaru. Grafienė visada surasdavo priežastį nubausti ar pakankinti savo jaunas tarnaites. Ji mėgdavo išrengti auką nuogai ir čaižyti ją rimbu. Auka labiau nukentėdavo iš priekio nei iš nugaros, ne dėl didesnės žalos, o dėl keisto Elžbietos noro matyti merginos veidą, iškreiptą siaubo, baisių grimasų ir mirties agonijos. Taip pat ji mėgo badyti aukų jautriąsias vietas, ypač panages.

 

Mirus vyrui 1600 m. prasidėjo tikros Elžbietos linksmybės. Jai jau buvo netoli keturiasdešimties, ir tai atsispindėjo jos išvaizdoje. Gausiai vartodama kosmetiką bandė nuslėpti vis ryškesnes raukšles, bet tai negalėjo nuslėpti fakto, kad ji netenka savo ankstesniojo grožio. Jauna kambarinė šukuodama netyčia peštelėjo Elžbietos Batori plaukus. Įsiutusi grafienė trenkė merginai į veidą, kad šiai pasipylė kraujas iš nosies ir aptaškė grafienės ranką. Kraujui palietus grafienės senstančią odą, Elžbieta pajuto, kaip į ją persismelkia jaunos kambarinės kraujo gaivumas. Tuomet į galvą šovė mintis, pasikvietusi savo ištikimą tarną ir Dorką, liepė išrengti merginą nuogai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Bendrininkai laikydami kambarinės rankas virš didelio kubilo, jie perpjovė jos arterijas. Mirus merginai, Elžbieta įlipo į kubilą pilną merginos kraujo ir jame išsimaudė. Dabar ji buvo įsitikinusi, kad atrado amžinos jaunystės paslaptį. Suprato, kad kraujas tai gyvenimas. Visus tolesnius dešimt metų patikėtiniai tiekė jai jaunas, gražias merginas iš aplinkinių kaimų, užsidengdami tuo, kad samdo jas tarnaitėmis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Csejtho pilyje jos buvo kankinamos ir žudomos, kad grafienė galėtų išsimaudyti jų kraujyje. Retkarčiais net išgerdavo jų kraujo, tikėdamasi įgauti vidinio grožio. Bet Ežbieta pradėjo suvokti, kad nekilmingų, paprastų merginų kraujas neypatingai padeda jos odai. Kruvinoji grafienė panoro geresnio. Elžbieta pradėjo rinktis aukštesnės kilmės merginas. Kilmingosios buvo naudojamos taip pat kaip ir paprastos. Bet taip grafienė pasielgė labai neapdairiai.

 

Žmonės iš aplinkinių kaimų pradėjo apie tai kalbėti. 1610 metais kalbos apie žudymus galiausiai pasiekė Habsburgų dvarą ir imperatorius Matas įsakė Vengrijos grafui Tiuzo ištirti šį klausimą. Tiuzo su ginkluotais vyrais įsiveržė į pilį ir sugavo Elžbietą ir jos pagalbininką kaip tik tuo metu, kai jie kankino eilinę auką.

 

1611 m. vykusiame teisme, buvo paskelbta apie 650 aukų vardų. Tačiau teismas buvo panašesnis į šou, tik siekiant sudaryti oficialumo įspūdį. Pilna teismo stenografija šiuo metu saugoma Vengrijoje. Visi keturi bendrininkai buvo nuteisti mirties bausme, Tačiau nepaisant visų įrodymų, Elžbieta dėl savo aukštos kilmės ir garsaus Batorų vardo, nebuvo teisiama.

 

Tačiau ji sulaukė bausmės už savo nusikaltimus. Vengrijos imperatorius pareikalavo ją iki gyvos galvos įkalinti jos pačios pilyje. Į Csejthe pilį buvo atvežti mūrininkai, kad užmūrytų grafienės miegamojo langus ir duris, jai pačiai esant viduje. Buvo palikta tik nedidelė anga maistui. Čia Kruvinoji grafienė privalėjo praleisti paskutiniąsias gyvenimo dienas.

 

Praėjus ketveriems metams po užmūrijimo, vienas iš kalėjimo prižiūrėtojų atrado jos maistą nepaliestą. Vogčiomis pažvelgęs pro mažą angą į Elžbietas celę, jis pamatė ją kniūbsčią ant grindų. „Kruvinoji grafienė“ Elžbieta Batori mirė būdama penkiasdešimt ketverių, dėl apsėsto noro likti jauna.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Paulina

Yep, visai idomuu ;)

Gytis

jei kam idomu yra geras filmas apie ja, “stay alive”

Taip pat skaitykite