Veneroje padarytuose vaizdo įrašuose – ateivių požymiai?

Į Venerą 1975 ir 1982 metais Sovietų Sąjungos paleisti kosminiai aparatai šios planetos paviršiuje nufilmavo objektus, pasižyminčius gyvų būtybių savybėmis, pareiškė Rusijos mokslininkas.

 

Rusijos mokslų akademijos Kosmoso tyrimų instituto laboratorijos vadovo Leonido Ksanfomaličio straipsnyje, paskelbtame leidinyje „Astronomičeskij vestinik“, teigiama, kad tuometinės Sovietų Sąjungos kosminiai aparatai „Venera“, filmavę Veneros paviršių, užfiksavo kelis formą keičiančius objektus. Suprasdama tokio pareiškimo kontroversiškumą leidinio redakcija prie mokslininko straipsnio pridūrė pastabą, jog jis skelbiamas siekiant paskatinti diskusiją, pranešė Rusijos naujienų agentūra „RIA Novosti“.

 

Pasak L. Ksanfomaličio, susidomėjimas praėjusio amžiaus 8-ąjį ir 9-ąjį dešimtmetį Veneroje nusileidusių kosminių aparatų „Venera“ padarytais vaizdo įrašais kilo pasirodžius naujiems duomenims apie santykinai nedidelės masės egzoplanetas – už Saulės sistemos ribų esančias planetas. Sausio pradžioje JAV vykusiame metiniame Amerikos astronomų draugijos susirinkime buvo pristatyti duomenys apie atrastas egzoplanetas, kurių masė artima Marso masei.

 

Veneros paviršiaus panoramos, nufilmuotos nespalvoto vaizdo kameromis, į Žemę buvo persiųstos 1975 metais, kai į šią planetą buvo nusileidę Sovietų Sąjungos aparatai „Venera-9“ ir „Venera-10“. Nauji Veneros paviršiaus atvaizdai buvo gauti 1982 m. , kai joje nusileido kosminiai aparatai „Venera-13“ ir „Venera-14“, sakoma pranešime. L. Ksanfomaličio straipsnyje rašoma, kad šiose Veneros panoramose buvo aptikti 0,1 – 0,5 metro dydžio objektai, kurių forma filmavimo proceso metu keitėsi. Mokslininkas pabrėžia, kad vien trikdžiais (vadinamuoju triukšmu) tokį reiškinį paaiškinti būtų labai sunku. Tarp kosminių aparatų nufilmuotų keistų Veneros paviršiaus objektų minimas formą keičiantis diskas, juoda „atraiža“ ir „skorpionas“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Neaptarinėdami egzistuojančio požiūrio apie sąlygų Veneroje netinkamumą gyvybei padarysime drąsią prielaidą, jog morfologiniai požymiai vis dėlto leidžia manyti, kad dalis aptiktų objektų turi gyvų būtybių požymių“, – rašo L. Ksanfomalitis. Mokslininkas žada kituose straipsniuose paskelbti kitų kosminių aparatų „Venera“ padarytų vaizdo įrašų analizės rezultatus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Straipsnio autorius yra fizikos – matematikos mokslų daktaras, Rusijos mokslų akademijos Kosmoso tyrimų instituto mokslininkas, žinomas Saulės sistemos ir kitų planetų sistemų tyrinėtojas, sakoma pranešime. Jis yra beveik 300 mokslinių darbų, tarp jų 4 monografijų, autorius.

 

 

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Sv.Petras

kodel ateiviai? o gal ciabuviai …

Shaman

Krč, patys prisišiukšlina, ir kelia klausimus – “Kas ten?”…

linda

mane labai domina butent Venera,jauciu ja gyva..ar paskutiniais metais yra daromi kokie tyrimai,ar planetos pavirsiaus filmavimai?Tos kopecios ir tas tiltelis gal lipimui i ta diska ar is jo,o tie kiti objektai,gal ir panasus i kokius gyvunus……..idomus tie burbulai,kas ten galetu buti?

ygkjg

Fake’as

atlantas

tu esi

cha

Cia koks nuo zemes nutoles palydovas suduzo Viskas ,,paaiskinima”

Ta pati

viska galima paaiskinti tik nezinia ar tai tikra ties jeigu neistirta…

Pfff

O kas ten per kopecios? ;D (1:00) Jauciu kokio sputniko nuolauzos guli nesekmingai paleisto po WW2… nu bet kas zino… jeigu ten yra gyvybes tai pagaliau kazkas idomaus.

Ta pati

Biski nesuprantu, ar tenais gyvena tie ,, NSO” ar venera buvo nusiaubta pries kokiu 100metu ir matosi tik nuolauzos?

tai netiesa

nieko ten nebuvo

atlantas

taves ten nebuvo,nezinai nesakyk

Taip pat skaitykite