Vyrams viskas paprasta, o moterims – sudėtinga. Žinote, kodėl?


Paaiškinimą, kaip mąsto vyrai ir kaip – moterys, paskelbė pasaulyje žinomas komikas Markas Gunvoras.

 

Jo žodžiais tariant, moterys sukurtos daug sudėtingesnės nei vyrai. Vyrams viskas paprasta, o moterims – sudėtinga. Žinote, kodėl?

 

Todėl, kad visiškai skiriasi biologinis smegenų mechanizmas. Pradėsiu nuo vyrų.

 

Vyrų smegenys – tai įrenginys, kuriame vyrauja ideali tvarka. pas mus viskas sudėliota atskiruose stalčiukuose

 

Mes visada ir viską sudedame į šias dėžes. Ir yra viena taisyklė: kol knaisiojiesi viename stalčiuje, kitų liesti nevalia. Jeigu svarstome kokį nors vieną konkretų klausimą, tiesiog ištraukiame stalčių, kuriame saugomos visos bylos šiuo klausimu. Štai kodėl mes aptariame tik konkretų dalyką – mes labai atsargiai žvelgiame į tų stalčių, apie kuriuos šiuo metu nekalbame, turinį.

 

Moterų smegenys visiškai kitokios. moterų smegenys – tai didelis kamuolys, visas apraizgytas minčių „gijomis“.

 

Ir jame viskas tarpusavyje susiję. Pinigai susiję su automobiliu, automobilis – su darbu, vaikai – su motina, motina – su močiute, močiutė taip pat būtinai prie ko nors „prijungta“. Galiausiai moterų mąstymo procesas – lyg plačiajuostė autostrada, kurioje viską valdo viena energijos forma – emocijos.

 

Kodėl pas vyrus viskas kitaip? Atvirai sakant, mus apskritai mažai kas iš tikrųjų jaudina. O moteris, kaip žinoma, viskas ir iškart. Jos tiesiog myli šį procesą.

 

O dar vyrų smegenyse yra vienas „stalčius“, apie kurį dauguma moterų net nenutuokia. tai – tuščias stalčius.

 

Tai – mūsų mėgstamiausias stalčius. Jei vyras turi galimybę tai padaryti, jis visada ištrauks iš pasąmonės būtent jį. Kas gali būti geriau nei kelias valandas visiškai tuščios smegenys? Štai kodėl mes taip mėgstame žvejoti. Prieš kelerius metus Pensilvanijos universitetas atliko tyrimą ir nustatė, kad vyrai iš tikrųjų gali „atsijungti“, apie nieką negalvoti ir tuo pačiu metu nenustoti kvėpuoti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Moterų protas niekada nesustoja. Jos negali tiesiog paimti stalčiaus su „niekuo“. Tai, žinoma, varo jas iš proto. Ir verčia būti ypač sudirgusias tais momentais, kai mato, kad vyras nieko neveikia! Bet tai mus ir skiria.

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite