Kaip sužinoti ar žmogus galvoja apie tave: prietarai ir energetiniai ženklai

Kartais mums labai įdomu sužinoti, ar galvoja apie mus buvusi meilė, draugas ar priešas. Yra paprastų ir efektyvių būdų tai padaryti.
Žmogaus energetika – tai didelė jėga, kuri riša mus su artimaisiais ir pažįstamais. Tarp kitko, atstumas dažniausiai nevaidina jokios rolės. Mūsų pasaulyje viskas tarpusavyje susiję, todėl niekas nevyksta tiesiog šiaip sau.

 

Aiškiaregiški sapnai

 

Žmonės sapnuojasi mums neatsitiktinai. Jeigu žmogus sapnuojasi mums naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, reiškia, jis tikrai apie mus galvoja. Jeigu jis sapnuojasi bet kokiomis kitomis dienomis, reiškia, tarp jūsų yra koks nors energetinis ryšys, pavyzdžiui, karminis.
Sapnas dažnai gali papasakoti ne tik apie tai, ar galvoja žmogus apie jus, bet ir ką konkrečiai jis galvoja ir kodėl. Į panašaus pobūdžio sapnus reikėtų žiūrėti įdėmiai. Kuo dažniau jums sapnuojasi žmogus, tuo stipresnis tarp jūsų ryšys, tuo dažniau jis galvoja apie jus.

 

Jūs patys apie jį galvojate

 

Pavyzdžiui, jūs einate į darbą ir kažką prisimenate tarsi atsitiktinai. Tai reiškia, kad tą akimirką žmogus galvoja apie jus. Pagal bioenergetikos įstatymus, atsitiktinumai ne atsitiktiniai.

 

Kada žmogus pradeda galvoti apie jus, būdamas nuo jūsų tam tikru atstumu, energetinės bangos persiduoda jums, todėl jūs arba pradedate jausti kažką keista, arba iškart pradedate galvoti apie tą žmogų. Tai veikia su pažįstamais, kurie liko praeityje, su kuriais nebendravote ilgą laiką.

 

Liūdesio banga

 

Specialistų nuomone, širdgėlos ir liūdesio energetika labai stipri. Jeigu su jumis viskas tvarkoje, bet staiga, be jokios priežasties, pradeda lysti liūdnos mintys, reiškia, kad jūsų ilgisi artimas žmogus.

 

Dažniausiai pačios mintys atveda prie to žmogaus. Jeigu yra kokių nors sunkumų, reikia kreiptis pagalbos į intuiciją.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Prietarai ir paprasti burtai
Jeigu tikėti liaudies prietarais, apie žmogų galvoja tada, kai jis žagsi. Kai kuriose europinėse šalyse yra panašus prietaras, bet tik su čiaudėjimu. Jeigu kažkas nusičiaudėjo vieną kartą, reiškia, jį prisiminė pažįstamas žmogus.

 

Dar vienas prietaras – niežti ar kaista žandai, ausys. Tokiu atveju apie jus galvoja žmogus su tam tikru pasipiktinimu.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Taip pat liaudies išmintis skelbia, kad galima sužinoti galvoja koks žmogus šiuo metu apie jus ar ne. Tokiu atveju galima pasinaudoti paprastu būrimu ant popieriaus lapo. Paimkite popieriaus lapą, ant jo parašykite jus dominančio žmogaus vardą ir uždekite jį iš apačios lygiai per vidurį. Vėliau žiūrėkite kaip plinta ugnis. Jeigu greičiau plinta į kairę pusę, reiškia, žmogus prisimena jus tiesiog dabar. Jeigu greičiau dega dešinė pusė, reiškia, žmogus apie jus galvojo neseniai. Lygus popieriaus degimas reiškia, kad žmogus negalvoja apie jus dabar ir negalvojo artimiausiu metu.

 

Dar vienas būrimas – paprastomis žaidimo kortomis. Paimkite kortų kaladę iš 36 ar 52 kortų ir gerai ją išmaišykite. Burti reikia atitinkamu metu – kai jums tikrai atrodo, kad žmogus jus prisimena. Tokiu būdu galima, pavyzdžiui, patikrinti prietarų veiksmingumą. Užsimerkite, susikoncentruokite ant to žmogaus ir padėkite tris kortas. Jeigu jos bus vienos rūšies, reiškia, tai ir yra tas žmogus, jūs atspėjote.

 

Jeigu rūšys skirtingos, arba dvi vienodos, o viena skiriasi, tai pažiūrėkite į pačias kortas: dama reiškia, kad apie jus galvoja moteris, bartukas – vyras, karalius – tėvai, tūzas – priešai. Skaičiai nereiškia nieko, bet jeigu ant stalo, pavyzdžiui, du bartukai ir dama, tai apie jus galvoja du vyrai ir moteris.

 

Ekspertai pažymi, kad žmonės, turintys gerą meilės suderinamumą, yra energetiškai susiję. Kai vyras ar moteris galvoja apie antrą savo pusę, tai kitas visada tai jaučia

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

 

Šaltinis: https://paranormal.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite