Pačios laimingiausios poros

Daktaras Markas Golstonas – pasaulyje žinomas psichiatras ir kelių bestselerių autorius. Be to, jis dar ir aktyvus tinklaraštininkas. Jo straipsnį „Dešimt laimingų porų įpročių“ perskaitė daugiau kaip pusė milijono žmonių visame pasaulyje.

 

Nesvarbu, kokia jūsų santykių būklė – vis tiek verta paskaityti apie tai, kokius įpročius dr. Golstonas laiko svarbiais – kad meilės magija tarp judviejų niekada nesibaigtų.

 

Stenkitės gultis miegoti tuo pačiu laiku. Prisiminkite santykių pradžią, kaip laukdavote nesulaukdavote to momento, kai atsidursite, pagaliau, drauge po ta pačia antklode. Laimingos poros priešinasi pagundai eiti miegoti skirtingu laiku. Jos gulasi drauge, net jeigu paskui vienas iš partnerių tylutėliai atsikelia, kad užbaigtų darbus, netrikdydamas mylimo žmogaus miego.

 

Susiraskite bendrų interesų. Po to, kai pradinių aistrų gaisrą pakeičia tolygi, rami meilės ugnelė, daugelis porų staiga supranta, kad tarp jų, atvirai kalbant, ne tiek jau daug ko bendro. Tačiau nereikia sumenkinti tų dalykų, kuriais galima užsiimti ir mėgautis drauge. Ir netgi jei turite ne per daugiausiai bendrų interesų, visiškai įmanoma atrasti tai, kas patiks abiem. Jei tik, žinoma, norite būti laiminga pora. Ir nepamirškite savų interesų bei pomėgių – šitaip ne tik tapsite įdomesni partneriui, bet ir būsite mažiau nuo jo priklausomi.

 

Laikykitės už rankų. Kai eina laiminga pora, nebūna taip, kad vienas iš partnerių kiūtinba kitam iš paskos ar išsiveržia į priekį. Jie eina, laikydamiesi už rankų, ar bent jau greta vienas kito. Jie žino, kad noras būti drauge kur kas svarbesnis už siekį atbėgti kažkur pačiam pirmam.

 

Tegu jūsų įprastu gyvenimo režimu tampa tarpusavio pasitikėjimas. Jeigu/Kai susibarsite, prisiminkite – laimingos poros dėl to ir laimingos, kad pasirengusios pasitikėti vienas kitu ir atleisti, užuot puoselėjus savyje nepasitikėjimą ir pyktį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Stenkitės daugiau galvoti apie tai, ką partneris daro teisingai ir mažiau – apie jo klaidas. Jeigu ieškosite mylimame žmoguje vien trūkumų, galite būti tikras – surasite iki soties. Tačiau lygiai taip pat galima rasti begalę gerų dalykų. Viskas priklauso nuo to, ko būtent ieškote. Laimingos poros šia prasme nusiteikusios pozityviai.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Apsikabinkite, susitikę namuose po darbo. Mūsų oda prisimena „pozityvius prisilietimus“ (meilė), „negatyvius prisilietimus“ (smurtas) ir „prisilietimų deficitą“ (nepaisymas, šaltumas). Ir kai judu su antra pusele sveikinatės ar atsisveikinate apsikabindami, jūs vos ne tiesiogine prasme panyrate į „pozityvius prisilietimus“, o jie savo ruožtu padeda ištverti bet kokias negandas.

 

Tarkite vienas kitam kiekvieną rytą „Aš tave myliu“ ir „Linkiu tau puikios dienos“. Puikus būdas iš pat ryto pasikrauti geros nuotaikos ir energijos, kurios dėka paskui galima bus lengvai kovoti su kamščiais gatvėse, ilgomis eilėmis ir kitais nemaloniais reiškiniais.

 

Kiekvieną vakarą palinkėkite vienas kitam labos nakties. Ir nesvarbu, kiek nuoširdžiai tai darote. Partneriui tai leis pajausti, jog nepaisant nuoskaudos kurią jam/jai jaučiate, jums vis tiek svarbūs judviejų santykiai ir jų ateitis. Toks palinkėjimas byloja, jog santykiai jums žymiai svarbesni už bet kokį nemalonų incidentą.

 

Nepamirškite pasidomėti vienas kito reikalais. Paskambinti retkarčiais ir pasiteirauti, kaip einasi – puikus būdas iš anksto sužinoti, ko galima iš jo ar jos laukti, kai susitiksite po darbo namuose. Pavyzdžiui, jei partnerio diena buvo tiesiog siaubinga, vargu ar galima tikėtis, jog jis nuoširdžiai apsidžiaugs pasakojimu apie nuostabiai susiklosčiusią jūsų dieną.

 

Džiaukitės tuo, kad jus mato drauge. Laimingos poros nesigėdija rodytis žmonėse dviese, dar daugiau – jos mėgaujasi tuo, kad kartkartėmis kiti regi jų emocingus kontaktus, ar tai būtų įprasti susilietimai rankomis, ar aistringas bučinys. Tai ne iššaukiantis santykių demonstravimas, tai viso labo noras parodyti, jog jie priklauso vienas kitam.

 

Laimingų porų įpročiai smarkiai skiriasi nuo nelaimingų. Tačiau kas gi yra patsai įprotis?

 

Įprotis – tai konkretus elgesio šablonas, kurį atliekate automatiškai ir kurio laikymasis nereikalauja ypatingų pastangų.

 

Kad elgesio modelis taptų įpročiu, jo reikia laikytis ne mažiau kaip 21 dieną. Ir jeigu apsiginkluosite čia aprašytais modeliais, jie būtinai padarys jūsų santykius sveikesniais ir laimingesniais. Ir prisiminkite – jeigu nesigaus šito padaryti iš pirmo karto, nereikia nuleisti rankų.

 

Jeigu gyvenimas ir meilė ir turi kokį nors raktą, tai bene svarbiausia jo dalis yra štai kokia: bendraujant su žmonėmis, reikia daugiau klausytis, nei pačiam kalbėti, daugiau domėtis, nei pačiam stengtis sudominti, daugiau žavėtis, nei stengtis pačiam savimi sužavėti.

 

Šaltinis http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite