Kaip teisingai priimti ir dovanoti dovanas

Ar kada atkreipėte dėmesį, jog daugelis žmonių nemėgsta gauti dovanų? Tiksliau tariant, nemėgsta paties dovanos įteikimo proceso. Ar pastebėjote, kad dažnas priimdamas dovaną sutrinka, pasijunta nejaukiai ir šią „ceremoniją“ stengiasi pabaigti kuo greičiau? Psichologai vieningai tvirtina, jog atsižvelgiant į tai, kaip asmuo priima dovanas, galima ne tik nustatyti ar jį kamuoja nepilnavertiškumo kompleksas, bet ir kokio laipsnio jis yra. Kuo didesnį malonumą žmogus patiria gaudamas dovaną, kiek ilgai jis ją tyrinėja ir apžiūrinėja – kitaip tariant, kiek ilgai ir lėtai jis priiminėja dovanas – tiek aukšta yra jo savivertė ir pasitikėjimas savimi.

 

Kodėl taip yra?

 

Ogi todėl, kad jei giliai širdyje žmogus jaučiasi nevertas dovanos, jaučiasi nepakankamai geras, kad aplinkiniai apgaubtų jį dėmesiu ir rūpesčiu, jis visaip stengsis pagreitinti dovanos įteikimo procesą, kad vėl galėtų sugrįžti į sau įprastą būseną. Paanalizuokite save. Kokius jausmus jaučiate priimdami dovanas?
Antras labai svarbus momentas – tai nuoširdaus dėkingumo išraiška. Gal pabandykime paanalizuoti, ką apskritai reiškia bet kokia dovana?
Pirmiausia, dovanotojui reikėjo dirbti ne vieną valandą, kad uždirbtų pinigų, tuomet jis dar sugaišo nemažai laiko, kol išrinko Jums tinkamą dovaną. Jis be abejonės galvojo apie Jus ir bandė nuspėti Jūsų reakciją gavus šią dovaną. Faktiškai, žmogus dovanoja Jums dalelę savo gyvenimo, tik materialiuoju pavidalu. Žinoma, kalbame tik apie tas dovanas, kurios buvo išrinktos nuoširdžiai. „Tuščios“ dovanos turi menką energetinę vertę, o perdovanojamos – dar menkesnę. Ir visiškai bevertės tos dovanos, kurias Jums atidavė kaip nenaudingas.

 

Tad kaip išreikšti dėkingumą viena vienintele fraze?

 

„Labai ačiū, man tikrai labai malonu.“
„Ačiū, man malonu šitai gauti būtent iš tavęs.“
„Ačiū, tavo dovana man ypatingai brangi.“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ar galima išsiaiškinti nenuoširdų dovanotoją?

 

Labai lengvai. Žiūrėdami tiesiai į akis, pasakykite: „Jaučiasi, kad dovana buvo renkama galvojant apie mane.“ Jei tikrai taip ir buvo, žmogus iš tiesų apsidžiaugs, kad įvertinote jo pastangas. O jei dovana buvo nupirkta paskutinę minutę ar yra perdovanojama, tuomet dovanotojas pasijaus nejaukiai ir sutrikęs nusuks žvilgsnį į šalį. Kitą kartą jis gerai pagalvos ar tikrai verta Jums „perleisti“ savo nereikalingą daiktą. Tame tikrai nieko blogo nėra. Šitaip Jūs tiesiog padėsite žmogui iš naujo apgalvoti savo nuoširdžius motyvus, permąstyti savo elgesį ir tapti tobulesniu. Ir be abejonės, nereikalingų daiktų juk Jums taip pat nereikia.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Galų gale, net ir turint ribotą pinigų sumą, galima nupirkti tikrai mielą ir nuoširdžią dovaną. Svarbiausia, perkant nepamiršti pasinaudoti mūsų rekomendacijomis ir įsivaizduoti bei pajausti kas suteiktų dovanos gavėjui tikrą džiaugsmą.

 

Šaltinis: http://astrozodiac.ru/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nekritė

Ką dar sugalvos kaip teisingai gerti arbatą ir iš kokio puodelio

Tualetas auksinis.

>> .. tiek aukšta yra jo savivertė ir pasitikėjimas savimi.

“Savivertė” neturi nieko bendro su tikrąja verte, dažniausiai beverčiai, ištroškę svetimų milijardų, labai save vertina!

Taip pat skaitykite