Plaukuočiausia mergina pasaulyje!

Būti moterimi nepaprastai sunku. Didžioji visuomenės dalis nuolat kritikuoja dailiosios lyties atstoves, jų išvaizdą ir nemano, jog tai kažkas blogo. Tie patys kritikai tikisi, kad visos moterys atrodys vienodai, taip pat elgsis, o kai taip nenutinka, ima tik dar garsiau jas peikti.

 

To pavyzdys – viena Tailande gyvenanti mergina. Supatra serga vadinamuoju vilkolakio sindromu, dėl kurio ant jos veido dideliais kiekiais auga plaukai. Ji net vadinama plaukuočiausia mergaite pasaulyje, be to, ne kartą yra patekusi į Gineso rekordų knygą.

 

Nuo pat tos dienos, kai Supatra išvydo pasaulį, jos tėvai žinojo, kad dukrai teks susidurti su tam tikromis problemomis. Labiausiai merginos tėvai nerimavo dėl patyčių. Kadangi šis sutrikimas yra labai retas, kaltinti žmonių už tai, kad jie užkalbina merginą gatvėje ir domisi jos išvaizda, nereikėtų.

 

 

Supatra domėjosi, kokiu būdu ji galėtų visiems laikams atsikratyti šios problemos. Deja, viena populiariausių priemonių – plaukų šalinimas lazeriu – jai nepadeda, kadangi plaukai vos ne iškart atauga. Tačiau mergina neleidžia, kad šis sindromas trukdytų jai mėgautis gyvenimu.

 

Supatra, kaip teigia portalas Goodfullness.com, turėjo problemų ir su dantimis – jie augo gerokai per lėtai. Nepaisant gyvenime pasitaikiusių kliūčių, šiuo metu 17-metė mergina džiaugiasi šalia turėdama mylimą žmogų ir ruošiasi vestuvėms.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite