Testas: sužinokite ar vis dar esate nekalto proto!

Nesvarbu, kiek žodžių išeina iš jūsų burnos, galų gale, kaip jūs matote šį paveikslėlį, apie jus gali pasakyti daugiau nei manote. Šis testas skirtas patikrinti ar jūs neiškrypęs.

 

Nedaugelis žmonių gali augti, paliekant savo protus visiškai nekaltais, kaip ir vaikystėje. Taigi, jūsų atsakymas turėtų būti spontaniškas ir akimirksniu, tiesiog rinkitės pirmąjį vaizdą, kurį matėte.

 

Žmogus voras – „Spiderman“

Jei matote žmogų vorą – Nepriklausomai nuo to, kiek jums metų, jus vis dar saugo šviežia vaikystės dvasia. Jūs galite būti šiek tiek išsiblaškęs ir svajingas ir visada bandyti tikėti nevisada gero linkinčiais žmonėmis. Visada yra kažkas, kas naudoja jūsų prestižą. Bet pats geriausias dalykas yra tas, kad nesikeičiate ir dėl to nekenčiate.
Išlikite savimi, būkite malonus ir sąžiningas, net jei aplinkiniai nėra to verti, tiesa ir gėris visada laimi!

 

Moters krūtys

Jei matote moters krūtinę – turite jau iškraipytą protą. Sendami, jūs prarandate vaikystės saldumą, pasirenkate kūniškus malonumus. Jūs galite būti šiek tiek savanaudiškas, nes esate vienas iš tų, kurie tiki, kad kiekvienas turėtų siekti tik siekti savo tikslo. Kad pasaulis tiems, kurie siekia, tiems, kurie eina į priekį ir niekada neatsigręžia atgal. Jūs turite suprasti, kad klausant kitų, dirbdant komandoje kartais yra geresnis pasirinkimas. Būkite drąsūs!

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Pilnas protas

Turėtų būti: “ar vis dar esate pilno proto”?

Paaiškinimas: senstant protas silpnėja labai sparčiai (nepainiokite su žiniomis, jos nyksta lėčiau).

Liemenukas

Paskaites ilgai galvojau, kaip čia Batmanas gali priminti moterį? Galų gale supratau: silpnapročiai galvoja, kad Batmanas ant galvos užsidėjo moters liemenuką!

Hmmm

Siaip tai cia zmogus voras….

Taip pat skaitykite