2019 m. horoskopas Liūtui

2019-ieji Liūtui žada nemažai netikėtumų, todėl būkite nusiteikę bet kam. Kiaulės metais šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti sau ir savo artimiesiems, o visa kita gali ir palaukti. 2019 m. bus galima užglaistyti senus nesutarimus, susitikti su seniai matytais bičiuliais bei užmegzti naujų pažinčių.

 

Liūtams ateinantys metai žada tikrai daug malonių akimirkų, tačiau tik tuomet, jei turėsite noro dažniau išeiti iš namų ir iš… biuro. Jei esate pratę dirbti viršvalandžius, pagalvokite, ar tai tikrai būtina. Jei daugiau laiko skirsite sau ir savo šeimai, jausitės labiau pailsėję, taigi, darbai bus atliekami kur kas greičiau ir įdedant mažiau pastangų.

 

Pirmoje metų pusėje norėsite išbandyti kažką naujo, nestokosite originalių idėjų. Tai – palankus metas kūrybine veikla užsiimantiems žmonėms, nes įkvėpimo tikrai netrūks.

 

Žvaigždės žada, kad produktyviausias laikotarpis bus nuo birželio iki lapkričio, taigi, jei planuojate imtis naujų darbų ar įgyvendinti senus sumanymus, šis laikotarpis tam labai tiks. Būsite labai entuziastingi, tačiau pasistenkite neperdegti, be to, 2019 m. nerekomenduojama priimti skubotų sprendimų

 

Didžiausi pokyčiai tikėtini rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais, kai tam tikri įvykiai gali turėti didelės įtakos jūsų netolimai ateičiai.

 

Liūtų finansinė padėtis 2019 m. išliks tokia pat, kokia buvo praėjusiais metais. Jei norėsite prašyti didesnio atlyginimo, tam bus palankesnė antroji metų pusė. Iki tol patartina savo darbais įrodyti, kad esate to verti, nes priešingu atveju jūsų prašymas gali būti atmestas.

 

Liūtams rekomenduojama pakankamai dėmesio skirti savo sveikatai: galimi virškinimo sutrikimai, taip pat bus didesnė rizika susirgti kvėpavimo takų ligomis.

 

Šaltiniai horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite