Katės į mūsų planetą atkeliavo iš Siriuso žvaigždės

Tikriausiai kiekvienas žino, kad katės turi gydomųjų galių. O auginantys namuose šį gyvūną, tikriausiai jau pastebėjo kačių instinktą nustatyti skaudamą vietą. Specialistai laiko kates nežemiškais padarais, atėjusiais į mūsų planetą iš Siriuso (pati didžiausia visatos žvaigždė) ir turinčiais savo organizme atėjūno geną. Galima traktuoti šią informaciją kaip fantastinę, bet kita vertus, istorija išsaugojo daug dokumentinės informacijos apie šiuos gyvūnus, atsiradusius po didžiojo potvynio.
Legendose rašoma, kad jas sukūrė Dievas, o mokslininkai iki dabar nežino, iš kur atsirado šios gracingos, subtilios, nepriklausomos, inteligentiškos, mąslios ir paslaptingos gražuolės, turinčios nežemiškų galių. Daugiausia informacijos apie jas yra išlikę egiptietiškuose papirusuose, todėl kad egiptiečiai laikė jas dieviškomis, statė kačių garbei bažnyčias, ir mumifikuodavo jas po mirties.

Ne paslaptis, kad katės visais laikais ir visose šalyse buvo ir tebėra apipintos mitais bei prietarais. Vienas tokių mitų yra, kad galimai kosmose yra nežemiškų būtybių civilizacija, pasižymėjusi aukštai išvystyta sąmone ir dvasingumu, bei galėjusi keisti savo kūnų, turinčių nedidelį tankį, formą. Todėl senovės Egipte jų dieviškoji galia vaizduojama skulptūrose su žvėries galva ir moters figūra.
Katės turėjo įėjimus į slaptus pastatus, piramides ir bažnyčias, kur žmonėms įeiti buvo uždrausta. Kasinėjimų metu mokslininkai rado daug keistų durų, skirtų tik katėms, vedusių į kambarius, kur jos ilsėjosi. Buvo tikima, kad tuose kambariuose keičiasi laiko tėkmė. Pasak mito, tai leido dangiškiesiems keliautojams pakliūti į savo gimtąją planetą arba į paralelinį pasaulį, kur jie išsakydavo Dievams savo prašymus.
NJau niekam nekelia abejonių kačių aiškeregystės sugebėjimai, padedantys gyvūnams pajusti žmogaus energetiką, o vėliau ir padėti žmogui ją sutvarkyti. Tokiais gebėjimais naudojosi Atlantai, kurie puikiai išmanė genų inžinieriją. Katės padėjo žmonėms užpildyti energetikos trūkmą savo murkimu, tačiau, kaip teigia mitas, po tokios pagalbos jos pradėjo labai greitai senti ir mirti, nors ankčiau galėjo sulaukti ir šimto metų.
Grakštūs plėšrūnai gali rasti kelią namo, puikiai orientuojasi nepažįstamose vietose, bet iki dabar mokslininkai negali rasti atsakymo į klausimus, susijusius su šiais veiksniais. Katinas Pino sugrįžo pas savo šeimininką, nuėjęs 200 kilometrų maršrutą, nors buvo pavargęs ir sužalotas. Pradžioje ekspertai į tai žvelgė skeptiškai , kaip į žiniasklaidos gandą, po kurio nusprendė atlikti savo tyrimą, kad suprastų tokią gyvūno elgsenos priežastį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis


Pasirodo, kad jie turi šeštąjį pojutį, kuris padeda surasti teisingą kelią. Amerikos mokslininkai Moreli uždėjo elektrodus su davikliais į smegenis keturkojų gyvūnų, kurie yra vietose kurios atsakingos už matymą.Net gi su užmerktomis akimis pas kates impulsai ir toliau atirasti kūne, ir prie to jie skleidė garsinius signalus, neprieinamus žmogiškąjai klausai. Dauguma nervinių ląstelių iškart reagavo į tokius procesus, tai kad specialistai padarė išvadas , kad šie sutvėrimai turi aukštą akustinį pojutį.
Anksčiau jie net gi įtarė, kiek smarkiai sudėtingas organizmas naminių gyvūnų, turinčių matymą geresnį už žmogaus šešis kartus. Jie gali atpažinti savo šeimininką iš šimto metrų atstumo ir ramiai reaguoti į saulės šviesą, tik tamsoje gyvūnų orientyras pasidaro jų klausa. Taip pat tam priklauso ir ūsai ir antakiai kartu su nedideliais plaukeliais ant pėdų.
Iš pradžių mokslininkai tikėjosi, kad jos reaguoja ir priklauso antrinėms fiziologinėms savybėms, bet poto pastebėjo, kad katės valdo depresiją , jei tai liečia tokius nepaprastas gebėjimus be jų jie negali išeiti iš tamsaus pastato. Dėka jų sugebėjimų nusileisti ant kojų, pasukant uodegą, pakeičiant savo kūno padėtį, ir teisingai laikant galvą šuolio metu, ekspertai galėjo padėti astronautams.
Kai jie būna nestabilumo būklėje, jų kojos daro analogiškus judesius, leisdamos išlaikyti komforto būseną. Po tokių atradimų daug specialistų pavadino kates nežemiškomis būtybėmis, ir taip pat pažymėjo, kad šios nežemiškos būtybės skiriasi nuo savo bendraamžių savo išraiškingu žvilgsniu ir portu, ir taip pat joms patinka bendrauti su žmonėmis ir gali atsirasti žmonių sapnuose. Taip pat gyvūnai greitai skaito savo šeimininko mintis, iš anksto nuspėja gręsiančias jiem grėsmes.
Yra daug įvykių kurių metu, kai šios gražuolės išgelbėjo žmonių gyvybes arba sugebėjo išgydyti žmones nuo galvos skausmo, aukšto spaudimo ir artrito. Kai kurie nežemiški grobuonys kuriems gali atsirasti agresija į specialiai padaro žalą, maitinas užkariaudami savo teritorija, taip atsikrato konkurentų.

Slavai taip pat dievino kates, ir liaupsino jas, apie ką blyloja pasakojimai apie kačių globėjus. Žemės gyvūnas yra turtų saugotojas, kuris rodo savo mirksinčias akis iš požemių jei toje vietoje yra paslėptos vertybės. Katinas Bajūnas gali gydyti jėgas bet kurio geraširdžio, sutikusio pagauti jį dainos pagalba arba užkeikimo, o Liubas saugo santuokinius įžadus, ir visada pasirodo pavidale orandžinio katino su didelėmis ausimis ir išlindusiais iltiniais dantimis.
Jo priešas buvo juodas katinas su balta šakele, atėmes iš jų palikuonių kelis gebėjimus . Koloveršis visada buvo tarnu naminuko ir galėjo atnešti šeimininkui svetimą turtą, o kol kas jų palikuonys aiškinosi jų gimynystės ryšį po vagystės, katės pasidaropriežastimi netvarkos ir sudaužydavo indus. Protingi sutvėrimai turi ryšį su kosmosu ir valdo žinojimą, ir dar gali būti nematomi protėviai tolimų civilizacijų, susiduriusių su bet kokiu blogiu mūsų planetoje.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
cortesas

lygiai tokie patys gydytojai yra ir šunys,ir šimtą kartų ištikimesni nei katės žmogui,tai gal ir jie ateiviai? Pagal tai,tai išeina tik žmonės čia vietiniai,nes patys bukiausi iš visų gyvų organizmų šioje planetoje…

Katinas.

Šuniui: kodėl Jūs Šunys, taip puolate kates? Gi katės į Jus nekreipia jokio gero/blogo dėmesio. Gal būtent todėl?

Boring

Prasau suraskit kaciu skraidancia lekste kazkur turi buti paslepta. Bus daug juoko is jusu kai su laiku mokslininkai nustatys jog tos zvaigzdes sistemoje ner planetu arba netinkamos gyvybei jei ras planetas. Tada as galimai dievas esu jei kates is kosmoso. :D

Balsas

Joa griztu po keliu savaiciu paskaityt anomalija.lt su viltimi, jog rasiu pagaliau kazka protingo, o cia bum straipsnis, jog kates is kitos planetos. Na kas jums nutiko?

John

Teksto autorius girdi kaciu balsus galvoje,kurios diktuoja ka rasyti.

Taip pat skaitykite