Ant mėnulio paviršiaus pastebėti pastatai

Neseniai viename „Youtube“ kanale buvo įkeltas įrašas, kuriame parodytas priartinta astronauto Jogn Young nuotrauka, o pačioje nuotraukoje vaizduojamas mėnulio paviršius. Konspiracijų teoretikai pateikė savo versiją apie mėnulio paviršių, jog NASA suklastojo nusileidimą į mėnulį. Jie taip teigia išanalizavę „Apollo 16“ užfiksuotą nuotrauką. „Youtube“ kanalas yra pavadintas „UFOmania“. Ten galima rasti vaizdo įrašą, kuriame yra sudėta daug nuotraukų, kuriose vaizduojami mėnulio paviršiaus pavyzdžiai. Į tą kanalą yra reguliariai įkeliami vaizdo įrašai, kuriuos nuolat pakomentuoja teoretikai, jog „Apollo“ misijos yra suklastotos. Jie teigia, kad vaizdo įrašuose erdvėlaivis ir iš jo išlipantis papildomas personalas yra apgaulė. Kai kurie žiūrovai yra įsitikinę teoretikų pateiktais tariamais įrodymais. Vienas komentatorius pakomentavo: „Taip yra dėl to, kad JAV iš tiesų niekada nekeliavo į mėnulį“. Kitas parašė: „Dauguma nusileidimo į mėnulį nuotraukų buvo paimtos iš žemės“. NASA tinklapyje buvo paskelbta nuotrauka, kuri buvo užfiksuota 1972m. balandžio 23d., kurioje matyti misijos vadas astronautas John Young, kuris įsmeigia vėliavą. Pasak NASA tinklapio, vien erdvėlaivis fone parodo, kad misija pavyko. Tačiau teoretikai turbūt niekada nesustos priešingą nuomonę pateikti. Bet kas būtų, jeigu jie sakytų tiesą?

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ABC

FOTIKAI GALBUT BUVO DENGTI SVINU ,O TAI PROBLEMA.

neitikino

Vel youtube filmukai? Mane labiau domina kokios buvo apsaugos nuo radiacijos juostos kuri yra aplink zeme.( jei jie nepamelavo ir apie ta juosta juk tik is nasos zinom apie ta radiacijos juosta). Pasak ju radiacijos juosta kenkia net palydovams tai kaip tos fotojuosteles isgyveno praskrydima pro ta juosta ir nebuvo sugadintos? Ta ju dezute nuotraukoje taip pat labai itartina.

Pyktis.

Tai jie niekada ir nebuvo tam menulyje. Sukure tobulai veikiancia melo istorija kuria yra laaabai sunku patvirtinti ar paneigti. Man jau atsibodo vis kelti ta klausima,kaip jie iveike taip vadinmus VAN ALENO radiacinius ziedus? Ne syki maciau klipu kaip “mokslininkai” aiskina,kad dar dabar neturi technologiju su kuriomis galetu juos praskristi…tai kokius burtus jie tada buvo panaudoja? Net Putinas aiskino,kad pvz kelione i Marsa yra neimanoma nes nera techologiju kurios apsaugotu organizma nuo radiacijos. Beto ir tecnika iseitu is rikiuotes. O jie matai menulyje filmavo su juostinem kamerom :D Tai kaip tie Apolo misijos aktoriai sugebejo isbuti keleta paru svitinami kosminies… Skaityti daugiau »

cortesas

buvo…nebuvo…kaip reikės,taip ir įteigs ąsilams,kurie paskui sapalios rašinėdami komentarus…atsirado,mat ekspertai sukrušti…juokas ima ir tiek

Pyktis.

Vu na hui slykstyne.

taspats

Matosi,kad dar tais laikais tavęs dar nebuvo.Dar nebuvo prigalvota ir visokių”teorijų”,nes sovietams tai buvo kaip perkūnas iš dangaus,ir nori nenori reikėjo susitaikyti su šiuo faktu,nes įrodymų buvo daugiau negu reikia.Tiktai paskutiniu laiku pradėta mulkinti neišmanėlius.Gaila,kad pasiduodate primityviai propagandai.

Taip pat skaitykite