Auksinė minutė, arba laikas, kai mūsų norai materializuojasi

Kiekvieną dieną būna momentas, kai tarp žmonių ir aukščiausiųjų jėgų, kurios valdo visų likimus, atsiveria tiesioginio ryšio kanalas. Viskas, ko jūs norite, vienos minutės bėgyje realizuosis.

 

Lyg jūs kreiptumėtės į savo angelą – sargą pagalbos.

 

Kai tokia minutė ateina – su savo norais elkitės atsargiai, nes šią minutę Traukos dėsnis dirba visu pajėgumu. Prieš pasakydami savo norą – pagalvokite du kartus.

 

Auksinė minutė išskaičiuojama ypatingu būdu. Ją reikia išskaičiuoti mėnesio ir konkrečios dienos datos pagrindu. Pavyzdžiui, sausio šešiolikta – 16:01 reiškia, kad stebuklinga minutė prasidės 16 val. ir 1 minutė.

 

Esant datoms nuo 25 iki 31 – skaičiuojame priešingai – šiais atvejais mėnuo rodo valandą, o diena – minutes. Pavyzdžiui, sausio 25 – 01:25 val. ir 13:25!

 

Prasidėjus auksinei minutei, 60-ties sekundžių eigoje, turite pasakyti mintyse, visa savo širdimi ir siela, ką jūs norite įgyvendinti, bet turite būti konkretus.

 

Kaip teisingai sugalvoti norą

 

Formuluodami bet kokį savo norą, būkite konkretūs. Svarbiausia vengti žodžio „noriu“, nes tokiu atveju noras ir liks tik noru. Elkitės ir galvokite taip, tarsi tai ko norite – jau turite. Nesakykite „noriu būti laimingas“, sakykite – „būsiu laimingas“.

 

Svarbiausia nevartoti neigiamų formuluočių, pvz., „nenoriu sirgti“, „nenoriu prarasti darbo“ ar pan. Aukštesnės jėgos fiksuoja reikšminius žodžius-raktažodžius, t.y. „sirgti“, „prarasti darbą“, todėl sakykite „būsiu sveikas“, „tebedirbsiu šitame darbe“ ir pan.

 

Veikite apgalvotai bei protingai, ir jūsų noras būtinai išsipildys.

 

Šaltinis: ezoterinis.blogspot.lt

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Naujokas

Na kas laimėjo milijonus? Veikia?

Goda

O kaip skaiciuoti, jei data rasosi ne lietuvisku budu, t.y. pirma menuo, po to diena?

Am Otlenacker 11

O kaip?

Mistikas

Fake, pats bandžiau ir nieko neįvyko.

Jaukas

Per diena niekas nesidaro. Reikia laiko. Man viskas pavyko

Mistikas

Laukiau pusę mėnesio, totaliai nieko.

Taip pat skaitykite