Ilma Safronova. Energo-informacinės priklausomybės ir manipuliacijos

878Ilma Safronova

 

Kiekvieną valandą, kiekvieną minutę mus užplūsta galingas informacinis srautas. Mūsų smegenys, mūsų psichika, ir, žinoma – kūnas, patiria kolosalų krūvį. Paskutiniu metu jis neįtikėtinai išaugo ir su kiekviena diena vis didėja.

 

Nuo 2012 m. kiekvieną dieną gaunu vis daugiau ir daugiau laiškų iš žmonių, skaitančių populiarias knygas, lankančių įvairius seminarus, mokymus – tiek verslo, tiek asmeninio tobulėjimo tema, besidominčių pažinimu bei pasaulio aktualiomis. Visus juos vienija bendra tema – pretenzijos guru, mokymams, populiariems mokslo ar TV autoritetams: „Nieko gero, nuvylė, išnaudojo, apgav, praradau pinigus/sveikatą/laiką“.

 

Akivaizdu, kad tokiomis aplinkybėmis energetinio-informacinio saugumo technika tampa kaip niekada aktuali ir gyvybiškai svarbi.

 

Nematomas valdymo pultas

 

Žmogus, gyvenantis Žemėje, sociume, negali būti visiškai nepriklausomu. Įvairių žmonių ar organizmų grupės sinchronizuojamos, apjungiamos pagal tam tikrą principą, energetinę-informacinę struktūrą – egregorą. Galima tai įsivaizduoti kaip tam tikrą rezervuarą, saugyklą.

 

Egzistuoja valstybių, įvairių mokymų, religijų, sporto bei mokslo šakų, šeimų, porų, tautų, įmonių, kompanijų, TV, menininkų, skaitytojų, gurmanų, rūkorių egregorai. Daugybė! Vienas žmogus gali priklausyti keletui egregorų.

 

Priklausomai nuo to, kokia informacija užpildytas egregoras, tokie ir jame esančių narių tikslai bei orientacija. Kaip užsipildo egregoras? Gerbėjų, pasekėjų psichinės energijos dėka.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kiekvienas žmogus įsitikinęs, kad jo mintys, jo pasirinkimas priklauso tik jam. Ne visai taip. Mūsų mąstymą, nuomonę bei vertybes nemaža dalimi formuoja egregorialinė priklausomybė. Bet kokia sistema, bet koks kolektyvas, sociumas apskritai, ir, žinoma, egregoras kur kas stipresnis, galingesnis nei atskiras žmogus.

 

Tam, kad perdėtai nepasinertume į svetimus planus, nepakliūtume ant svetimų tikslų kabliuko ir nenuklystume iš savo gyvenimo kelio, būtina vystyti energetinį-informacinį raštingumą bei imunitetą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Siūlau keletą paprastų ir naudingų rekomendacijų:

 

1. Vystykite įvairiapusišką, daugialypį (kvantinį) mąstymą.

 

Neskubėkite nieko aklai vertinti, neigti ar priimti. Pradėkite nuo „galbūt“. Darykite prielaidą. O tuo metu rūpimą temą, klausimą, įvykį analizuokite, tyrinėkite, pažinkite savarankiškai.

 

2. Neegzistuoja vienintelio kelio į tiesą ir išmintį: pačio geriausio mokymo, guru, autoriteto.

 

Visko žinoti negali niekas. Tai tolygu egzistencijos, bet kokiame jos pavidale ar lygyje, baigtį. Mes tik galime spėlioti, bandyti, tirti – tai yra pažinti.

 

Domėkitės įvairiais autoriais, įvairiomis nuomonėmis, atradimais, reiškiniais. Plėskite savo pažinimo ribas. Tuo pačiu nepamirškite patikslinti ir nuolat pasitikrinti: koks jūsų tikslas, kam jums tai, ko ieškote.

 

Būkite lankstus savo kūnu ir mąstymu. Būkite pasiruošęs naujovėms ir pokyčiams. Tai suteiks jums pasirinkimo laisvę ir asmeninio gyvenimo malonumą.

 

3. Viską, ką sužinote, kuo susižavite, taikykite individualiai.

 

Viską derinkite su savo asmeniniais parametrais, prioritetais, gyvenimo užduotimis. Adaptuokite pagal save.

 

Nepasinerkite į nieką visa savo esybe, visu 100%. Nesvarbu, ar tai mokymas, tikėjimas, žmogus, mityba, fizinės treniruotės, gyvenimo būdas, mada.

 

Nesikabinkite už svetimų gyvenimų, svetimų citatų, pomėgių ir atradimų. Neprisiriškite ir neužstrikite. Nekopijuokite kitų, kurkite savo. Išdrįskite! Nebijokite suklysti.

 

Tai ir yra jūsų pašaukimas ir jūsų gyvenimo prasmė. Kurkite ir per savo veiklą, per Kūrybą parodykite, kas jūs esate iš tikrųjų.

 

4. Vystykite savarankišką mąstymą.

 

Neskubėkite naudotis ramentais, neieškokite gatavų atsakymų. Jei jus domina koks nors klausimas, jums svarbu suvokti – kaip yra iš tikrųjų, jums reikalingas tam tikras atsakymas, sprendimas – neskubėkite tartis, klausinėti, ypač pažįstamų žmonių, orientuotis į žinomas asmenybes, populiarius guru, išorinius informacinius šaltinius.

 

Bent akimirkai sustokite, nurimkite ir įsivaizduokite, kad nieko nėra – tik šis pasaulis ir jūs. Jums nepasiekiami kiti žmonės, informacinės priemonės. Kaip orientuositės, kur ieškosite atsakymų, kaip gyvensite?

 

Jūs puikiai žinote, kad visi atsakymai – jumyse. Tačiau vystyti taip reikalingą įgūdį – save girdėti, ir rinktis tai, kas reikalinga jums, nelengva. Tam reikalinga erdvė, švara, tyla. Nebijokite likti su savimi vienumoje. Patikėkit, jūsų laukia tiek atradimų!

 

Vadinkite tai intuicija ar ryšiu su informaciniu lauku, ar savo pasąmone, nesvarbu, tai tik etiketės. Svarbiausia, kad informacija iš ten – tikra ir skirta jums. Šifravimo kokybė priklausys nuo jūsų vibracinio švarumo ir pasiruošimo lygio. Kaskart, žingsnis po žingsnio jums atsivers vis nauji atsakymų rakursai. Būkite kantrus.

 

5. Už savo raštingumą, gerovę, gyvenimą apskritai, mes atsakingi patys.

 

Jei jums atrodo, kad jus apgavo, suklaidino, jumis manipuliavo – priimkite tai kaip pamoką, ir remdamiesi šia vertinga patirtimi, mokykitės filtruoti, skirti, rinktis ir priimti sprendimus savarankiškai.

 

Nepykite ant tų, kas melavo, manipuliavo, nepateisino jūsų lūkesčių. Ieškoti kaltų, vertinti kitus, barti, pačiam nepajudant iš vietos, visada lengviau. Nepriklausomai nuo amžiaus, socialinių etikečių, regalijų – visi mes mokomės, ir per savo suvokimo prizmę transliuojame tik savo patirtį, o ne absoliučią, neginčijamą tiesą.

 

6. Puoselėkite tiesioginį ryšį su Kūrėju.

 

Su Dievu, Absoliutu, Aukščiausiu Protu – nesvarbu, kaip sau tai pavadinate ir su savo amžina bei dieviška būtim. Jums tai duota. Jums nereikia niekieno leidimo ir palaiminimo. Tai jūsų prigimtinė teisė.

 

Būkite nuoširdus. Neimituokite dvasingumo, neužsižaiskite ir neužkibkite už išorinių jo demonstravimo atributų – skambių žodžių, išskirtinių aksesuarų, dekoracijų, „išrinktųjų“ gyvenimo būdo, ritualų.

 

7. Venkite nuoskaudų, pretenzijų, pykčio.

 

Mokykitės pažinti šiuos pasireiškimus ir likviduoti juos pačioje užuomazgoje.

 

Pyktis, nuoskauda, kerštas, baimė skatina gyvybinių jėgų, prigimtinių energetinių resursų nuotėkį. Tokioje būsenoje žmogus praranda daug energijos, reiškia ir natūralią apsaugą. Jis tampa išbalansuotu, pažeidžiamu, galų gale – priklausomu. Tokiu žmogumi labai lengva manipuliuoti, juo pasinaudoti, kur nors jį įtraukti, įvilioti, ką nors jam įpiršti.

 

Mokykitės neįsitraukti į emocines „supuokles“ įvairių pokalbių metu, socialiniuose tinkluose, TV, internete. Dažnai mums nežinomos tikrosios priežastys, reiškinio kilmė ar informacijos užsakovas – kam tai naudinga, todėl neverta švaistytis vertinga asmenine energija ir savo gyvenimo laiku.

 

Emocinis išbalansavimas blokuoja sugebėjimą adekvačiai mąstyti, analizuoti, daryti teisingas išvadas ir priimti išmintingus sprendimus.

 

Ilma Safronova, isafronova.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite