Ginekologinės moterų ligos atsiranda dėl pykčio, pavydo ir nuoskaudų

pikta-moterisIš Rytų mus pasiekė nuostata, kad tikrosios daugumos ligų priežastys yra psichologinės: stiprūs išgyvenimai ir neigiamos emocijos. Tą patį galima būtų pasakyti ir apie ginekologines ligas, rašo naujienų portalas alfa.lt.

 

Kandidozė (pienligė)

 

Ši liga atsiranda dėl nuolatinio noro kontroliuoti situacijas ir žmonių poelgius, dėl įsitikinimo, kad tik jūs (su savo patirtimi) galite viską sureguliuoti.

 

Ką daryti?

 

Leiskite artimiesiems gyventi pagal savo taisykles. Mokykitės gerbti kitų poelgius. Saugodamos artimuosius nuo galimų klaidų, jūs stojate jiems skersai kelio. Būkite kantrios ir tolerantiškos.

 

Sunkus klimaksas

 

Taip būna moterims, kurios yra nepatenkintos savo gyvenimu, kenčia dėl menkavertiškumo komplekso, amžino nuovargio ir įpročio nepaisyti savo poreikių.

 

Ką daryti?

 

Priimkite savo amžių kaip išminties periodą. Mokykitės mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka. Susiraskite panašaus amžiaus draugių ir draugų, darykite kartu gerus darbus, būtinai bendraukite su jaunimu. Gerai toms, kurios jau sulaukė anūkų. Jie turi savo gyvenimo ritmą, bet jiems reikia jūsų, o jums – jų energijos. Kelkite sau naujus tikslus, suraskite naują gyvenimo prasmę. Negaiškite laiko, pradėkite kurti. Rašykite eiles, kurkite naujus patiekalų receptus. Nusiteikite ilgaamžiškumui.

 

Mastopatija

 

Mastopatija dažniausiai suserga moterys, per smarkiai globojančios savo suaugusius vaikus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ką daryti?

 

Liaukitės vaidinti „žindančios motinos“ vaidmenį. Paleiskite pagaliau savo suaugusius kūdikius ir užsiimkite savimi. Krūtų sveikata tiesiogiai priklauso nuo jūsų asmeninės laimės. Pirmoje vietoje turi atsidurti jūsų poreikiai ir troškimai. Nieko neatidėkite rytdienai. Svarbiausia diena yra šiandien.

 

Endometriozė

 

Šia liga suserga moterys, nemokančios džiaugtis, nuolat dėl ko nors panikuojančios. Jausmas, kad slegianti padėtis neturi išeities, abejingumas sau ir savo sveikatai provokuoja endometriozę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ką daryti?

 

Gyvenkite manydamos, kad visos kančios liko praeityje. Kiekvieną dieną pradėkite nuo minčių apie laimę, kurią jau išgyvenate dabar.

 

Gimdos mioma

 

Ja baigiasi ilgalaikės nuoskaudos dėl artimųjų, polinkis į blogą nuotaiką, depresiją. Tokia psichinė būsena trikdo medžiagų apykaitą ir sukelia hormonų sistemos sutrikimus.

 

Ką daryti?

 

Atleiskite visiems, kas jus įžeidė ar įskaudino. Liaukitės ieškoti trūkumų kituose. Verčiau ieškokite privalumų. Nuoširdžiai pasakykite sau: „Niekas man nežadėjo rojaus žemėje“. Nereikškite pretenzijų artimiesiems ir svetimiems žmonėms. Nuo depresijos gelbsti bet koks užsiėmimas, kuris suteikia pasitenkinimo, net vakarienės gaminimas.

 

Kiaušidės cista

 

Cistos atsiranda nuo įvairių baimės rūšių. Populiariausia baimė yra „manęs nemyli!“. Pavydas, vienatvės baimė, polinkis nuolat aiškintis santykius su žmonėmis – taip pat šio negalavimo priežastys.

 

Ką daryti?

 

Suvokite, kad daugumą baimių atsinešėte iš vaikystės. Jums dabar reikia suaugti. Tapkite reikalinga pirmiausia sau. Jei esate gyva, vadinasi, Dievas jus myli. Ką gero galėtumėte padaryti atsakydamos į jo meilę? Stiprinkite pasitikėjimą savimi.

 

Gimdos kaklelio erozija

 

Paprastai jos priežastis būna nuoskauda ir apmaudas dėl artimiausių vyrų: sutuoktinio, tėvo ar brolio. Perdėti lūkesčiai ir reikalavimai „jis turi“, „jis privalo“, nesugebėjimas susitaikyti sau problemomis, kylančiomis dėl vyrų „kaltės“.

 

Ką daryti?

 

Būtina sumažinti savo reikalavimus kitiems ir liautis kaupti nuoskaudas. Apskritai, niekas nieko niekam neprivalo ir nėra skolingas. Jeigu tai suvoksite, gyvenimas pagerės. Ieškokite nesutarimų ir kivirčų priežasčių savyje. Sakoma, kad moteris 80 proc. nulemia savo vyro likimą: jo sveikatą ir gyvenimo trukmę.

 

Parengė: Gražina Vasiliauskienė

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite