Nepaprasta 81 cm ūgio vyro istorija

Sean-StephensonSeanas Stephensonas serga sunkia trapių kaulų liga, dėl kurios jo kūnas nustojo augti būdamas 81 cm ūgio. Vyrui per 18 metų kaulai skilo daugiau nei 200 kartų.

 

Gydytojai nuteikinėjo, kad jis neišgyvens, tačiau klydo. Šiandien istorijos herojus gyvena laimingai ir džiaugiasi suradęs meilę.

 

S. Stephensonui augant reikėjo nuolatinės priežiūros ir rūpesčio. Priprasti prie savo ligos nepadėjo ir praeivių žvilgsniai bei dažni įžūlūs komentarai skirti visai šeimai. Tai buvo nuolatinė kova su savo kūnu, rašo dailymail.co.uk.

 

Kai S. Stephensonui buvo 9-eri, jam skilo koja, berniukas labai išsigando ir ėmė panikuoti. Mama būtent tada paklausė vaiko, ar jis į ligą žiūrės kaip į dovaną, ar kaip į naštą. Tada jis suprato, jog turi pakeisti savo požiūrį į gyvenimą.

 

sean-stephenson (1)

 

Nuo tada jis stengėsi ne tik išgyventi. Vyras tapo oratoriumi, kurio viešai išsakytos motyvacinės kalbos buvo gerbiamos ir laikomos įtaigiomis.

 

sean

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vėliau, 2012-aisiais S. Stephensonas susituokė su savo mergina Mindie. Dėl skirtingos poros išvaizdos jie dažnai susilaukia piktų komentarų. Moteris sulaukia net nedraugiškų klausimų ir numonės, jog Mindie yra neištikima ir ištekėjo už neįprastos išvaizdos vyriškio tik dėl pinigų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nepaisant piktų komentarų, pora sako, kad juodu sieja neįtikėtinai artimas ryšys: „Džiaugiuosi, kad esu su šia moterimi,“ – sakė S. Stephensonas.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite