Likimas pagal gimimo dienos skaičius

gimimo-diena-likimasMūsų savybės, gabumai ir talentai atspindi mūsų asmenybę. Mūsų likimą pagal gimimo dienos skaičių gali padėti atskleisti numerologija. Žinoma tai tendencijos, nes iš praktikos galiu pasakyti, kad gali būti gimimo datos vienodos, o žmonės labai skirtingi. Žmogaus likimui didelę įtaką turi valanda ir daugelis kitų niuansų, bet dabar daugiau kalbėsiu apie gimimo dienos skaičius.

 

Gimimo dienos skaičius nusako žmogaus likimą, charakterį, norus, poreikius. Pagal gimimo dieną galima planuotis svarbesnius darbus, suprasti su kuriais žmonėmis geriau seksis bendrauti ir draugauti. Gimimo diena gali atspindėti galimus sveikatos pokyčius ir ekonomiškai palankius metus.

 

Jeigu gimėte 1,10,19 ir 28 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 1. Jūs esate Saulės charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 1 Jūsų likime atspindi Saulės planetą. Saulė reiškia kūrimą, individualumą ir savarankiškumą. žmonės gimę šiomis dienomis dažnai pasiekia aukštumų darbe ir dažnai galvoja apie tai kaip pakilti karjeros laiptais. Stengiasi daryti viską laiku.

 

Juos sunku nuteikti pakeisti nuomonę ir jie linkę gyventi savo idėjomis. Atsakingi šeimoje ir pinigus linkę uždirba intelekto dėka, o ne rankomis. Jie lengvai susiranda draugų ir jiems patinka tobulėti. Gali mėgti prabangą. Įprastai jie gyvesni ir energingesni už kitus, todėl gali atlikti sunkius fizinius darbus. Jiems sudėtinga dirbti strese, nemėgsta kritikos, bet mėgsta kritikuoti kitus.

 

Jeigu gimėte 2,11,20 ir 29 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 2. Jūs esate Mėnulio charakterio žmogus

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Gimimo dienos skaičius 2 Jūsų likime atspindi Mėnulio planetą. Jūs labai dažnai jaudinatės kai reikia priimti sprendimus. Jums kur kas lengviau kai yra pasakoma ką daryti, o ne duodama rinktis. Jums sudėtinga apsispręsti ir dažnai neužtenka pasitikėjimo savimi. Esate labiau linkę pasiduoti kitų kontrolei.

 

Malonūs pašnekovai, labai atsidavę ir patikimi partneriai. Linkę greitai įsimylėti, tačiau greitumas Jums nerekomenduojamas. Saugokitės sergančių infekcinėmis ligomis. Išmokite pabaigti pradėtus darbus. Per daug pažįstamų ir draugų atima iš Jūsų laiką, todėl būna sudėtinga susikoncentruoti ties savimi. Jūs mėgstate vandens telkinius ir būdami prie jų nusiraminate.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jeigu gimėte 3,12,21 ir 30 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 3. Jūs esate Jupiterio charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 3 Jūsų likime atspindi Jupiterio planetą. Jūsų prigimtis-sąmoningumas, atsakingumas ir išvystyta logika. Galite uždirbti daug pinigų, bet jie pas Jus neužsilaiko. Jums patinka kai Jus vertina ir nemėgstate dirbti priespaudoje. Jūs galite būti sėkmingi bet kurioje veikloje.

 

Esate pasitikintys savimi, užtikrinti ir pabaigiate pradėtus darbus. Linkę aukotis dėl kitų ir dėl šeimos. Jums nerekomenduojami ginčai, įtartinos pinigų operacijos ir perdėtas puikavimasis savimi. Per didelė atsakomybė Jus gali išvesti iš pusiausvyros.

 

Jeigu gimėte 4,13,22 ir 31 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 4. Jūs esate Rahu charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 4 Jūsų likime atspindi Rahu planetą. Pozityvus žmonės gimę šiomis dienomis įprastai aukšti ir tvirto kūno sudėjimo. Negatyvūs, žemi, silpno kūno sudėjimo, kritiški ir dažnai su viskuo nesutinkantys.

 

Galite gerai jaustis aplinkoje kur vyrauja disciplina, ištvermė, stabilumas ir tvarka. Mokate gerai saugoti paslaptis, todėl galite dirbti slaptose tarnybose. Jeigu išmoksite gyvenime kontroliuoti savo norus ir veiksmus, tai susilauksite didelės sėkmės.

 

Jeigu gimėte 5,14 ir 23 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 5. Jūs esate Merkurijaus charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 5 Jūsų likime atspindi Merkurijaus planetą. Jūsų prigimtis linksmumas ir entuziazmas. Jums sudėtinga pabaigti darbus iki pabaigos.

 

Siekiate greito uždarbio, dėl to Jums gali kilti noras žaisti azartinius žaidimus. Mėgstate būti pirmiau kitų ir stengiatės kitus nustebinti. Esate jautrūs, bet turite aštrų liežuvį, todėl Jums reikia išmokti kontroliuoti savo kalbą.

 

Jeigu gimėte 6,15 ir 24 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 6. Jūs esate Veneros charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 6 Jūsų likime atspindi Veneros planetą. Venera Jumyse žadina artistiškumą ir aistrą. Jūs esate išradingi, mandagūs, mėgstate puoštis, turite meninę prigimtį ir linkę aplink save kurti grožį. Dažniausiai tai išoriškai patrauklūs žmonės. Jus dažnai gali lydėti apkalbos. Labai mylite savo artimuosius. Gyvenime venkite intrigų ir per didelio fizinio krūvio.

 

Jeigu gimėte 7,16 ir 25 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 7. Jūs esate Ketu charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 7 Jūsų likime atspindi Ketu planetą. Jūs dažniausiai nuo pat mažumės susiję su dvasingumu. Siekiate, kad apie Jus visi galvotų tik gerai. Moterys su tokiu charakteriu pastoviai nerimauja ir yra labai emocingos. Gyvenime Jas traukia psichologija, intuicijos lavinimas ir mistika.

 

Jeigu gimėte 8,17 ir 26 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 8. Jūs esate Saturno charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 8 Jūsų likime atspindi Saturno planetą. Jūs nuo vaikystės turite potraukį ieškoti tiesos, todėl labi anksti tampate išmintingais ir sugebate atskirti gera nuo blogo. Turite polinkį į revoliuciją ir anarchiją ir nemėgsta nuo ko nors priklausyti.

 

Problemos pas Jus dažnai iškyla dėl to, kad kalbate atvirai ir sakote tiesą į akis. Jūs pasiryžę sunkiai dirbti dėl savo tikslo ir nenurimstate kol jo nepasiekiate. Jus traukia sritys susijusios su teisėtvarka, socialinėmis problemomis, istorija ir su viskuo kas duoda galimybę žengti karjeros laiptais.

 

Jeigu gimėte 9,18 ir 27 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 9. Jūs esate Marso charakterio žmogus

 

Gimimo dienos skaičius 9 Jūsų likime atspindi Marso planetą. Marsas Jūsų charakteryje atspindi įkvėpimą, jėgą ir gerą intuiciją. Jūs greitai užsidega, bet ir greitai nusileidžiate. Nemėgstate kai kas nors Jums vadovauja. Galite elgtis ramiai pavojingose situacijose, bet ir galite pervertinti save. Jums rekomenduojama kuo daugiau šypsotis ir nesipykti su kitais.

 

Taigi tiek trumpai apie likimą ir gimimo dienos skaičius. Dar noriu pasidalinti su Jumis paprasta likimo keitimo formule. Kada mes keičiame savo charakterį, tai palaipsniui keičiame ir savo likimą. Likimas žinoma keičiasi kur kas ilgiau nei charakteris, todėl su savo charakteriu reikia dirbti, o likimą stengtis pakęsti. Likimas keičiasi kur kas ilgiau, nei charakteris, bet mūsų likimas yra mūsų charakterio veiklos rezultatas.

 

Autorius: Egidijus Gubinas, šaltinis: gubinas.lt

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nykimas

Terminas “likimas” yra antogonistas terminui “nykimas”, todėl tikslingiau būtų kalbėti apie skaičių įtaką “nykimui”.

lol

Menulis ne planeta, o zemes palydovas

momo

“Mėnulio planeta” – a dar ir tokia yr?

I.

Beabejo, kad yra. Astrologija daugiau pasidomėkit.

Taip pat skaitykite