Sielos reinkarnacija arba Sielų santykių sistema

sielos-giminysteKada mes gimstame – mes esame ne vieni, gyvename ir mirštame taip pat ne vieni. Nors kartais ir atrodo, kad nieko nėra šalia. Tačiau dauguma žmonių net neįsivaizduoja, kokius gilius ryšius jie turi su kitais žmonėmis. Be mums žinomų įprastų asmeninių santykių, dar egzistuoja sielų santykių sistema. Pabandykime tuos santykius aptarti.

 

Giminingos sielos

 

Kuomet pradedame kalbėti apie giminingas sielas, daugelis žmonių tai įsivaizduoja, kaip savo seksualinius partnerius – žmones, kurie turi gilius seksualinės meilės santykius. Tačiau, tikrosios giminingos sielos ne visada turi lytinių santykių. Daugelyje atvejų, jiems net nėra įdomūs seksualiniai santykiai. Tikrų giminingų sielų tarpusavio ryšys (energija) pasireiškia labai galingai.

 

Iš tikrųjų, jie padeda vieni kitiems pasiekti naujus sąmonės ir gyvenimo raidos lygius. Dažniausiai giminingos sielos palaiko santykius labai trumpą laiką, su vienu tikslu – pasinaudoti galinga savo energija, siekiant pakelti save tam tikroje vystymosi stadijoje. Dažniausiai jos būna priešingos lyties, kad subalansuotų poliariškumą.

 

Tačiau, įvairiuose gyvenimuose, jie gali pakaitomis keistis vyriškais ir moteriškais vaidmenimis. Giminingos sielos, viena su kita, dažnai gali bendrauti miego metu ir palaikyti santykius tik šiame lygmenyje.
Kuomet giminingos sielos susitinka turėdamos fizinius kūnus, jų tarpusavio santykiai retkarčiais gali būti gana sudėtingi. Jei vienas partneris pasikėlė į aukštesnį išsivystymo lygį, nei kitas, tuomet kito partnerio, ne tiek išvystytos savybės, gali erzinti kitą. Šiuo atveju antrajam partneriui, kurio savybės yra mažiau išvystytos, gali atrodyti, kad jam yra keliami labai dideli reikalavimai.

 

Tobulas tikrojo „aš“ modelis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mūsų kūne, po krūtinkauliu yra sukoncentruota energija, kuri yra susijusi su mūsų tikruoju „aš“ . Ją galima vadinti „mūsų aš pagrindu“, arba tobulu modeliu mūsų tikrojo „aš“, kurį mes turime realizuoti. Todėl čia vyrauja mūsų Likimo energija.

 

Atsiradus giliems tarpusavio santykiams, jūsų tikrojo „aš“ sritis pradeda kontaktuoti su kito žmogaus ta pačia sritimi. Tokiu būdu tarp žmonių atsiranda sielinis ryšys, kur kiekvienas jaučia, kad yra kaip individuali siela, o tarpusavio santykiai jam atveria naujas tobulėjimo galimybes. Kuomet susitinka dvi giminingos sielos šalia viena kitos, tuomet tos kūno sritys pradeda rezonuoti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kaip sudaryti ryšį su giminingomis sielomis medituojant?

 

1. Pasinerkite į meditacinę būseną.
2. Sutelkite visą dėmesį krūtinkaulio srityje. Prisijunkite prie savo tikrojo „aš“ energijos;
3. Tuomet paprašykite pajusti savo giminingos sielos energiją. Ar esate pažįstami su tuo žmogumi šiame gyvenime?
4. Ar lenkiate jį savo tobulėjimo laipsniu, o gal jis jus lenkia?
5. Paprašykite pusiausvyros jausmo ir ryšio su savo gimininga siela. Paprašykite, kad šitas taurus jausmas užpildytų jus abu.

 

Sielos dvynės

 

Sielos dvynės yra labai panašios viena į kitą ir paprastai būna tos pačios lyties. Kartais jų astrologinės diagramos taip sutampa, kad jos dažniausiai vienu metu atlieka tuos pačius veiksmus. Pasitaiko, kad sielos dvynės net neįtaria apie viena kitos egzistavimą daugelį metų. Jei viena siela įtemptai vystosi ir sėkmingai juda į priekį, kitos sielos vystymasis automatiškai pagreitėja.

 

Sielos dvynės paprastai turi stiprų tarpusavio ryšį, kuris ateina iš praėjusių gyvenimų, kur jos kartu įveikė daug sudėtingų situacijų, taip padėdamos didelį tarpusavio pasitikėjimo pagrindą. Kai šie žmonės susitinka, jie iš karto alsuoja abipusiu pasitikėjimu vienas kitam ir tarp jų susidaro pilnas tarpusavio susitarimas. Jei tai yra moterys, tuomet jos gali atrasti, kad jų virtuvės, spintelės ir bufetai yra išdėstyti panašiai. Tuo pačiu ir jų gyvenime galima atrasti, kad daug jų veiklos rūšių taip pat sutampa. Jei sielos dvynės – vyrai, tai jų profesijos ir darbo būdai bus labai identiški.

 

Kaip užmegzti kontaktą su savo siela – dvyne meditacijos pagalba?

 

1. Pasinerkite į meditacinę būseną.
2. Paklauskite ar turite savo sielą dvynę?
3. Kuo ji užsiima?
4. Kuriai šiuo momentu sekasi geriau – jums ar jai?
5. Pajuskite su ja kontaktą ir paprašykite, kad jūs užpildytumėte visiška ramybe.

 

Sielų šeimos

 

Sielų šeimos gali susidaryti iš kelių tūkstančių žmonių. Jūs vėl ir vėl įsikūnijate kartu su tomis pačiomis sielomis, kartais su jomis turėdami draugiškus santykius grindžiamus abipuse, kartais labai intensyvia ir labai pamokančia, parama. Ten mes mokinamės būti tėvu, motina, seserimi, broliu, vaiku, taip pat atliekate ir kitas funkcijas, įskaitant įsimylėjėlių ir sutuoktinių vaidmenis.

 

Galų gale, jūs mokinatės bendrauti, su bet kuriuo savo dvasinės šeimos nariu, visais tarpusavio santykių aspektais. Todėl mes kartais galime atrasti, kad mūsų tėvai praeitame gyvenime buvo mūsų vaikai, arba kad su mūsų broliais ir seserimis mes kažkada tai turėjome santuokinius santykius. Tai labai panašu į žaidimą kurį beveik kiekvienas žaidėme vaikystėje namuose „Vaikai – tėvai“: „Šiandien mano eilė būti mama“, arba „mano eilė būti vaiku“ arba „sutuoktiniu“.

 

Tokio tipo santykių ryšiai, tarpusavio kaita rodo, kad mes mokomės kontroliuoti kitus arba pradedame kontroliuoti patys save, atsidurdami tokiuose santykiuose kaip „Šeimininkas – tarnas“. Trumpai tariant, kiekvienas įmanomas santykių tipas yra atidirbamas sielų šeimoje vėl ir vėl, kol mes nesuvysime tvirtus tarpusavio ryšius iš Visatos ir sielos gijų. Mes mokomės mylėti ir meilės dėsnių, kaip reikia teisingai mylėti – jausti meilę visuose jos apsireiškimo formose ir pasidalinti ja su kitais.

 

Jei vienas ar daugiau tokios šeimos narių atsilieka vystymesi, tai jos traukia žemyn visą sielų šeimą. Jei kuris nors iš narių padaro didelį šuolį aukštyn, jis duoda teigiamą energijos pliūpsnį visai šeimai, tokiu būdu darydamas įtaką kiekvienam jos nariui.

 

Kartais vyresnių ir išmintingesnių sielos šeimų nariai, persikelia į kitą šeimą, taip padėdami joms tobulėti. Gali būti, kad šiame gyvenime jie neturės kontaktų su savo grupe, bet po tokio „misionieriško“ ištrėmimo, jie vėl susijungs, kad dirbtų dėl savo vystymosi.

 

Specializuotos sielų grupės

 

Egzistuoja ir specialios sielų grupės, kurių nariai turi papildomas programas. Jų užduotis įgyvendinti lyderio vaidmenį, dvasinės sąmonės vystymosi kelyje. Jų tikslas – pagreitinti žmonijos evoliuciją planetoje. Tokios grupės nariai sukaupia labai didelę karmą, kurią, laikas nuo laiko, jie turi atidirbti, tam, kad galėtų dirbti grupėse.

 

Šios grupės viename iš gyvenimų gali užimti vyriausybines pareigas, kitame – užsiimti verslu, o dar kai kuriuose – palaikyti ir plėtoti švietimo sistemą. Jos taip pat gali kai kuriuose įsikūnijimuose pašvęsti savo gyvenimą ginkluotosiose pajėgose. Jų pagrindinis dėmesys yra nukreiptas rūpintis kitais žmonėmis, o ne savo pačių tobulinimuisi.

 

Daugelis jų yra iš kitų planetų ir nors jie ir sąveikauja su sielų šeimomis, jų pagrindinis tikslas – dirbti savo specializuotose grupėse.

 

Straipsnio autorius: Rektorius ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas, ezoterinismokslas.lt

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Manęs irgi niekas nekenčia bet aš kažkaip galvoju gal yra tokiu žmoniu kurie mane megsta taip ir aš esu graži ir simpatiška mergina bet niekaip negaliu suprasti kodel nori tik manimi pasinaudoti ir priekabauti prie manęs.

teisingai.

o manes kaškodel visi nekencia kur tik pasirodau.nors esu graži ir maloni moteris visur užsitraukiu neapykanta.sutariu tik su savo vaikais.

Dievaite1

Būten,jūs turite tai,ko jie neturi-grožio ir malonaus būdo.Jiems tai drasko akis

Ksena

Tikiu,mano mociute mire 1959.04.15,o As gimiau 1969.04.15-ir galvoju,kad gal Jos siela manyje,(???),mociute niekad nesutare Su savo dukra(Mano motina),As tai pat visa gyvenima nesutariu Su savo motina.nezinau ,kazkas gal Yra Tokio …..??????reikarnacija???

Just me

Tai ne reinkarnacija – tai elgesio modeliai, kurie išmokstami ir automatiškai persiduoda iš vaikystės karta karton, kol neatsiras giminėj vienas, kuris supras kame čia šaknys ir nutrauks užburtą ratą pasikeisdamas mintyse ir darbuose.

aurimas

Gražus straipsnelis. O kur įrodymai?

Anonimas

Grazus komentaras, o kur irodymai, kad tavo galvoje yra smegenys?

Taip pat skaitykite