Plaukų svarba – trumpi plaukai mažina energiją ir nuojautą

Taigi, jūsų plaukai turi tam tikrą spalvą, kaip mes žinome, grynos spalvos neegzistuoja, plaukų atspalviai įvairūs bei labai sudėtingi. Taigi, plaukai sugeria energijos srautus su tam tikru bangos ilgiu. Ir būtent tą energiją, kuri būtina jūsų organizmui. Kas vyksta, kai jūs dažote plaukus? Jūsų organizmas gauna jums svetimą energiją.

 

Ir koks rezultatas? Teisingai, liga. Taigi, moterys, šimtą kartų pagalvokite, ar verta dažyti žilus plaukus, ar jie iš tiesų taip jau gadina jūsų grožį? Beje, prancūzės, kurios laikomos stiliaus ir skonio idealu, niekada nedažydavo žilų plaukų. O jūs žinote, kad vidutinis moters plaukų ilgis – iki sėdmenų? O normalus, toks, kokio užtenka aprūpinti ją būtinu energijos kiekiu – iki kelių?

 

Moteris ilgais plaukais turi tokią galingą energetiką, kad gali sukurti apsauginį lauką dėl savo mylimo vyro, apginti jį savo energija nuo bet kokių bėdų. Beje, vyras gauna apsauga iš savo žmonos, kai šukuoja jai plaukus.

 

Pas slavus buvo tokia tradicija. Išsileisti plaukus moteris galėjo tik namie arba gamtoje. Dėl tos pačios priežasties, kad palaidi plaukai (o juo labiau kirpti) sugeria visą neigiamą energiją. Taip pat ir gašlias vyrų mintis. Įsivaizduokite mergaitę, kuri visą vaikystę vaikšto trumpai apkirpta. Ir kodėl visi nustemba, kai ji užauga ir nueina prastais keliais. O jūs įsivaizduokite, kiek visokių ištvirkimų ji sugėrė per visą savo gyvenimą, tai ko gi stebėtis.

 

Mergaitėms pindavo kasą, ji buvo gulėjo išilgai stuburo ir skaitėsi, jog visos šviesios Visatos jėgos per plaukus patenka į stuburą ir užpildo mergaitės kūną, Sielą ir Dvasią ypatinga gyvybine jėga, paruošdamos ją būsimai Šventai motinystės misijai. Ji simbolizavo apsijungimą gyvybinių jėgų pasaulių Javi, Navi ir Pravi. Ištekėjusi moteris, pynėsi dvi kasas, kad gautų energiją dėl savęs ir dėl savo būsimo vaiko. Kad kasos netrukdytų dirbti, jas susukdavo į kuodą ar paslėpdavo po skara.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Beje, plaukai ant žmogaus kūno atlieka tą pačią funkciją, kaip ir ant galvos. Todėl darydamos taip vadinamą depiliaciją moterys netenka papildomo energijos srauto, kuris maitina konkrečias čiakras.

 

Europoje plaukų kirpimą pirmas organizavo Romos imperatorius Neronas, kuris įsakė apkirpti visus užsieniečių legionus plikai. Kai konsulas, vadovaujantis užsieniečių legionui, paklausė imperatoriaus Nerono, kodėl tai yra būtina, jis atsakė: „Aš nenoriu, kad jie mąstytų, man užtenka, kad jie vykdytų mano įsakymus ir nurodymus.“

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

O Rusijos žemėse plaukų kirpimas pradėtas praktikuoti tik su krikščionybės atsiradimu. Niekas dabar nesugebės paaiškinti, kam ir dėl ko jie kirpo savo tikėjimo pasekėjus ir savo šventikus, jeigu net Biblijoje rašoma apie Samsoną, kuris niekada nesikirpo ir buvo stiprus ir neįveikiamas iki tol, kol jį apkirpo. (Teisėjų knyga, 17 skyrius, 17-19 posmai).

 

Perėjimą prie vyrų kirpimo XVIII amžiaus pradžioje įtvirtino imperatoriaus Petro I įsakymas „skusti barzdas ir nešioti vokiškus rūbus“, kadangi pas Petrą neaugo barzda ir jis dėl to labai kompleksavo. Taigi sprendimas buvo surastas – barzdų turi netekti ir visi likusieji.

 

ILGI PLAUKAI, pasak mūsų protėvių – IŠMINTIS.

 

Jūs niekada nesusimąstydavote, kodėl armijoje būtinai SKUTA PLIKAI, kodėl visi tikina, kad vaikams iki metų REIKIA NUKIRPTI pirmus plaukus, kodėl cerkvėse moterys PRIVALO UŽSIRIŠTI SKARĄ ant galvos? Ir, galų gale, kodėl indėnai nuiminėdavo skalpus?

 

Plaukai žmogui suteikia PSICHINĘ JĖGĄ, kuri reikalinga, pavyzdžiui, mąstymui ir suvokimui, ji duoda žmogui tuos sugebėjimus, kuriuos vadina magiškais. KUO ILGESNI PLAUKIA, tuo daugiau galios žmogus gauna. Todėl vyras Rusijoje nešiojo pailgintas šukuosenas, o raganos (ragana, kas nežino, yra reginti motina, o ne sena pikta boba) ilgus plaukus. Praktiškai visuose dažuose yra stipraus poveikio cheminės medžiagos, kurios naikina plaukų struktūrą ir jie tampa negyvais, nustoja atlikti savo energijos kaupimo funkciją.

 

Plaukai išties yra energijos laidininkai, bet kad galėtų atlikti šią funkciją, jų ilgis turi būti ne mažiau 7cm.

 

Rusijoje nešiojo ilgas kasas ne šiaip sau – kasa, esanti išilgai stuburo, buvo galinga apsauga (dabar mes žinome, kad išilgai stuburo yra pagrindinės čakros). Bet koks PYNIMAS apsaugojo nuo blogio ir tamsiųjų jėgų.

 

TUOS, KURIE SKUSTI, VALDYTI LENGVIAU. Taip pažeidžiamas ryšys su protėviais ir laisvas mąstymas, užtemdomas suvokimas.

 

Šio srauto stiprumas priklauso nuo plaukų ilgio: pirmame plauko augimo etape kuo plaukas ilgesnis, tuo srautas stipresnis, ir taip vyksta tol, kol plaukas pasiekia 10-15cm ilgį, po to srovė stabilizuojasi ir tolesnio plaukų augimo etape (maždaug 20-40cm) palaipsniui krenta iki nulio. Verta pažymėti, kas toks procesas pastebimas pas žmones su sveika, tai yra pakankamai išreikšta energetika, o pas žmones su nusilpusia gyvybine energija galima iš viso nerasti jokio srauto.

 

Ilgi plaukai gerai saugo savyje energiją ir neeikvoja jos veltui. Jie tampa papildoma energetine apsauga ir dar sustiprina žmogaus intuicijos jautrumą. Energetikai jautrus žmogus gana aiškiai įsitikina apsaugine plaukų galia: esant nepalankiems energetiniams poveikiams (kurių aplinkui nemažai – nuo nepalankių jaunaties dienų iki tam tikrų religinių švenčių ar dar kažin ko) ilgi plaukai pradeda žmogų erzinti, jie tampa kažkokias energetiškai tamsiais, purvinais, norisi jų atsikratyti; tačiau tai jie prisiima sau negatyvą iš išorės, jeigu jų, ilgų plaukų, nebūtų, tai visa šita tamsa ir purvas būtų žmogaus galvoje ir iššauktų jame, žinoma, ne pačias geriausias psichines būsenas.

 

Dėl kažkokio minimalaus energetinio srauto likusio ilguose plaukuose, tas negatyvas vėliau išstumiamas iš plaukų. Energetinis plaukų valymas – paprasčiausias šukavimas.

 

Tuo, kad plaukai yra žmogaus asmeninės energijos akumuliatoriai, daugelis moterų įsitikina po šukuosenos pakeitimo iš ilgų plaukų į trumpus. Iš karto po ilgų plauk nukirpimo atsiranda prašviesėjimo, energetinio tonuso pakilimo būsena, tampa lengva ir malonu, todėl atrodo, kad taip pasidarė dėl to, kad atsikratoma nereikalingų plaukų, tačiau iš tiesų tai vyksta dėl to, kad išsilaisvino energija, kuri buvo susikaupusi ilguose plaukuose ir dabar ji iššvaistoma į trumpalaikį savijautos pakilimą.

 

O tuo, kad plaukai apskritai yra energijos laidininkai, daugelis žmonių įsitikina netikėto pavojaus ar paprasto išgąsčio atveju. Tą akimirką plaukai atsistoja. Va todėl jie ir atsistoja – per juos įvyksta staigus energetinis išmetimas, kuris suvaidina apsauginę rolę, ir būtent einanti per juos energija juos pakelia. Šis efektas panašus elektros efektui.

 

Pas vyrus ne mažiau reikšminga yra barzdos ir ūsų energetika. Daugelis praktikoje pastebėjo, kad jų energetika įtakoja intuicijos pakilimą ir ypač reikšmingi šioje srityje yra ūsai. Ir daugelis dalykų parodo, kad tai yra ne vienintelė ūsų ir barzdos funkcija.

 

Atsižvelgdami į plaukų energetikos ypatybes, arijai formavo tam tikrų tipų šukuosenas, ir šios šukuosenos buvo skirtingos kiekvienai kastai. Brachmanai, priklausantys šventikų kastai, plaukų iš viso nekirpo, tai jiems buvo neleidžiama, kadangi sumažindavo tam tikram laikotarpiui galimybę susisiekti su dvasinėmis materijomis.

 

Vertimas iš rusų kalbos


2500
14 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
lituwis

Toli ziureti nereikia: prisiminkime musu partizana Didvyri A.Kraujeli-Siaubuna. Jis turejo ilgus grazius plaukus,ko pasekoje ilgiausiai issilaike nelygioje kovoje su sovietu imperialistais.

Šarūnas

Indėnas nu imdavo skalpa, nes tai būdavo įrodymas kad tu ji nužudė ir gauni premija 10doleriu tokia tiesa skalpu. Čia kai dezertyrai kolonizavo amerika. Naikino masiškai juos už pinigus

true

plaukai didina siluma ten kur jie auga . kas liecia vietnamo kara viskas pakankamai paprasta . visu pirma karstis apie 32 – 40 , plius dregme . kuo maziau laikai silumos tuo geriau pailsi – drabuziai , plaukai ir pan. su ilgais plaukais tu prasciau miegi , nenueini i gilia miego stadija ir t.t automatiskai tu islieki budresnis . as buves kariskis todel galiu objektyviai tokius dalykus komentuot . zmogus bezdzione vos keliais procentais dnr jas lenkencias .taip pat ir kiaules :).jei tu medziotojas ar zvalgas po biski prisitaikai prie gamtos ir ja pazysti , kare turi gyvent isvis pastovioj… Skaityti daugiau »

Sharikovas

Taip ir nesupratau del ko Saly vyras buvo sokiruotas ir kodel nusprende nekirpt plauku ir barzdos, negi del to, kad keli indenai sumove kazkokius testus ?…na o antra straipsnio dalis, tai idomi pasakele, pagrinde pritempinejimai prie autoriui patinkancios teorijos.

galiu pasakyti

Kodėl visi debilai skusta galva vaikšto (ir treningais)? :)))

to anonymous

Nuo kada autobusai – buki? :D

Rez

o nuo kada jie smaili?

Anonimas

jeigu esi bukas kaip autobusas nepades ir plaukai nesamone

To Audrius

Geras klausimas. Budistų vienuoliams/vienuolėms yra priimta nusiskusti galvas, kaip “renunciation”; atsižadėjimas pasaulio/seksualumo, nes plaukai yra antras didžiausias žmogaus seksualumą lemiantis dalykas.

Audrius

Kodėl budistai jogai skutasi galvas?

diedas

kas liecia teorija apie Petro I kompleksa, tai cia visiska nesamone…