Interviu su ateiviu – Reptilija (IV)

Klausimas: Kokius dar nurodymus jūs galite perduoti mūsų smegenims, pavyzdžiui-pakluskite, tarnaukite?

 

Atsakymas: Tai ir vėl keistas klausimas. Kaip jau sakiau, mes nesame jūsų priešai (bent jau dauguma iš mūsų) todėl, kam mums tai daryti? O atsakant į tavo klausimą, tai priklauso nuo žmogaus proto galios ir nuo to kokią galią turi reptilija kuri siunčia nurodymą. Bet kadangi jūsų smegenyse nėra jungiklio komandai: „tarnaukite mums” tai tokį nurodymą jums įteigti reikėtu didelių pastangų. Bet jei žmogaus protas ir sąmonė yra silpna o siunčiančios komandą reptilijos įtaiga stipri ir ištreniruota, be to jei ji prieš tai kurį laiką pabuvo saulėje, tada taip, tai suveiktu. Yra slaptas mokslas apie tai, bet manęs jo niekas nemokino. Aš naudojuos savo sugebėjimais tiek kiek man yra būtina ir niekada nenaudočiau to, kad jums pakenkti. Būčiau dėkinga jeigu mes baigtume šią temą.

 

Klausimas: Esi minėjusi, kad jūs sugebate paslėpti savo erdvėlaivius. Ar tai daroma tokiu pačiu būdu?

 

Atsakymas: Taip, bet tam naudojami techniniai įrengimai. Tai yra galingas prietaisas kiekvieno erdvėlaivio viduje kuris siunčia signalą, kuris įtikina jūsų smegenis, kad jūs arba nematote nieko tik mėlyną dangų arba matote paprasta lėktuvą, kokius esate įpratę matyti. Tai nėra naudojama dažnai, kadangi mes stengiamės nepapulti į žmonių akiratį kai skraidome atmosferoje. Jei jūs matote mūsų erdvėlaivius, tai reiškia, kad prietaisas arba sugedęs arba išjungtas dėl kokios nors priežasties. Tai žinoma neveikia mus fotografuojant (kad užbėgti į priekį tavo sekančiam klausimui) bet kam kažkam reikėtu fotografuoti dangų kuriame nieko nėra. Beje dauguma įėjimų į mūsų urvus taip pat yra užmaskuoti tokių prietaisų pagalba ir jūs net priėję arti tokios vietos nematysite nieko kito tik paprasta uola arba lygia sieną urve. Tai yra priežastis kodėl aš sakiau, kad abejoju ar jūs sugebėtumėte rasti duris vedančias į mūsų gyvenvietę (bet tokių įvykių praeityje yra buvę.)

 

Klausimas: Grįžkime prie jūsų ir mūsų istorijos. Tu minėjai „Illojiim” rasę, kuri sukūrė žmonių rasę. Iš kur jie atvyko ir kaip jie atrodė? Kas tiksliau įvyko po jų atvykimo? Ar jie mūsų „Dievai”?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Atsakymas: „Illojiim” atvyko iš šitos visatos, iš vietos saulės sistemoje, kurią jūs vadinate „Aldebbaran” savo žemėlapiuose. Tai buvo labai aukšto ūgio humanoidų rūšis, paprastai su šviesiais plaukais ir labai balta oda. Jie vengdavo saulės šviesos, nes tai žeisdavo jų akis ir odą. Tai visiškai priešinga tokioms saulę mėgstančioms būtybėms kaip mes. Jos buvo protingos ir iš pradžių atrodė taikios, todėl mes pradėjome su jomis nemažai bendrauti, bet vėliau jie atskleidė savo tikruosius ketinimus ir planus: jie norėjo išvystyti beždžiones į naują rūšį o mes jiems buvome tik trukdantis veiksnys, jų naujoje „zoologijos sodo” planetoje. Iš pradžių jie pagavo apie 20-30 000 jūsų beždžionių protėvių ir išgabenę juos su savimi, nesirodė apie 100 metų. Kai vėliau jie grįžo, jie parvežė atgal į planetą jau labiau panašius į žmones jūsų protėvius. Tada jie paliko Žemę keliems tūkstančiams metų, o jūsų protėviai visą tą laiką taikiai su mumis sugyveno (jie tik bijojo mūsų skraidančių aparatų ir technikos). „Illojiimai” ištobulino jų protą ir smegenis, taip pat kūno struktūrą ir jie sugebėjo naudotis tam tikrais įrankiais ir ugnimi. Laike 23000 metų Illojiimai buvo atskridę į Žemę dar 7 kartus ir vis greitindavo kai kurių iš jūsų evoliuciją. Be to, tu turi suprasti, kad jūs nebuvote pirmoji žmonių civilizacija šioje planetoje. Pirmieji išsivystę žmonės, kurie gyveno kartu su naujai besivystančiais buvo „Illojiimų” anksčiau pradėto eksperimento ir tobulinimo vaisius. Jie eksperimentavo su įvairiomis evoliucijos stadijomis ir tie žmonės gyveno kartu su mumis šioje planetoje, bet su mumis nebendravo ir mūsų vengdavo, nes Illojiimai jiems pasakė, kad mes esame blogis, kad mūsų reikia bijoti ir kad mes jiems meluosime. (ir manau ne bereikalo-vert.past)

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Po kelių amžių ateiviai nusprendė išnaikinti jų pirmuosius kūrinius ir pagreitinti antrųjų, geriau pavykusių, vystymąsi. Jūsų moderni šiandienos evoliucija šioje Žemėje ne tik kad ne pirma, ji septinta. Pirmųjų civilizacijų pastatai pradingę, bet jūsų penktoji rasė pastatė piramides Egipte prieš 75 000 metų. Jūsiškiai egiptiečiai rado piramides jau pastatytas ir bandė atkartoti jų konstrukciją, bet nesėkmingai. O šeštoji civilizacija pastatė pastatus, kurių likučius jūs randate po vandeniu, taip vadinamoje „Bimini zonoje” prieš 16000 metų. Paskutinė septintoji, jūsų rūšis, buvo sukurta prieš 8500 metų ir tik tiek jūs prisimenate ir tik apie tai rašo jūsų religinės knygos. Jūs remiatės archeologiniais ir paleontologiniais artefaktais, kurie nurodo jums trumpą ir neteisingą praeitį, bet iš kur jums žinoti apie šešias buvusias civilizacijas prieš tai. (deja ji klysta, prieš tai buvo 4 civilizacijos. vert.past.) Ir jei jūs randate jų egzistavimo įrodymus, jūs viską neigiate arba neteisingai juos suprantate. Tai iš dalies yra įprogramuota į jūsų protą o iš dalies tai paprasčiausias nežinojimas. Toliau aš pasakosiu tik apie jūsų rasę, kadangi šešios prieš tai buvusios žuvę ir tai neturėtu jūsų jaudinti.

 

Tarp „Illojiimų” ir mūsų vyko ilgai trunkantis karas, taip pat „Illojiimai” kariavo ir tarpusavyje, kadangi daugelis iš jų manė, kad vėl ir vėl atkūrinėti žmonių rūšį šioje planetoje, nėra jokios prasmės. Paskutinės kovos šiame kare vyko prieš 5000 metų, kaip orbitoje taip ir žemės paviršiuje. Ateiviai naudojo galingus ultragarsinius ginklus, kad sunaikintu mūsų požeminius miestus, tuo tarpu mums pavyko sunaikinti daug jų antžeminių statinių taip pat bazių kosmose. Jūsiškiai žmonės buvo labai persigandę stebėdami mūsų kovas ir jie aprašė tai savo religiniuose padavimuose nes nesuprato kas vyksta. „Illojiimai”, kurie atrodė kaip „Dievai” jūsų šeštai ir septintai rūšiai, pasakė jiems, kad vyksta kova tarp gėrio ir blogio ir, kad jie yra geri o mes blogoji civilizacija. Tai žinoma priklauso nuo to kaip pažiūrėsi. Tai buvo mūsų planeta prieš jiems atvykstant ir pradedant bandymus su jūsų rūšimi. Mano nuomone mes turėjome teisę kovoti dėl savo planetos. Lygiai prieš 4943 metus „Illojiimai” paliko šią planetą dėl nežinomų priežasčių (tai mums labai svarbi data, nes daugelis mūsų istorikų tai vadina pergalės diena.) Faktas tas, kad iš tiesų mes nežinome kas atsitiko, „Illojiimai” nesirodė diena po dienos, jie pradingo kartu su savo erdvėlaiviais ir mes radome jų antžeminius statinius sunaikintus jų pačių. Taip žmonių civilizacija liko viena tolesniam vystymuisi. Daugelis iš mūsų bendravo su kai kuriomis (labiau pietietiškomis) gentimis ir mums pavyko juos įtikinti, kad mes nesame „blogis” kaip jie buvo priversti patikėti. Per paskutinius 4900 metų daug visokių ateivių buvo atskridę į Žemę. Kai kurie iš jų naudojosi senais mokslais ir jūsų proto programavimais vaidindami jums „Dievus”, bet „Illojiimai” niekada negrįžo. Jie žinoma yra palikę planetą keliems tūkstančiams metų ir anksčiau todėl mes vis dar laukiame jų sugrįžimo ateityje, kai jie pasirodys pratęsti savo eksperimento arba sunaikinti ir septintą civilizaciją.

 

Jūs nežinote nieko apie savo tikrąją kilmę, savo tikrą praeitį, pasaulį ir visatą ir jūs nežinote nieko apie mus ir mūsų praeitį. Taip pat jūs nežinote nieko kas nusimato netolimoje ateityje. Ir tol kol jūs nesuprasite ir tikėsite mano žodžiais – aš kalbėsiu jums tiesą, kadangi mes nesame jūsų priešai, tol kol gresia pavojus jūsų rūšiai. Jūsų priešai jau čia, bet jūs to nesuprantate. Atverkite akis, nes netrukus galite turėti didelių problemų. Jei jūs netikite niekuo ką aš iki šiol pasakiau, tai turėtumėte patikėti bent šituo perspėjimu.

 

Klausimas: Kodėl tu manai, kad aš tavim netikiu?

 

Atsakymas: Aš taip jaučiu, kad tu manimi netiki, net turint omeny, kad aš sėdžiu čia prieš tave ir tu mane matai. Viskas ką aš tau pasakojau per paskutines dvi valandas apie mūsų pasaulius, yra visiška tiesa.

 

Klausimas: Kiek nežemiškų civilizacijų šiuo metu yra Žemėje?

 

Atsakymas: Kiek mums žinoma – 14 rūšių. 11 iš šios visatos, 2 iš kito burbulo ir viena labai pažengusi iš visai kito plano. Neklausk manęs vardų, nes beveik visi iš jų jums yra neištariami o aštuonių iš jų negalime ištarti netgi mes. Daugelis iš jų, ypač tie kur labiau pažengę, studijuoja jus tik kaip gyvulius ir nėra jums labai pavojingi, su kai kuriais iš jų mes bendradarbiaujame, bet tris iš rūšių yra labai priešiškos, ypač tos kurios bendradarbiauja su kai kuriom iš jūsų vyriausybių, teikia joms slaptą informaciją, technologijas ir ginklus už varį ir kitus jiems svarbius dalykus, ir kurios išdavė jūsų rūšį. Tarp dviejų iš jums priešiškų ateivių rasių, paskutinius 73 metus, vyksta šaltasis karas ir panašu, kad tame betiksliame kare laimi trečioji rasė. Mes spėjame, kad nusimato dar baisesnis karas tarp jų ir jūsų rasės netolimoje ateityje (sakyčiau laike 10 ar 20 metų) ir mus jaudina tų įvykių eiga. Paskutiniu metu sklinda kalbos apie 15 rūšį, kuri atvyko į Žemę maždaug prieš 3-4 metus, bet mes nieko apie ją negirdėjome ir gali būti, kad tai nepasitvirtins.

 

Klausimas: Ko iš mūsų nori priešiški ateiviai?

 

Atsakymas: Įvairių naudingų iškasenų, įskaitant varį reikalingą jų technologijoms, vandens (arba labiau vandenilio, kurį galima išgauti iš vandens) nes tai yra energijos šaltinis, taip pat kai kurių cheminių elementų kurių yra jūsų ore. Dvi rūšys domisi jūsų kūnais, organais ir krauju, kadangi jų pačių genetinė struktūra yra pažeista per neteisingą evoliuciją ir radiaciją (tiek kiek mums žinoma) todėl jiems reikia nepažeistų gijų iš jūsų kūnų ir gyvulių taip pat, kad galėtu pataisyti savo genetiką vėl ir vėl, bet jiems tai nepavyksta, kadangi jų ir jūsų DNR kodai nėra visiškai suderinami. Mūsų ir jų kodai visiškai nesutampa, todėl mes jų ir nedominame. Jie bando ištaisyti savo defektus kryžminimo keliu, taip pat per dirbtinius apvaisinimus ir genetinius eksperimentus. Mes manome, kad numatytas karas tarp trijų rasių ir jūsų vyks dėl žaliavų, vandenilio, oro ir DNR.

 

Klausimas: Ar tai priežastis vykstančių žmonių pagrobimų?

 

Atsakymas: Dalinai, ypač tada kai ateiviai iš jūsų paima kiaušinėlių ir spermos pavyzdžius. Kartais grobikai priklauso kitai, labiau pažengusiai rasei ir jie tik nori ištirti jūsų kūną ir žinoma protą, kuris jiems yra netgi daug įdomesnis už kūną, taip lyg jūs tyrinėtumėte primityvų gyvūną. Kaip aš jau sakiau, trys ateivių rūšys yra priešiškos ir jiems nerūpi nei jūsų likimas nei gyvybė, todėl jei žmogų pagrobia jie, labai retas atvejis, kad kas nors ištruktu gyvas. Jei kažkas po pagrobimo sugeba apie tai papasakoti, reiškia, kad ji ar jis nesusitiko su agresyviais ateiviais ir jam ar jai labai pasisekė, kad išliko gyvi. Pažengusios ir draugiškos rasės taip pat kartais daro su jumis bandymus, bet jau kitokiais tikslais.

 

Klausimas: Sakei, kad Žemėje yra 14 aktyvių ateivių rūšių. Kodėl tada žmonės, kurie buvo su jais susitikę pasakoja apie tiek daug ir skirtingų išvaizdų?

 

Atsakymas: Manau, kad aš jau atsakiau į šį klausimą. Daugumos ateivių proto galios yra daug stipresnės nei jūsų ir net mūsų (yra tik viena ateivių rasė be tokių sugebėjimų). Jie gali įteigti jūsų protui ar atminčiai bet kokią išvaizdą kokia tik pageidauja ir tas vaizdas tikrai neturi nieko bendro su tuo kaip jie atrodo. Jūs prisimenate juos kaip paprastus žmones ar pilkus nykštukus ar net kraštutinai keistus gyvius kadangi jie ir nori, kad jūs prisimintumėte būtent tai arba aplamai pamirštumėte susitikimą su jais. Dar vienas pavyzdys: Jūs galite prisiminti, kad buvote paprastoje žmonių ligoninėje ir gydytojai atliko jums tyrimus ir jūs paprasčiausiai nustojate apie tai galvoti ir kreipti į tai dėmesį (nebent prisimintumėte, kad pavyzdžiui toje gatvėje nėra ligoninės, kur jūs manėte, kad buvote). O iš tiesu jūs buvote tiriamas vienoje iš ateivių laboratorijų ar kosminių laivų. Šiuo atveju jūs negalite pasitikėti savo protu. Jie pasirodo skirtingos išvaizdos tam, kad jūs supainiotu ir kad taip vadinami pagrobimų liudininkai apsijuoktu prieš kitus žmones pasakodami jiems neįtikėtinas istorijas ir kiek mes žinome tai jiems visai neblogai sekasi. Patikėk manimi, čia yra 14 ateivių rūšių ir tik 8 iš jų grobia žmones šiuo metu (tiek kiek mums yra žinoma). Be to ne visos iš jūsų aukų iš tikrųjų buvo pagrobtos, yra daug tokių kurie viską išsigalvoja arba paprasčiausiai meluoja.

 

Klausimas: Kaip mes galime apsisaugoti nuo mūsų smegenų paveikimo?

 

Atsakymas: Aš nežinau. Nemanau, kad jūs galite, kadangi jūsų smegenys kaip atversta knyga kurią gali skaityti ar į ją rašyti beveik visos rūšys kokias aš žinau. Iš dalies tai „Illojiimų” kaltė, kadangi jie taip sukonstravo, tiksliau iškonstravo (greičiausiai specialiai) jūsų protą ir sąmonę be jokio apsauginio mechanizmo. Jei jūs įtariate, kad kažkas bando manipuliuoti jūsų mintimis arba protu, jūs nebent galite bandyti analizuoti kiekvieną savo mintį ir prisiminimą. Svarbiausia neužmerkti akių, nes tai aktyvuoja kitokias smegenų bangas kurios dar lengviau valdomos, taip pat nesigulkit pailsėti. Jei per pirmąsias minutes sugebėsite išlikti budrūs, jums gal būt pavyks prafiltruoti kitas mintis ir smegenų bangas ir induktorius atsitrauks jeigu jam nepavyks užvaldyti jūsų per kelias minutes nes jam pradės skaudėti jo pačio smegenis. Tai žinoma labai sunku ir gali jūs pažeisti, geriau būtu nesipriešinti, bet tai vienintelis būdas kuris man ateina į galvą. Be to jūs galite tai bandyti tik su silpnesne būtybe, bet ne su stipria.

 

Klausimas: Ką reiškia, kad viena iš rūšių atėjusi iš visai kito plano?

 

Atsakymas: Prieš tai, kad aš galėčiau tai teisingai paaiškinti, tu turi suprasti visatos sandarą. Tam reikėtu kelių savaičių mokslo ir kai kurių barjerų tavo smegenyse nuėmimo ir mokinti reikėtu ne vien tiktai žodžiais. Sakydama „planas” arba „lygis”aš tik panaudojau žodį kuris labiausiai tinka jūsų kalboje. Kadangi jūs neturite geresnio žodžio savo žodyne o toks žodis kaip „dimensija” ar „išmatavimas” būtu visai neteisingas (taip pat neteisingas ir mano pasakymas „burbulas”) kadangi dimensija negali egzistuoti be planų. Jei jūs būtumėte rūšis gyvenanti kitame plane ar už plano ir sugebėtumėte pereiti iš vieno plano į kitą be technologijų pagalbos o vien tik minties jėga, o jūsų kūnas nebūtu padarytas iš tokios tankios medžiagos, tada jūs būtumėte pačios galingiausios būtybės kokias tik galite įsivaizduoti. Ta labai galinga rasė, kurią aš paminėjau, išsivystė per kelis milijardus metų ir jie galėtu sunaikinti visus jus ir mus kartu paėmus, vien tik savo mintimi. Mes su jais kontaktavome tik tris kartus per visą mūsų istoriją, kadangi jų domėjimasis šia planeta visai kitoks nei kitų rasių, ir jie nekelia jokio pavojaus nei jums nei mums.

 

Klausimas: Kas atsitiktu jei prasidėtu karas?

 

Atsakymas: Į tai sunku atsakyti. Tai priklauso nuo priešo rūšies ir jų taktikos. Karas ne visada būna toks primityvus kokį žmonės įsivaizduoja. Galima kariauti įvairiais lygiais. Viena iš galimybių yra sunaikinti jūsų socialinę sistemą įtakojant jūsų politinius lyderius, kitas gali būti panaudojimas ginklų kurie sukelia ugnikalnių išsiveržimus ir žemės drebėjimus, (įskaitant ir kitas katastrofas) kurios jums atrodytu natūralios. Tam tikras laukas sukuriamas naudojant vario sintezę gali paveikti globalines oro sąlygas. Nemanau, kad jie pultu jūsų planetą tiesiogiai.(tai vis tik čia mūsų ar jūsų planeta? Vert.past.) Prieš tai jie bandytu jus susilpninti, kadangi net jūs sugebėtumėte sunaikinti kelis jų laivus, žinoma nedaug. Tiesą sakant mes nesame visiškai tikri, kad toks karas artimiausiu metu bus.(ji ką tik aiškino, kad toks karas visiškai neišvengiamas ir jau beveik vyksta. vert. Past.) Aš nenorėčiau daugiau kalbėti ta tema.

 

Klausimas: Tai interviu pabaiga. Gal norėtum kažką pridurti pabaigai?

 

Atsakymas: Atverkite akis. Netikėkite vien tik savo neteisinga istorija, mokslininkais ir politikais. (taip, žinoma, tikėkite tik manimi – reptilija. vert. Past.) Daugelis iš jų žino tiesą apie daugelį dalykų, bet jie neinformuoja visuomenės, kad išvengtu panikos ir sumaišties. Aš nemanau, kad jūsų rūšis yra tokia bloga kaip mano kai kurie iš mūsiškių ir būtu labai gaila stebti jūsų žūtį. Tai viskas, ką aš galiu pasakyti. Eikite per gyvenimą atsimerkę ir jūs matysite. O gal ir ne, daugelis iš jūsų visiškam neišmanyme.

 

Klausimas: Kaip manai ar kas nors patikės, kad šitas interviu-tiesa?

 

Atsakymas: Ne, bet tai įdomus eksperimentas mano socialiniams tyrimams. Mes vėl susitiksime po kelių mėnesių ir tu man papasakosi kas atsitiko po šitos informacijos atspausdinimo. Galbūt dar yra vilties jūsų rūšiai…

 

Pabaiga.

 

Vertė: Saulius Krulickas
Soleadas9@gmail.com

Rekomenduojami video:


2500
32 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mhm polka

Man patiko šitos keturios dalis tik aš nežinau čia ši interviu davė tikrai pati reptilija ar čia parašė labai gera vaizduotę turintis žmogus bet seip visai įdomiai man patiko kaip skaiticiau fantastine knygą tik biski nesupratau iš kur jie sužinojo apie apelsinus jeigu jie gyvena po žeme beveik prie žemės branduolio vot šito tik nesuprantau bet taip tai jam beveik patiko mane itikint kad jis kalbėjosi su protinga reptilija

viliusinas

TIKIU. JUS PAGALVOKIT KIEK LLAIKO REIKETU SUGALVOT VISA SITA ISTORIJA PROTAI JUS …

AnonymousUser

Illojiim man panašūs į vyrus juodais drabužiais realiame gyvenime. jie susidomėjo beždžionėmis nes patys išsivystė iš beždžionių. įmanoma tada viskas galėtų tapti tiesa bet daug kas neištvertų tokios tiesos gaila.

elijas

Yra tiesos… Paziurekite, kiek ju laivu, kas diena, stovi prie Saules ir visa tai seniai stebi, filmuoja ir fotografuoja NASA teleskopai, taciau slepia ir tyli… : http://youtube.com/user/myunhauzen74 , paziurekit kiek kosminiu ju, laivu, savo kameromis nufilmuoja, eiliniai, paprasti Zemes gyventojai beveik kiekviena diena… manau, skeptiku,- nebeliks: earth-chronicles.ru

ponaitis

o jus irodykit kad netikra,pries tai nusisnekedmi

..

O tu man irodyk, kad dievas yra tada

Zvengas

Jo sutinku su tavim

Kristis

Ar yra tas susitikimas po menesio kur nors patalpintas ?

CrazyKatherinee

Manau kad tai yra tiesa nes ji pasakojo apie kara. pasakojo kaip galia sunaikinti zmones,viena is ju buvo katastrofos. ”ginklų kurie sukelia ugnikalnių išsiveržimus ir žemės drebėjimus, (įskaitant ir kitas katastrofas) kurios jums atrodytu natūralios.” ir tai jau vyksta. Pasiziurekit aplink. Karas jau vyksta…
Tik man idomu kaip tie ateiviai yra susije su biblija?

Akmuo

Nu jie kariavo, o žmonės manė kad ten koks dievų karas ir pripezėjo…

Mokslininkas

Norėjau susilaikyti ir nekomentuoti, bet negalėjau, nes čia visiškas šlamšto malimas. Turbūt straipsnio autorius per daug Star Wars’u prisižiūrėjo, nes čia gryna fantazija. Kai būs tikri įrodymai, kad ta tariama rūšis egzistuoja tada būs galima padiskutuoti, o čia paprasčiausias niekų malimas. Įrodymais laikau ne fake nuotraukas ir tokius trečio lygio straipsnelius, bet tik tai ką pats galiu pliesti ir matyti.Šiaip tai nso yra ir pats turiu nuotraukų savo darytų, bet neatmetu galimybės, kad gali būti mūsų rūšies nauji aparatai ar naujos markės erdvėlaiviai, nes skaičiau, kad nasa kažkokius naujus kuria. Šiaip mano namas tobulesnis negu kažkokių driežų.

Akmuo

Jeigu tu tiki tik tuo, ką gali paliesti ir pamatyti, tai yegaliu patarti plėsti akiratį

hjgfjklyjsjkoph

as tikiu

fa

o gal tas karstis paskyrstomas, ju poziaminiame pastate ir isgaunama taip energija, gal jie turi savo kazkokias technologijas specelias

Akmuo

Tai ne

Taip pat skaitykite