Priežastys, kodėl pasaulio pabaiga gali įvykti dėl zombių atakos

Visuomenėje sklando daugybė pasakojimų ir baimių apie galimą zombių užpuolimą. Mokslu tikintys gyventojai juokiasi iš tokių baimingų žmonių. Tačiau gal mite apie žmoniją pražudančius zombius yra šiek tiek ir tiesos?

 

Visko gali būti. Zombių užpuolimas gali būti pagristas penkiais moksliniais teiginiais.

 

Smegenų parazitai

 

Kaip matyta… filme „Absoliutus blogis IV“

 

Parazitai, kurie aukas paverčia į bepročius, į zombius panašius vergus, gana dažni gamtoje. Vienas iš tokių parazitų – „toxoplasmosa gondii“, kurio gyvenimas pašvęstas aplinkinių gąsdinimui.

 

Šis parazitas užpuola žiurkes, tačiau daugintis gali tik katės žarnose. „Protingas“ parazitas žino, kad į katės organizmą gali pakliūti per žiurkės smegenis. Parazitas įsiveisia žiurkės smegenyse, kuri nuskuba pas kates. Žiurkė užprogramuojama, kad būtų suvalgyta, to pati nežinodama.

 

Tačiau pasirodo, kad šis parazitas gyvena ne tik žiurkėse. Pusė žmogaus populiacijos turi šį parazitą ir to nežino. Moksliniai tyrimai rodo, kad pasikeičia šio parazito nešiotojų asmenybė ir jiems padidėja tikimybė išprotėti.

 

Ar įmanoma zombių ataka?

 

Žmonės ir žiurkės skirtingi, bet turi ir panašumų. Ne veltui vaistų tyrimai atliekami su žiurkėmis. Vienintelis dalykas, ko reikia, – labiau išsivysčiusios šio parazito versijos, kuri su žmogaus smegenimis padarytų tą patį, ką daro su žiurkės.

 

Neurotoksinai

 

Kaip matyta… vaizdo žaidime „Absoliutus blogis 5“

 

Yra tokių nuodų, kurie sulėtina žmogaus kūno funkcija iki tiek, kad žmogus atrodo miręs. Tokiu jį palaikytų net gydytojas. Nuodai, išgaunami iš japoniškos dygliapilvės žuvies, gali tam kaip tik tinka.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tokiais nuodais apnuodytas žmogus gali būti transą primenančioje būsenoje, kurioje neturėtų atminties, tačiau vis dar galėtų atlikti paprastas užduotis (valgyti, miegoti, mosikuoti rankomis).

 

Ar įmanoma zombių ataka?

 

Galima teigti, kad dėl šių nuodų žemėje zombių jau buvo. Haičio gyventojas Clairvius Narcisse 1962 metais buvo palaidotas po to, kai du gydytojai paskelbė jį mirusiu. Tačiau po 18 metų vyras buvo aptiktas besibastantis kaime. Pasirodė, kad vietinis šamanas naudojo natūralias chemines medžiagas, kad zombiais paverstų žmones ir priverstų juos dirbti cukranendrių plantacijose.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jei tokių zombių ir šiais laikais šmirinėtų gatvėse, jie bent jau nebūtų agresyvūs.

 

Įniršio virusas

 

Kaip matyta… filme „28 dienos po…“

 

Filme virusas žmones paverčia beprotėmis žudymo mašinomis. Realiame gyvenime taip pat yra proto sutrikimų, kurie turi tokį poveikį. Tačiau šios ligos niekada nebuvo užkrečiamos.

 

Tačiau tada pasirodė kempinligė. Ši liga paveikia karvės nugaros ir galvos smegenis ir paverčia gyvūną išprotėjusių puolėju. Kai žmogus suvalgo tokios karvės mėsos, liga gali persiduoti žmogui ir ji vadinama „Creutzfeldt-Jakob“ liga. Ligos simptomai: pakitusi eisena, haliucinacijos, koordinacijos stoka, raumenų susitraukimai, purtymasis. Tačiau nereikėtų labai išsigąsti, nes žmogui ši liga išsivysto gana retai.

 

Ar įmanoma zombių ataka?

 

Nuo beprotybės mus saugo serotinas. Tereikia tokios ligos, kuri sužlugdytų smegenų galimybę įsisavinti šį chemikalą ir visi galėtume pavirsti išprotėjusiais kariais.

 

Neurogenezė

 

Kaip matyta… pasaulio labaratorijose

 

Dėl kamieninių ląstelių mokslinių tyrimų jau kilę daugybė diskusijų. Pagrindinė šių ląstelių savybė ta, kad jos gali būti panaudotos atkurti negyvoms ląstelėms. Taigi neurogenezė gali padėti atkurti mirusę smegenų audinį.

 

Mokslas gali išsaugoti ar pakeisti bet ką žmogaus kūne, tik ne smegenis. Tačiau tai neilgam. Mokslininkai jau gali „atkurti“ dėl traumos komoje esančio žmogaus smegenis, kol jis grįžta iš šios būsenos. Kaip sugrąžinti į gyvenimą žmones, kurių smegenys nustoja veikti, tiria reanimatologijos mokslininkai.

 

Jie bando gydyti žmogaus smegenų žievę, kuri mus daro žmonėmis, kol vidinė smegenų dalis (kamienas), atsakinga už primityvius instinktus, smegenyse ir toliau funkcionuoja. Smegenų žievė nėra reikalinga išgyventi. Ir be jos žmogus gali vaikščioti kaip zombis.

 

Ar įmanoma zombių ataka?

 

Kiekvienos šalies teisinė sistema nebegalioja, kai žmogus miršta. Tereikia protingo ir turtingo asmens, kuris susikūręs tokią armiją zombių, turėtų pigią darbo jėgą, kuriems negaliotų jokie įstatymai.

 

Nanobotai

 

Kaip matyta… „PS2“ žaidime „Nano laužytojas“

 

Nanobotai – tai technologija pagrįsti mokslininkų inžinierių išradimai. Tai mikroskopiniai, savaime besidauginantys robotai, kurie nepastebint gali pastatyti ar sunaikinti bet ką. Į nanotechnologijas investuojamos milžiniškos lėšos, todėl nanobotų realybė labai tikėtina.

 

Mokslininkams jau pavyko sukurti nanokyborgą, naudojant mažą silikoninę mikroschemą ir virusą. Mokslininkai pastebėjo, kad tokie kyborgai gali išgyventi dar iki mėnesio po to, kai miršta virusas.Futurologai tiki, kad jau po dešimtmečio nanobotai bus leidžiami į smegenis, kad pakeistų pažeistas smegenų ląsteles naujomis.

 

Ar įmanoma zombių ataka?

 

Vieną dieną nanobotai bus sukurti. Jie bus užprogramuoti toliau funkcionuoti ir po žmogaus mirties bei galės valdyti galūnes su smegenų pagalba.

 

Nanobotai bus užprogramuoti savaime daugintis, tačiau praėjus šiek tiek laiko po „šeimininko“ mirties jie turės ieškoti naujos aukos, į kurią turės įsigręžti.

 

Parengė Birutė Masaitytė

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ignas

Ugne žmonės tiesiog sako nes pamato tai ir nelysk prie ju, ar ka tau liežuvis nelaiko?!?!

Anonimas

Ugne zmones tiesiog pasako nerek ant ju durnele , liežuvis nelaiko?

zaebal

degraduoja zmones

deivis

mane tai prajoukino tas kad tipo ciuvas numire o po astoniolikos metu kazkas uzmate ji besisvaistanti kazkur blet cia tai geras gliukas

kažkas

o kokie pikti tie beraščiai… išsilavinimo trūkumas tikrai žmones daro piktus… :D

Nebus world endo

PASAULIO PABAIGOS NEBUS!!!!! o… gal…?

izoga

stopudway bl kalbininkai jabani, atsitrenk i byby velnes su tom savo gramatinem klaaaidom , va ir as darau jas ir ka tu man karocia gnomas kramtyk kronas!!!

Chiuwaz

Kaip mane atsiprasant uzp*sa tokie komentatoriai tai bbd… Yra klaidu? Tai gerai, jeigu jau pastebejai tai nors parasytum redakcijai kur tos klaidos yra, kad pataisytu…

Yra gramatinių klaidų

Ugne

apsiverk dabar kad klaidu yra, blt trugdo tau?

Taip pat skaitykite