Penkiolika Dievo užuominų žmogui


Kelios svarbios taisyklės, paremtos Dievo įsakymais.

 

Pirmoji taisyklė. Dievas sukūrė žmogų ne kančioms – Dievo kūrinys turi džiaugtis gyvenimu, mylėti ir kurti. Mažiau skųskitės gyvenimu, visada prisiminkite, kad yra žmonių, gyvenančių daug blogiau nei jūs.

 

Antroji taisyklė. Kiekvienas žmogus atkeliavo į šią Žemę ne šiaip sau – jis turi atskleisti savo dieviškumą ir kaip nors pagerinti aplinkinį pasaulį. Dievas suteikia žmogui talentų ir gebėjimų. Dievo dovaną reikia naudoti pasauliui tobulinti ir padėti tiems, kuriems jūsų pagalba būtina.

 

Trečioji taisyklė. Pasistenkite pripildyti savo ir savo artimųjų gyvenimą meile – taip pritrauksite palankias sąlygas ir finansinę gerovę. Ir atvirkščiai – agresija virs blogėjančia gyvenimo kokybe.

 

Ketvirtoji taisyklė. Gyvenime nebūna atsitiktinumų – savo mintimis, žodžiais, veiksmais ir poelgiais mes formuojame šiandienę realybę ir savo ateitį. Tad ar mėgausitės, ar kentėsite, priklauso tik nuo jūsų.

 

Penktoji taisyklė. Su ketvirtąja taisykle susijusi ir penktoji – mintys formuoja įvykius. Išmokite galvoti pozityviai ir sukursite jus džiuginančią tikrovę. Ir atvirkščiai – irzlumas, pyktis, pavydas, didybė pritraukia tik nesėkmes.

 

Šeštoji taisyklė. Kad ir kaip susiklostytų aplinkybės, visada išlikite ramūs, pozityvūs, tikėkite savo jėgomis ir Dievo pagalba. Ir jums bus atlyginta!

 

Septintoji taisyklė. Stenkitės klausytis Dievo balso – tiesiog užduokite jus dominantį klausimą ir įsiklausykite į savo pasąmonės balsą.

 

Aštuntoji taisyklė. Kiekvienas žmogus gali išsigelbėti su Dievo pagalba. Dievas yra kiekviename iš mūsų. Suraskite jį savyje ir vėliau per save parodykite jį savo aplinkai.

 

Devintoji taisyklė. Nepaisant nusižengimų sunkumo, Dievas vis tiek myli kiekvieną iš mūsų. Biblijoje rašoma: „Ieškokite ir rasite; belskite ir jums bus atidaryta.“ Tačiau atminkite: Dievas visada duoda tai, ko jums reikia būtent šiuo momentu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dešimtoji taisyklė. Viena pagrindinių dieviškųjų taisyklių yra „panašumo taisyklė“: jeigu nemylite savęs, jūsų nemylės ir aplinkiniai. „Kokiu matu matuojate, tokiu ir jums bus atmatuota.“ Kaip elgiatės su aplinkiniais, taip ir aplinkiniai elgsis su jumis.

 

Vienuoliktoji taisyklė. Žmogaus nesėkmių priežastys slypi ne kituose žmonėse, bet pačiame jame. Griaunamojo pobūdžio informacija nuodija mūsų gyvenimą ir neleidžia būti laimingiems.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dvyliktoji taisyklė. Absoliučiai viskas jau yra žmogaus viduje: ir valdžia, ir šlovė, ir pripažinimas, ir pinigai. Užduoties esmė – viską išlaisvinti ir išleisti į jus supančią tikrovę. O tai įmanoma tik klusniai laikantis visų Dievo įsakymų.

 

Tryliktoji taisyklė. Nedalinkite jus supančių žmonių į „gerus“ ir „blogus“. Esame tokie, kokie esame, ir jeigu jūsų kolega, bendradarbis jums asmeniškai atrodo nedoras, kitus jis visiškai tenkina. „Neteiskite kitų ir nebūsite teisiamas.“

 

Keturioliktoji taisyklė. „Pažink save“ – šią ezoterinę taisyklę galima taikyti ir jus supančioje tikrovėje. Tik jokios savigraužos! Savęs pažinimas – tai savo talentų ir gebėjimų atskleidimas bei jų panaudojimas išoriniame pasaulyje.

 

Penkioliktoji taisyklė. Dievui nėra tokių sąvokų kaip „kaltė“, „bausmė“ ir pan. Svarbu klausti ne „Už ką?“, o „Kam?“. Dievas suvokia kiekvieno teisę suklysti ir, žinoma, klaidą ištaisyti bei išmokti mums skirtą pamoką. Esate pajėgus ištverti visus sunkumus. Geriausias būdas ištaisyti klaidą – mylėti save ir aplinkinius. Dievas daro viską, kad būtumėte laimingi.

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Arūnas B

Dievas yra melas

Kaunietis

Jei rašai “yra” tai ir reiškia, kad yra, t.y. egzistuoja?

janina

ARUNCIK TAVO CESNAKINIS KEBABAS YRA MELAS

Taip pat skaitykite